eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Bankomaty Euronet wypłacają euro

  (...) w kilka dni dokonanych zostało niemal 100 wypłat euro. Obecnie z usługi skorzystać można w 220 urządzeniach na terenie Warszawy, a jeszcze w tym roku usługa ta będzie dostępna w 400 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZB, poznaj opinie o AXEL PUZZLE MAXI 15 nr TM15-31 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kościerzyna.


 • Ceny transakcyjne mieszkań VI 2013

  (...) między średnimi cenami transakcyjnymi a ofertowymi mieszkań konsekwentnie zmniejszają się. Jak wynika z publikowanego co dwa miesiące wspólnego raportu Domiporta.pl i Open Finance, na rynku (...)

 • Elfa Pharm Sp. z o. o. inwestuje w ŁSSE

  (...) kosmetyków i wyrobów sanitarno-higienicznych w nowo zakupionym zakładzie w Chociwiu. W istniejących i dostosowanych do produkcji farmaceutycznej pomieszczeniach zostaną zainstalowane nowe linie (...)

 • Nienależny podatek od spadku nabytego w latach 2007-2008

  (...) wskazany przepis przewidywał jedynie miesięczny termin na zgłoszenie nabycia spadku do , co w wielu przypadkach – pomimo istniejącego zwolnienia – z uwagi na niezachowanie tego terminu (...)

 • Kasy fiskalne: zwolnienie gdy naprawy samochodów

  (...) Wnioskodawca prowadzi zakład remontowy samochodów o specyfikacji blacharsko-lakierniczej. W latach 2008-2012 na podstawie umów o współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi dokonywał (...)

 • Polscy inżynierowie: cechy idealnego szefa

  (...) kierownika, która sprawiałaby, iż ta reguła dałaby się zastosować do wszystkich. Różne branże wymagają rozmaitych predyspozycji. Sektor handlowy wymaga kontaktu z ludźmi, samodzielności (...)

 • Świadczenia pozapłacowe w 2013 roku

  (...) zadowolona z otrzymywanych benefitów. Respondenci są również zainteresowani rozbudową otrzymywanego pakietu świadczeń, nawet, jeżeli musieliby je współfinansować. Oferta świadczeń (...)

 • Ford Kuga 2.0 TDCi 4WD Titanium

  (...) globalizacji w świecie motoryzacji. Taki „moto-internacjonal”. Auto zaprojektowali Amerykanie w Detroit, czyli mateczniku Forda. Sam samochód powstaje jednak w Hiszpanii, natomiast wcześniej (...)

 • Rynek pracy specjalistów II kw. 2013

  (...) pracy w II kwartale tego roku opublikowali pracodawcy w serwisie Pracuj.pl. Dane za II kwartał pokazują, że sytuacja na rynku pracy nie pogorszyła się, a nawet jest lepsza niż przed rokiem (...)

 • Kolejny wzrost cen na chińskim rynku mieszkaniowym

  (...) rynkach finansowych bardzo dobrze oddają dylemat związany z tym, jak bardzo obawiać się tego, co przyniesie przyszłość, a w jakim stopniu opierać decyzje na historycznych dokonaniach. W tym (...)

 • Umowa o pracę na czas określony

  (...) kilka rodzajów umów o pracę. Jednym z najczęściej stosowanych jest umowa o pracę na czas określony. Tego typu podstawa zatrudnienia zapewnia pracodawcy sporą elastyczność w kształtowaniu (...)

 • Eurodolar – odbicie od silnego oporu, ale powyżej wsparcia na 1.3085 USD

  (...) Osiągnięte zostało dzienne maksimum na poziomie 1.3178 USD. Szybko się jednak okazało, że w rejonie 1.3165-1.3190 USD mamy bardzo silny techniczny opór. Kurs euro zaczął się cofać. W (...)

 • Dolar amerykański po wystąpieniu szefa FED odrabia straty

  (...) tys. Skorygowano także dane za poprzedni miesiąc, w maju liczba wniosków spadła o ponad 16 tys., wobec wcześniejszych danych na poziomie -8.6 tys. Większe zaskoczenie przyniósł protokół z (...)

