eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Papież powołuję komisję która poprawi zarządzanie Watykanem

  (...) który pomaga papieżowi Franciszkowi w reformach w Watykanie. Pierwsza grupa zajmowała się planowaniem reform dotyczących uwikłanego w pranie brudnych pieniędzy, i inne oszustwa. Pośród (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop wychowawczy - oświadczenie drugiego rodzica o zamiarze korzystania z urlopu , poznaj opinie o Samsung MR87 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Brzeszcze.


 • Rynek walutowy 15-19.07.13

  (...) opublikowany indeks NY Empire State, wzrósł on do 9,46 pkt., wobec prognozy na poziomie 5,00 pkt. Ten lepszy od prognoz odczyt nie zdołał jednak zamazać generalnie negatywnego wydźwięku danych (...)

 • Kursy walut 15-19.07.13

  (...) sprawozdanie szefa Fed przed Komisją ds. Usług Finansowych Izby Reprezentantów potwierdziło, że członkowie FOMC są coraz bliżej podjęcia decyzji o wygaszaniu QE3. Comiesięczne zakupy (...)

 • G20 walczy z korporacjami unikającymi płacenia podatków

  (...) która zajmuje się sprawą firm płacenia podatków. Ten temat był już omawiany na szczycie G8, który odbył się w czerwcu w Irlandii Południowej. Na szczycie zaproponowano pomysły m.in (...)

 • Detroit: miasto bankrutuje

  (...) ogłoszenie bankructwa, w celu likwidacji części długów. Komisarz do spraw zarządzania kryzysowego stanu Michigan w czwartek przedstawił sprawę bankructwa miasta przed sądem federalnym. Sąd (...)

 • Spółka z o.o. za złotówkę?

  (...) mają ułatwić prowadzenia działalności gospodarczej w formie spółki z o.o. Ministerstwo proponuje reformę struktury majątkowej tej formy spółki przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony (...)

 • S&P500 blisko 1 700 pkt, ale atak został ,,odłożony"

  (...) finansowy, który zyskał 1.2%. Za nami seria mocnych raportów kwartalnych z banków, a pozytywna reakcja kursu na nie ogranicza się tylko do dnia publikacji. Bank of America, który wczoraj (...)

 • Eurodolar – obrona wsparcia na 1.3075 USD, ropa na nowym szczycie

  (...) 1.3070 USD. Do godziny 18-tej osiągnięte zostało nowe dno na 1.3067 USD. Potem rozpoczęło się odbicie. Zamknięcie wypadło na poziomie 1.3112 USD. Dziś rano doszło do wzrostów. Lokalne (...)

 • USD po bankructwie Detroit, CAD przed danymi o inflacji

  (...) było od dawna. Kevyn Orr, powołany na początku tego roku na tzw. managera ratunkowego miasta, zapowiedział taką możliwość w ubiegłym miesiącu. Zwrócił wówczas uwagę na to, że miasto (...)

 • Budowa mieszkań w VI 2013 r.

  (...) użytkowania oddano łącznie 153,2 tys. mieszkań – wynika z najnowszych danych głównego . Roczna dynamika przyrostu ich liczby wyniosła więc 6,1 proc., przy czym systematycznie, od września (...)

 • Upadłości firm w Niemczech I poł. 2013

  (...) w . 47.930 osób ogłosiło upadłość w ciągu pierwszych 6 miesięcy bieżącego roku, to o 4,2% mniej niż w pierwszej połowie 2012 roku (50.040 osób). Ze względu na spadek upadłości (...)

 • Wakacje 2013: zakwaterowanie

  (...) standard hotelu. W każdym kraju wymagania, którym muszą sprostać hotele czy pensjonaty, są inne, dlatego hotel trzygwiazdkowy z państwie poza UE może odpowiadać jednogwiazdkowemu hotelowi w (...)

