eGospodarka.pl

 • WIG20 ponownie powyżej 2250 punktów

  (...) zaczęła się od wzrostu głównych indeksów po 1,1-1,4 proc. Nieco słabiej prezentowały się wskaźniki małych i średnich spółek. mWIG40 z czasem zwiększył skalę wzrostu do około 1 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zapytanie o udzielenie informacji o podmiocie zbiorowym, poznaj opinie o Pierre Cardin Revelation dezodorant zapachowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ząbki.


 • Sprzedaż obligacji skarbowych VI 2013

  (...) z emisji obligacji 143 618 174 zł. Dwulatek sprzedano 738 400 o wartości nominalnej 73 840 000,00 zł. Trzylatki to sprzedaż w liczbie 44 034 o wartości 4 403 400,00 zł. Czterolatek sprzedano (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości VI 2013

  (...) potwierdza stabilizację cen na . Z drugiej strony lipcowa a także wcześniejsze obniżki oraz informacja z banków o rosnącej liczbie udzielanych kredytów hipotecznych są szansą na (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych VI 2013

  (...) istotną obniżkę . Bank Pocztowy przed miesiącem nie mieścił się nawet w pierwszej dziesiątce ofert z . Obecnie zajmuje pierwsze miejsce, gdyż oferuje marżę na poziomie 1,2%. Co ciekawe (...)

 • Ubezpieczenia dla firm w PKO BP

  (...) ciągłości stałych opłat w sytuacji, gdy przedsiębiorca nie może prowadzić działalności w wyniku czasowej niezdolności do pracy. W takim przypadku Ubezpieczyciel zapewnia wypłatę (...)

 • Podatek od środków transportowych w kosztach firmy

  (...) lokalnych wskazuje, że opodatkowaniu podatkiem od środków transportowych podlegają: o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony i poniżej 12 ton; samochody ciężarowe o (...)

 • Amortyzacja środka trwałego wykupionego z leasingu

  (...) osób fizycznych (dalej updof) mówi, że podlegającymi amortyzacji są różnego rodzaju składniki majątku (maszyny, urządzenia, środki transportu, budynki czy inne przedmioty), które (...)

 • VAT od usług noclegowych nie do odliczenia

  (...) podatku od towarów i usług przedsiębiorca będący czynnym podatnikiem VAT co do zasady ma prawo obniżyć wartość odprowadzonego od dokonanej sprzedaży o wartość podatku naliczonego przy (...)

 • Podróż służbowa przedsiębiorcy w kosztach firmy

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą w zakresie inspekcji i nadzoru technicznego. Zlecenia realizuje na podstawie zawartych umów zarówno w Polsce jak i za granicą. Usługi w (...)

 • Hyundai i40 Sedan 2.0 GDI Comfort Plus

  (...) do siebie nie tylko w pełni rozsądnych kierowców, zwracających uwagę na cenę, jak i jej stosunek do jakości wykonania, ale także tych kierujących się w dużej mierze wrażeniami (...)

 • EUR/USD – skokowy wzrost

  (...) rano pojawił się sygnał (na poziomie 1.2810 USD) do mocniejszego i trwalszego ruchu w górę. Do godziny 17-tej osiągnięty został szczyt na poziomie 1.2960 USD. Po godzinie 20-tej doszło do (...)

 • Lokaty długoterminowe: lepsze zmienne oprocentowanie

  (...) zakończenia cyklu obniżek stóp procentowych, bankom może zależeć w najbliższym czasie na przyciągnięciu klientów, którzy zdecydują się na założenie długoterminowych depozytów. Rzecz (...)

 • Kredyty konsumpcyjne: najwięcej na Śląsku

  (...) latach 2010-11 udzielono w Polsce 440 kredytów na 1 tys. mieszkańców, a przeciętna kwota kredytu konsumpcyjnego w tym okresie wynosiła ponad 7,7 tys. zł. W dużych aglomeracjach średnie kwoty (...)