 • Rynek nieruchomości w Europie II kw. 2013

  (...) wartość transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych zmniejszyła się o 4%, ale wzrosła rok do roku o 8,6%, a wolumeny inwestycji zagranicznych i krajowych wzrosły odpowiednio o 15% i 5% (...)

 • Szef Fed nie zaskoczył

  (...) którego treść poznaliśmy już o 14:30 szef FED wskazał, iż Rezerwa Federalna nie będzie zmieniała stóp procentowych automatycznie po osiągnięciu celu sprowadzenia stopy bezrobocia do 6,5%. (...)

 • Oferty kredytów hipotecznych VII 2013

  (...) raz od półtora roku marże przestały piąć się w górę, latem znów powrócił trend wzrostowy. Kredyty drożeją z pozoru niewiele, ale ostatecznie średnia stawka marży na rynku wróciła (...)

 • Niewielkie wzrosty na GPW

  (...) wystąpienie w Izbie Reprezentantów nie wniosło, mówiąc delikatnie, wiele nowego do kwestii dalszych losów programu skupu obligacji. Wymowa jedynego konkretu, który usłyszeliśmy, czyli (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów ciągle niska

  (...) w Polsce przyczynił się czerwiec. Z danych SAMAR wynika, że w tym miesiącu Polacy zarejestrowali blisko 25 tys. nowych osobówek, czyli o 11,5% więcej niż w maju i o ponad 8% więcej rok do (...)

 • Sposoby na niższe raty kredytu hipotecznego

  (...) w złotówkach, najlepszym sposobem na obniżenie jego kosztu jest negocjowanie z bankiem wysokości marży. To od niej i od stawki bazowej, zależy poziom oprocentowania kredytu. Teoretycznie (...)

 • Kurs EUR/USD spadł poniżej poziomu 1,31

  (...) w okolicach wczorajszych minimów. Obecnie kurs EUR/PLN znajduje się na 4,24, a USD/PLN na 3,2360. Dziś największą uwagę powinny przykuć dane ze Stanów Zjednoczonych. O godzinie 14:30 (...)

 • Polscy mężczyźni ciągle w pracy

  (...) 70 proc. respondentów poświęca więcej niż 8 godzin dziennie, przy czym aż 30 proc. pracuje więcej niż 10 godzin na dzień, a powyżej 12 godzin pracuje co dziesiąty badany – wynika z (...)

 • Kontrola koncentracji: są kolejne zgody

  (...) zgłoszeniu do urzędu antymonopolowego, jeżeli biorą w niej udział przedsiębiorcy, których łączny obrót w roku poprzedzającym przekroczył 1 mld euro na świecie lub 50 mln euro w Polsce. (...)

 • Produkcja w Polsce VI 2013

  (...) roku wzrost produkcji sprzedanej odnotowano w 25 (spośród 34) działach przemysłu m.in. w produkcji urządzeń elektrycznych – o 16,8%, wyrobów z drewna, korka, słomy i wikliny – o 11,0% (...)

 • Zakup mieszkania koniecznie z garażem?

  (...) nowych budynków mieszkalnych posiada garaże. Jednakże należy postawić pytanie, czy mogą minimalizować swoje ryzyko sprzedania nie wszystkich miejsc postojowych i zobowiązać klienta, który (...)

 • Ocena ryzyka w faktoringu

  (...) przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu współpracy z klientem opiera się głównie na wnikliwej i szerokiej ocenie portfela należności. Składa się na nią przede wszystkim: rozproszenie (...)

 • Blank Pixel, Koszalin - Agencja Reklamowa Blank Pixel. Specjalizuje się w: stronach WWW, spotach reklamowych na telebimy, banerach reklamowych, prezentacjach multimedialnych.

  Czytaj więcej: Dynamika i multimedia


strony : [ 1 ] . 2
 
18
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2453
CHF 3,4329
USD 3,2362
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.