eGospodarka.pl

 • KRRiT przyznała miejsce na multipleksie TV Trwam

  (...) programu dla dzieci w multipleksie pierwszym złożyły Telewizja Polsat i . Z kolei wnioski o koncesję na program społeczno-religijny złożyły Fundacja Lux Veritatis, Wieczorna.pl oraz Media (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 5, poznaj opinie o Miraculum Pani Walewska Chic - dezodorant perfumowany czy przeglądaj oferty pracy z miasta Biłgoraj.


 • Kursy walut 01-05.07.13

  (...) z rynku pracy kurs EUR/USD spadł o 50 pipsów i obecnie znajduje się w pobliżu dołków z drugiej połowy maja, natomiast pół figury niżej znajdują się dołki z przełomu marca i kwietnia (...)

 • Rynek walutowy 01-05.07.13

  (...) po porannym umocnieniu, w późniejszych godzinach traciła na wartości przełamując nawet przez chwile wsparcie na poziomie 1,30. Pod koniec sesji eurodolar wyceniany był wyceniany na 1,3003. W (...)

 • Rynek pracy w USA nieprzychylny dla byków

  (...) zaczęły piątkową sesję warszawskie indeksy. Byki jednak tylko przez pierwszą godzinę cieszyły się tymi niewielkimi zdobyczami. WIG20 po trzecim z kolei w ostatnich dniach podejściu w (...)

 • Bezrobocie w czerwcu: kolejny spadek stopy bezrobocia

  (...) względem we wszystkich województwach, najbardziej jednak w pomorskim (o 4,1procent czyli 4,8 tys. osób), zachodniopomorskim (4,1 proc., 4,5 tys. osób), opolskim (spadek o 4 procent czyli 2,1 (...)

 • Sprzedaż mieszkań od deweloperów rośnie

  (...) że wciąż ważnym elementem rozwoju sytuacji rynkowej są spekulacje związane z polityką banków centralnych. Trzeba przy tym zwrócić uwagę, że ostatnie sygnały z banków centralnych trudno (...)

 • Phishing: więcej ataków na użytkowników Apple

  (...) maja 2013 r. eksperci z Kaspersky Lab rejestrowali - przy użyciu chmury Kaspersky Security Network (KSN) - średnio 200 000 prób otwierania stron phishingowych przez użytkowników komputerów (...)

 • marcredo Center Szczecin

  (...) klientów, posiadający bardzo dobrą dostępność komunikacyjną i wygodny układ funkcjonalny. Dzięki lokalizacji w popularnej strefie handlowej miasta oraz starannie dobranej i dostosowanej do (...)

 • viaTOLL ma 2 lata

  (...) Systemu Poboru Opłat (viaTOLL i opłaty pobierane manualnie od kierowców pojazdów osobowych na państwowych odcinkach płatnych autostrad A2 i A4) trafiają na konto Krajowego Funduszu Drogowego (...)

 • Podatek VAT: ubezpieczenie przy umowie leasingu

  (...) Biorąc pod uwagę postanowienia ww. wyroku należy uznać, że usługa przedmiotu leasingu i usługa co do zasady stanowią usługi odrębne i niezależne dla celów opodatkowania podatkiem VAT (...)

 • Faktoring w Polsce 2012

  (...) większościowy kapitał krajowy, a kapitał zagraniczny osiem firm. W grupie niebankowych przedsiębiorstw prowadzących działalność faktoringową dominowały spółki akcyjne (16 jednostek) i (...)

 • Handel paliwem: zaległości podatkowe sprzedawcy zapłaci nabywca

  (...) projektem nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy . W związku z planowanymi zmianami przedsiębiorcy, którzy nabywają towary wymienione w projektowanym załączniku do ustawy (...)

 • Pełnomocnictwo ogólne będzie w Ordynacji podatkowej?

  (...) Podatnik ma prawo czynnie uczestniczyć w postępowaniu podatkowym. Jednak nie musi on angażować się w to osobiście. Zgodnie bowiem z art. 136 , podatnik może ustanowić w postępowaniu (...)

