eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • WIG20 stracił 1,3 proc.

  (...) Warszawie przyniosły zmagania indeksu największych spółek o utrzymanie się nad poziomem piątkowego zamknięcia. Od południa podaż stała się bardziej agresywna i zepchnęła WIG20 o około (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa zamiany mieszkania, poznaj opinie o Wydawnictwo Naukowe PWN Ptaki. Encyklopedia czy przeglądaj oferty pracy z miasta Staszów.


 • Mama wraca do pracy 2013

  (...) w życie 17 czerwca 2013 roku znacząco zmieniają możliwości opieki rodziców nad dzieckiem w pierwszych miesiącach życia. Nowe przepisy pozwalają mamie spędzić z dzieckiem nawet rok w domu (...)

 • Rynki finansowe: podwyższona zmienność może się utrzymać

  (...) kolejny dowód trudnych czasów dla gospodarstw domowych, a w efekcie powód do obaw o przyszłą konsumpcję. Z punktu widzenia naszych rynków finansowych krajowe doniesienia mają wciąż jednak (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości VI 2013

  (...) 805 pkt, wzrósł w czerwcu indeks średnich transakcyjnych mieszkań, liczony na bazie transakcji dokonywanych przez klientów Open Finance i Home Broker. Wskaźnik jest publikowany co miesiąc (...)

 • Płatności telefonem zdobędą serca Polaków?

  (...) BP, BZ WBK, BRE, ING Bank Śląski, Millennium i Alior. Alians sześciu instytucji jest otwarty na kolejnych bankowych graczy, ale już w obecnym składzie reprezentuje ok. 16 mln klientów. Standard (...)

 • Kasy fiskalne: brak prądu = brak sprzedaży

  (...) jest przeprowadzana w całej Polsce, ale dotyczy przede wszystkim miejscowości wypoczynkowych, ze względu na wzmożony ruch turystyczny w miesiącach wakacyjnych. Przedstawiciele i urzędów (...)

 • Rozliczenie VAT: zasady zaokrąglania kwot podatku

  (...) VAT Pierwsze wątpliwości dotyczące zaokrągleń pojawiają się na etapie wystawiania . Odpowiedzi na ten problem należy szukać w rozporządzeniu Ministra Finansów w sprawie m.in. wystawiania (...)

 • Indeks biznesu PKPP Lewiatan VI 2013

  (...) dołku, chociaż wyprzedza indeks kwartalny o kilka punktów, co może zapowiadać, że kolejne kwartały nie będą gorsze od pierwszego, jednak jakakolwiek poprawa będzie powolna, a wychodzenie z (...)

 • Paragony z kasy fiskalnej trzeba trzymać 5 lat

  (...) charakteru stałego, gdyż tak jak inne dokumenty z powinny być przechowywane do momentu przedawnienia zobowiązania podatkowego, czyli przez okres 5 lat licząc od końca roku kalendarzowego, w (...)

 • Opieka nad grobami jako usługi pogrzebowe?

  (...) Wnioskodawca jest producentem nagrobków oraz kwater betonowych. Wykonuje także ich montaż na cmentarzu zarówno za życia kupujących jak również po śmierci na zlecenie rodzin. Planuje on przy (...)

 • Citroen C3 Picasso 1,6 VTi Exclusive vs. Ford B-MAX 1,6 TDCi Titanium

  (...) obu aut i już widać pierwsze różnice. B-MAX skrojony jest pod obecny nurt stylistyczny Forda. Dynamiczne linie, duże reflektory, jeszcze większy grill i… drzwi przesuwne – dość (...)

 • Obligacje komunalne lepsze od lokaty?

  (...) sprawia, że emitowane przez miasta i gminy papiery dłużne zaczynają jawić się jako jeden ze sposobów na osiągnięcie wyższego zysku przy zachowaniu ryzyka na wciąż bardzo niskim poziomie (...)

 • MasterCard: płatności kartą popularne w wakacje

  (...) preferują są: wygoda (65%), obawa, że gotówka może zostać skradziona (41%), bezpieczeństwo (38%), brak wystarczającej ilości gotówki w portfelu (37%), szybkość (34%) oraz dokładniejsze (...)