 • TFI: wartość aktywów netto VI 2013

  (...) zawdzięczamy nadwyżce wpłat nad wypłatami, która wg szacunków Analiz Online wyniosła blisko + 3,8 mld zł. Niemal cała ta kwota to efekt wnoszenia środków do funduszy skierowanych do (...)

 • Dolar amerykański pod silną presją

  (...) FED, Ben Bernanke zapowiedział, Rada jest zgodna co do tego, że sytuacja na amerykańskim rynku pracy się poprawia a ryzyko spowolnienia wzrostu gospodarczego zmniejszyło się znacząco od (...)

 • Kredyty hipoteczne: dochód minimalny wciąż wysoki

  (...) otwiera drogę do kredytów mieszkaniowych coraz mniej zarabiającym, mogą się rozczarować. Trzyosobowa rodzina z dużego miasta, w której obydwoje małżonków pracuje i nie mają innych (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego: nowelizacja cz.II

  (...) nowelizacją polega na uchwaleniu przepisów mających na celu ograniczenie nadużywania EPU do dochodzenia roszczeń przedawnionych. W tym miejscu warto wyjaśnić, że zgodnie z polskim prawem (...)

 • Monitor BenQ BL2411PT

  (...) z kątami widzenia 178°/178° BL2411PT zapewnia 100% odwzorowania gamy kolorów sRGB. Format obrazu 16:10 zastosowany w monitorze BL2411PT pozwala uzyskać rozdzielczość 1920x1200 oraz (...)

 • Inwestycje w nieruchomości w Europie Śr. II kw. 2013

  (...) firmie Cushman & Wakefield w Polsce, powiedział: „Poziom aktywności na rynkach inwestycyjnych Europy Środkowej w pierwszej połowie 2013 r. był zgodny z oczekiwaniami przy dominującej pozycji (...)

 • Global Cosmed zadebiutował na GPW

  (...) pozyskała 11,4 mln zł. Środki te zostaną przeznaczone na zwiększenie mocy produkcyjnych oraz powierzchni magazynowych. Udział marki prywatnej w rynku kosmetyków i chemii gospodarczej rośnie (...)

 • Ceny akcji rosły po słowach Bernanke

  (...) monetary policy for the foreseeable future is what’s needed in the U.S. economy” Wystarczyło to jedno zdanie, aby wywołać niezwykle silną reakcję rynku. Notowania pary EURUSD w ciągu (...)

 • Dolar amerykański traci po słowach szefa Fed

  (...) – od godziny 22, czyli początku przemówienia Bernanke zwyżkował o ponad 300 pipsów. Notowania w jedną noc wymazały ponad połowę trzytygodniowych spadków. Kurs USD/PLN zniżkował do 3,26, (...)

 • Rynki azjatyckie ze zwyżkami

  (...) można powiedzieć, że się odbyła, a jej przebieg był jednym z najbardziej jałowych w tym roku. Po niewielkich wahaniach w ciągu dnia CAC40 stracił, a Dax zyskał 1 proc. W Londynie inwestorzy (...)

 • Indeks Nasdaq: rekordowe zamknięcie

  (...) aż tak spokojna, jak można być sądzić po poziomach zamknięcia na indeksie szerokiego rynku S&P500. Inwestorzy wyczekiwali przez większość dnia na publikację protokołu (minutes) z (...)

 • Akcyza na gaz ziemny: będą liczne zwolnienia

  (...) zwolnione między innymi podmioty używające do celów opałowych, w tym gospodarstwa domowe oraz instytucje użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale). Rząd proponuje (...)

 • Optimum - Oferuje środki do dezynfekcji dla służby zdrowia, wodociągów, weterynarii, basenów. Łódź.

  Czytaj więcej: Chemia gospodarcza


strony : [ 1 ] . 2
 
11
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3345
CHF 3,4949
USD 3,3225
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.