 • Wynagrodzenie dla sędziego sportowego w podatku dochodowym

  (...) Wnioskodawca wypłaca sędziom sportowym (ci nie są jego pracownikami) za sędziowanie w ) ekwiwalent na podstawie delegacji. Sędziowanie takie jest czynnością wykonywaną osobiście przez (...)

 • Smartfon Prestigio MultiPhone 5430

  (...) czerwca w sprzedaży detalicznej na terenie całej Europy Wschodniej. MultiPhone 5430 wyposażono w procesor Intel® Atom™ Z2420 z technologią Hyper-Threading, taktowany zegarem 1,2 GHz (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w II kw. 2013 r.

  (...) ds. rynków kapitałowych PwC, powiedział: „Był to kolejny mocny kwartał w Europie. Wysoką aktywność odnotowano na wielu giełdach. Londyn ponownie znalazł się na pierwszym miejscu z (...)

 • Roboty przemysłowe zyskują na znaczeniu

  (...) podkreślił w komunikacie, że – „w 2012 r. na świecie sprzedano ponad 159 tysięcy robotów przemysłowych a to oznacza, że producenci tych urządzeń utrzymali poziom sprzedaży (...)

 • Jaki czas pracy pozwoli na wakacje w 2013?

  (...) płace w Polsce w maju wzrosły od zeszłego roku o ok. 2,3 proc. Teraz Polak zarabiający średnią krajową otrzymuje 3699,67 zł brutto, czyli 2 644,13 zł na rękę. Przyjmując kwotę 2 000 zł (...)

 • Wakacje 2013 w Europie: najczęściej zadawane pytania

  (...) laptopem lub sprzętem do nurkowania należy dodatkowo ubezpieczyć? Tak, jak najbardziej. Jeśli wkładamy do bagażu głównego rzeczy cenne, warto je odrębnie ubezpieczyć. W regulaminach (...)

 • Debiut NOVAVIS S.A. na NewConnect

  (...) się działalnością handlową na rynku odnawialnych źródeł energii (OZE), a także oferuje usługi w obszarze doradztwa na rynku OZE. Emitent zamierza również prowadzić działalność (...)

 • ACCIONA Energía: farma wiatrowa Krobia już gotowa

  (...) powiecie gostyńskim, w województwie wielkopolskim, nowa farma wiatrowa wytworzy około 82 GWh , co równa się zapotrzebowaniu ponad 40 000 polskich gospodarstw oraz pozwoli na ograniczenie emisji (...)

 • Qualia Development wybuduje mieszkania w Warszawie

  (...) & Associates ma odpowiadać na potrzeby rozwijającego się miasta, zarówno urbanistycznie, jak i funkcjonalnie. Nowa zabudowa ma nadać wyższą rangę temu odcinkowi ul. Żwirki i Wigury a (...)

 • Spłata kredytu: jak zaoszczędzić na racie?

  (...) Polskiego w IV kwartale 2012 r. realne dochody gospodarstw domowych spadły w ujęciu rocznym o 2 proc. wobec wzrostu o 0,3 proc. w poprzednim kwartale, natomiast w całym 2012 roku obniżyły się o (...)

 • Wysokie ceny ropy utrapieniem importerów

  (...) stopy” powinny wg. prognoz pozostawać na „tym samym, bądź niższym poziomie przez długi okres”. Dodatkowo ECB ogłosił, iż zacieśnienie polityki monetarnej może „negatywnie wpłynąć (...)

 • Wakacje 2013: boimy się upadłości biura podróży

  (...) więc trudniej jest ocenić czy nastąpi wzrost zainteresowania wyjazdami zorganizowanymi w stosunku do roku ubiegłego, kiedy to przyrost był aż o 14 proc. Widzimy jednak pewne symptomy, które (...)

 • Vinylex - Sprzedaż płyt winylowych polskich i zagranicznych wykonawców. O firmie, regulamin zakupów, dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Muzyka


strony : [ 1 ] . 2
 
5
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2824
CHF 3,4682
USD 3,3245
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.