 • Słabe wyniki spółek technologicznych

  (...) notowania kontraktów na S&P500 i DJIA30 osiągnęły kolejne historyczne maksima. Tym samym rynek odrobił całą korektę wywołaną zapowiedzią ograniczenia QE (najgłębszy spadek od ponad (...)

 • Rząd ma pomysł jak ożywić rynek najmu

  (...) w ciągu czterech lat planuje wydać 5 mld zł na 20 tys. mieszkań, które potem będzie wynajmować z czynszem wyraźnie niższym od rynkowego. Pomysł ten pozwoli na rozwój rynku najmu oraz może (...)

 • Poprawa koniunktury na brytyjskim rynku nieruchomości

  (...) nie do końca zrozumiałe mogą wydawać się codzienne interpretowanie słów Bena Bernanke na temat przyszłości skupu aktywów w Stanach Zjednoczonych. Szef Rezerwy Federalnej nie mówił wszak (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: nie ma chętnych na nowości

  (...) powinna skłaniać inwestorów do poszukiwania prostych i łatwo dostępnych instrumentów, umożliwiających wykorzystanie dobrej sytuacji na innych rynkach. Takich instrumentów nie brakuje na (...)

 • Kurs EUR/USD ustanawia maksimum na poziomie 1,3145

  (...) trend boczny zapoczątkowany w ubiegłym tygodniu (między 1,30 a 1,3170). W skali całego tygodnia dolar osłabił się wobec wszystkich oprócz jena walut z grona G-10. Natomiast wśród walut (...)

 • Sektor publiczny: system wynagrodzeń wymaga zmian

  (...) że dotychczas Ministerstwu Finansów skuteczne udało się utrzymać zagregowany fundusz płac sektora publicznego pod kontrolą, a średni poziom był wystarczający, aby pozyskać i utrzymać (...)

 • Dell: wykup firmy przełożony

  (...) skończyło się szybko, bez żadnej debaty na temat wykupu. Przełożono je na 24 lipca. Według oficjalnego oświadczenia firmy, przełożenie ma dać czas na uzyskanie pełnomocnictw akcjonariuszy (...)

 • Suzuki SX4 1,6 4WD Explore

  (...) Całkiem przyzwoicie. Przód auta tworzą zaczepnie „spoglądające” reflektory, dość mocno pochylona maska, mały grill i zderzak o łagodnych kształtach. Tylna część karoserii jest nieco (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-VI 2013

  (...) r. wydano pozwolenia na budowę 67774 mieszkań, tj. o 22,9% mniej niż w Zmniejszyła się również liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto – do 59005 mieszkań, tj. o 26,9%. Największy (...)

 • Kantory internetowe VI 2013 r.

  (...) generalnie oferują korzystniejsze kursy wymiany (niższy spread), ale jest to spread ofertowy. Notowany spread na platformach takich jak Walutomat, Walutobox, TopFX, czy Trejdoo.pl, jest niższy (...)

 • OT Logistics SA zadebiutował na GPW

  (...) to nowoczesna firma logistyczna operująca na rynku europejskich przewozów towarowych, wokół której powstała Grupa Kapitałowa składająca się z kilkunastu spółek o różnym profilu (...)

 • Szyfrowanie danych

  (...) przybiera głównie formę cyfrową. Dzisiejszy świat nie byłby w stanie funkcjonować, gdyby zabrakło cyfrowych informacji, ponieważ wszyscy polegamy na nowoczesnych nośnikach danych. Ciężko (...)

 • Rynek wtórny. Ceny mieszkań po II kw. 2013 r.

  (...) teraz województwo dolnośląskie notowało największe korekty. Najmniejsza różnica między obecnymi cenami a cenami z początku roku wystąpiła w województwie lubelskim – tutaj nastąpił (...)

 • Delikatna.pl - Oferuje bieliznę damską i stroje kąpielowe.

  Czytaj więcej: Bielizna


strony : [ 1 ] . 2
 
19
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2457
CHF 3,4321
USD 3,2348
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.