 • Polacy a jazda na rowerze: wybieramy "holendry"

  (...) spotkać głównie na leśnych trasach, na obrzeżach miast, z dala od miejskiego zgiełku. Obecnie w świadomości Polaków coraz częściej pojawia się wizja roweru jako codziennego środka (...)

 • Choroba a urlop wypoczynkowy pracownika

  (...) nieprzerwany płatny urlop wypoczynkowy jest jednym z podstawowych praw pracowniczych. Jest to zagwarantowany przepisami czas wolny od świadczenia pracy, którego celem jest odpoczynek (...)

 • Wyniki spółek za II kw. 2013: dziś pierwszy raport

  (...) sytuacji na rynku pracy w USA podtrzymały wiarę rynków w niechybne rozpoczęcie przez FED procesu zmniejszania skali zakupów aktywów. Powiększający się rozdźwięk pomiędzy retoryką FED a (...)

 • Uchylenie wyroku zaocznego a postanowienie o kosztach procesu

  (...) Okręgowy wniósł do Sądu Najwyższego o rozstrzygnięcie zagadnienia prawnego w przedmiocie odpowiedzi na pytanie: czy zażalenie powoda na postanowienie o kosztach procesu zawarte w , w razie (...)

 • Sektor MSP zaczyna działać globalnie

  (...) dyrektorów najwyższego szczebla z 21 krajów dowodzą, że firmy MŚP są przekonane o swoim potencjale, który zapewnia im przewagę i pozwala rywalizować z globalnymi podmiotami. Wyniki badania (...)

 • Kredyt na remont mieszkania: zaplanuj zakres prac

  (...) – kredyt gotówkowy Decydując się na małe będziemy potrzebować kilku, kilkunastu tysięcy złotych. Czy kosztorys będzie opiewał na 10.000 PLN czy bliżej 20.000 PLN zależy między innymi (...)

 • Rezerwacje wakacji przez Internet VI 2013

  (...) Polscy turyści pokochali Grecję – jest ona liderem na liście najczęściej wybieranych destynacji wakacyjnych w czerwcu. Wybrał ją niemal co czwarty rezerwujący wycieczkę w czerwcu (24,7 (...)

 • Giełdy europejskie: oczekiwane zwyżki

  (...) parkietach utrzymały się albo tylko przez parę minut (GPW), albo do czasu publikacji danych z amerykańskiego rynku pracy. Dane okazały się bardzo dobre, przekraczając oczekiwania analityków (...)

 • Drukarka Samsung Xpress C410W

  (...) laserową C410W, urządzenie wielofunkcyjne C460W z funkcją kolorowego druku laserowego, kopiowania i skanowania, a także urządzenie wielofunkcyjne C460FW z możliwością kolorowego druku (...)

 • Posiedzenie Fed kluczowym wydarzeniem tygodnia

  (...) pierwszym tygodniu lipca inwestorzy nie mogli narzekać na nudę. Silną przecenę walut europejskich wobec dolara wywołały deklaracje Banku Anglii i EBC. Obydwa banki, choć każdy na swój (...)

 • EUR/USD na linii trendu

  (...) wartości straciła polska waluta. Kurs EUR/PLN obecnie notowany jest na 4,3120, a USD/PLN na 3,3620. Dziś oprócz nastrojów po piątkowym, dość dobrym raporcie z amerykańskiego rynku pracy (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 01-05.07.13

  (...) opór w rejonie 1640-1650pkt. powinien powstrzymać 2-tygodniowe odbicie z poziomu 1554pkt. Potem powinniśmy zobaczyć co najmniej kilkusesyjne cofnięcie… Polska (WIG20) – w krótkim (...)

 • Adaś - Producent dziecięcych nakryć głowy, prezentacja kolekcji.

  Czytaj więcej: Dziecięca


strony : [ 1 ] . 2
 
8
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3105
CHF 3,4811
USD 3,3576
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.