eGospodarka.pl

 • Praca na urlopie a bezpieczeństwo IT

  (...) nam wszędzie, gdzie się udajemy – nawet jeśli jest to urlop. Co więcej, te nie są używane jedynie do celów rekreacyjnych – często są zabierane po to, aby zapewnić kontakt z biurem i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa darowizny mieszkania, poznaj opinie o ZM Skiba Frankfurterki czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kwidzyn.


 • Najlepsze banki I poł. 2013 r.

  (...) które oferują swoim klientom hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, kredytowe oraz lokaty w najbardziej atrakcyjnych cenach – wyjaśnia Jacek Kasperczyk, ekspert Comperia.pl. – Co miesiąc (...)

 • Akcja: polskie złoto

  (...) która ma na celu skłonienie rządu i prezesa Narodowego Banku Polskiego (NBP) do sprowadzenia do kraju polskiego złota, które jest przechowywane w Banku Anglii (Bank of England). List intencyjny (...)

 • Chiński eksport najgorzej od 2009r.

  (...) przy tym dowód na małą skuteczność banków centralnych w pobudzaniu koniunktury. Wszak ich działalność miała doprowadzić do wyraźnego ożywienia. Rewizja prognoz w dół dotknęła (...)

 • Sektor MSP: tylko 12% firm stosuje faktoring

  (...) MSP Index, prowadzonego na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie małych i średnich firm zatrudniających od 10 do 250 pracowników, stosowanie deklaruje jedynie 12% . Równocześnie niewielu (...)

 • Kasa fiskalna gdy sprzedaż wysyłkowa

  (...) towarów i usług został określony w art. 19 ustawy o VAT. Wskazana we wstępie reguła ogólna wynika z ust. 1 tego przepisu. Niemniej występuje od niej szereg wyjątków, w tym także wskazana (...)

 • Zaliczka na usługi szkoleniowe a import usług w VAT

  (...) zawarła umowę na szkolenie swoich pracowników, które odbędzie się we Francji. Szkolenie to przeprowadzi francuska firma w miesiącu sierpniu 2013 r. W lipcu natomiast polska firma wpłaciła na (...)

 • Zmiana adresu a zawiadomienie urzędu skarbowego

  (...) podatnika zeznań i deklaracji podatkowych, fiskus dysponuje możliwością przeprowadzenia kontroli podatkowej. Jeśli w trakcie jej trwania kontrolujący natkną się na ewentualne błędy lub (...)

 • Ulga mieszkaniowa na zakup mieszkania od żony?

  (...) W 2009 r. wnioskodawca otrzymał w mieszkanie spółdzielcze własnościowe po zmarłej ciotce. Mieszkanie to sprzedał w 2013 r. Chcąc skorzystać z ulgi mieszkaniowej i remontowej (zwolnienie z (...)

 • Nieudzielenie absolutorium wójtowi - możliwa skarga?

  (...) w wyroku z dnia 13 listopada 2008 r., sygn. akt I SA/Łd 1127/08 uznał, iż najogólniej rzecz ujmując wójt pełniąc swoją funkcję wykonuje szereg zadań o charakterze publicznym, które (...)

 • Najdroższe powierzchnie biurowe III 2013

  (...) Kongu, ze średnimi stawkami czynszu na poziomie ok. 165 EUR//m kw./m-c, trzeci rok z rzędu zajmuje 1 pozycję na liście najdroższych na świecie. Londyński West End na miejscu drugim (ok. 156 (...)

 • Lepszy kredyt hipoteczny niż najem mieszkania

  (...) sytuacji decyduje się na zakup mieszkania na kredyt hipoteczny. I nie powinno to dziwić, gdyż dokładne wyliczenia dowodzą, że taka decyzja w perspektywie 30 lat może przynieść spore (...)

 • Toyota Auris Valvematic 130 Multidrive S Prestige

  (...) do minivana. Sprawia wrażenie wyższego szerszego i dłuższego niż jest. I… bardzo dobrze. Wszak auta kupuje się oczyma. A widok wystylizowanego na nowo przodu auta robi doskonałe wrażenie (...)

 • Monitor Rynku Pracy V 2013

  (...) i więcej wiary w możliwość znalezienia nowej Jak pokazują wyniki najnowszego sondażu Monitor Rynku Pracy Instytutu Badawczego Randstad miniony kwartał przyniósł poprawę nastrojów w (...)

 • FOMC wraca do gry

  (...) FED powtórnie znajdzie się w centrum uwagi. Dziś zostanie bowiem opublikowany protokół z posiedzenia Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (ang. Federal Open market Committee, FOMC), które (...)

 • Nowa Rekomendacja S wspomoże rynek

  (...) rekomendacja S budziła spore emocje. W chwili obecnej, a więc niedługo po jej wydaniu i skierowaniu do banków, stała się tematem nie tylko licznych komentarzy, ale także źródłem skrajnie (...)

 • Nawigacja samochodowa TomTom GO400, GO500 i GO600

  (...) TomTom Traffic i nowy sposób prezentacji informacji o ruchu na pasku trasy pozwalają kierowcom wiedzieć, co dzieje się zarówno wokół nich, jak i na drodze przed nimi. Jedną z najciekawszych (...)

 • Niskie raty kredytów nie na zawsze

  (...) poduszką finansową Seria obniżek w naszym kraju zapewne bardzo ucieszyła osoby spłacające kredyty hipoteczne w złotych. Co miesiąc w ich kieszeni zostaje bowiem kilkaset złotych więcej (...)

 • DAX w górę, WIG20 w dół

  (...) i Bernanke Sytuacja na rynku walutowym stała się w ostatnich tygodniach bardzo ciekawa. Zmiany w polityce Fed nie są już jedynym tematem kształtującym rentowności i przez to notowania. Po (...)

 • Kurs EUR/USD najniżej od trzech miesięcy

  (...) od poniedziałku traci na wartości wobec euro jest polski złoty. Kurs EUR/PLN obecnie znajduje się na poziomie 4,32, a USD/PLN tuż pod 3,38 – złoty nie był tak słaby wobec dolara od sierpnia (...)

 • Handel zagraniczny Chin: dalsze pogorszenie

  (...) pozoru nie wniósł niczego nowego do obrazu rynku. Jeśli lepiej się przyjrzeć, można dostrzec pierwsze symptomy poprawy nastrojów. Wczorajsza sesja była pierwszą od kilku dni, gdy na (...)

 • BIK pomoże zaciągnąć kredyt

  (...) przyznać nam dowolny kredyt, sprawdzi naszą historię kredytową w . Jest to ustawowe uprawnienie banków i innych instytucji zajmujących się udzielaniem kredytów, nie mamy więc możliwości (...)

 • Wypadek w drodze do pracy i z pracy: obowiązki pracodawcy

  (...) przez pojęcie „domu” należy rozumieć każdy obiekt, który można zakwalifikować jako miejsce ze strefy, w której podmiot ulegający wypadkowi realizuje sprawy prywatne, np. kino (...)

 • Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-9020CDW

  (...) oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego. Urządzenie drukuje z wysoką prędkością wynoszącą 18 stron na minutę – zarówno w trybie monochromatycznym. jak i kolorowym. Natomiast (...)

 • Aga - Oferuje szklaną biżuterię ręcznie malowaną. Regulamin zakupów, zasady dostaw i zwrotów, dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Biżuteria


strony : [ 1 ]
 
10
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3240
CHF 3,4811
USD 3,3724
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.