eGospodarka.pl

 • Prezydent ratyfikował Pakt fiskalny

  (...) równowagi budżetowej, większą kontrolę Rady Unii Europejskiej i Komisji Europejskiej nad stanem finansów publicznych państw i lepszą koordynację polityki gospodarczej. W pakcie określono (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Reklamacja towaru niezgodnego z umową - wzór, poznaj opinie o Wydawnictwo WAB Wojciech Kuczok, Gnój czy przeglądaj oferty pracy z miasta Krosno.


 • Budownictwo ekologiczne coraz popularniejsze

  (...) jak i nowych obiektów. Prawdziwym wyzwaniem, przed którym stoi sektor budowlany w Polsce, jest wprowadzenie budynków niemal zero-energetycznych, zero-energetycznych i plus-energetycznych. Zmiany (...)

 • Polacy wolą polskie inwestycje

  (...) powstawania w najbliższej okolicy nowej . Są to przede wszystkim: nowe miejsca pracy, pojawiająca się możliwość przyciągnięcia kolejnych inwestorów oraz większe wpływy do budżetu gminy (...)

 • Dofinansowanie kolonii dla dzieci bez podatku dochodowego?

  (...) powiek pracującym rodzicom, którzy rzadko kiedy mogą sobie pozwolić na podobnie długi urlop, a muszą zapewnić dzieciom opiekę. Rozwiązaniem są letnie kolonie i obozy, ich koszt jest jednak (...)

 • Odliczenie podatku VAT gdy faktura po terminie

  (...) o podatku od towarów i usług mówi, że obowiązek podatkowy powstaje tutaj z chwilą wydania towaru bądź wykonania usługi. Jeżeli jednak czynność taka winna być potwierdzona fakturą – (...)

 • Majątek spółki na cele osobiste a podatek od darowizny

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem trzyosobowej . Na potrzeby podatku dochodowego prowadzona jest podatkowa księga przychodów i rozchodów. Wnioskodawca płaci z tego tytułu . Każdy ze wspólników (...)

 • Skoda Citigo 5d 1,0 MPI 75 KM A/T Elegance

  (...) auta wyglądają w zasadzie tak samo a jednak któreś jest ładniejsze? To proste, diabeł tkwi w szczegółach. Citigo to typowy miejski pojazd o standardowej, dwubryłowej konstrukcji. Krótki (...)

 • Kredyt bez wkładu własnego to nie problem

  (...) klient musi mieć pieniądze na co najmniej 5 proc. ceny mieszkania, domu czy działki, inaczej bank nie będzie mógł pożyczyć mu na resztę. Choć czasu już niewiele, klienci wciąż mają (...)

 • Świetne dane makroekonomiczne z Europy

  (...) Dane o aktywności firm w Europie okazały się bardzo pozytywnym zaskoczeniem. W górę o 1,3 pkt. wzrósł zarówno wskaźnik dla przemysłu, jak i usług, odpowiednio do 50,1 pkt. oraz 49,6 pkt (...)

 • Rejestr Dłużników ERIF w II kw. 2013

  (...) jest jedynym biurem informacji gospodarczej w Polsce, które poddaje swoją bazę cyklicznej weryfikacji przez niezależnego biegłego rewidenta. Jak wynika z najnowszego raportu sporządzonego we (...)

 • Odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy

  (...) się do wszystkich umów zawieranych w obrocie jest zasada, że umów należy dotrzymywać. Zgodnie z tą regułą, kiedy już dana umowa zostanie skutecznie zawarta, staje się ona umową (...)

 • Ciekawa sytuacja na rynku ropy może sugerować głębszą korektę

  (...) z kolei odczyty z amerykańskiej gospodarki, gdzie PMI dla przemysłu wyniósł 53.2 pkt wobec oczekiwanych 52.5. Wyższa od oczekiwań okazała się również sprzedaż nowych domów, która (...)

 • Wall Street sygnalizuje korektę

  (...) kłopotów „systemowych”, niemal co dzień ma nowy doraźny problem, z którym wiążą się dynamiczne spadki akcji kolejnych blue chips. Przybyło ich wraz z rozpoczęciem sezonu publikacji (...)

 • Samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela: jak długo?

  (...) tym samym zasadność żądania zwrotu poniesionych kosztów zależy od kwalifikacji szkody przez ubezpieczyciela, nie ma więc możliwości podania dokładnej liczby dni, w których wynajem (...)

 • Dysk SSD TRANSCEND HSD 740

  (...) oparciu o układy Toggle MLC NAND Flash. Dysk jest zgodny z interfejsem SATA III 6Gb/s, co pozwala na osiąganie transferów dochodzących do 510 MB/s przy odczycie i 185 MB/s przy zapisie (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce VII 2013

  (...) ale wciąż postępujące spadki cen mieszkań na . W porównaniu z majem stawki ofertowe w 18 miastach analizowanych przez portal Domy.pl spadły średnio o 0,4%. Największy miesięczny spadek (...)

 • UOKiK: SKOK w Wołominie naruszył prawa konsumentów

  (...) gromadzi środki finansowe swoich członków, udziela im pożyczek i kredytów, a także prowadzi rozliczenia finansowe i pośredniczy przy zawieraniu umów ubezpieczenia. Postępowanie przeciwko (...)

 • Eurodolar – dziś ważne dane z USA, realizacja zysków na złotym

  (...) - Indeks instytutu Ifo, lipiec (prognoza 106,1, poprzednio 105,9), 10:30 (Wlk. Brytania) - Produkt Krajowy Brutto (k/k), wst., II kw. (prognoza 1,4%, poprzednio 0,3%), PKB s.a., wst. (r/r), II kw (...)

 • Wzrost sprzedaży domów na amerykańskim rynku pierwotnym

  (...) staje się pytanie o ryzyko powtórzenia się scenariusza z maja i czerwca, kiedy to rosnąca rentowność obligacji mocno psuła nastroje na rynkach ryzykownych aktywów. Działał tu dwojaki (...)

 • Polskie sekretarki i asystentki: jakie są?

  (...) stanowiska to asystentka – taką nazwę zadeklarowało 44% pytanych, deklasując „zwykłą” sekretarkę (22% odpowiedzi). Na trzecim miejscu uplasował się office manager (12% odpowiedzi) (...)

 • Najlepsze portale turystyczne

  (...) serwis uznała Travelplanet.pl, który otrzymał 31,5 punktu na 35 możliwych. - Przejrzysty i czytelny layout, podążający za aktualnymi trendami w świecie serwisów internetowych. Ma dobrze (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje poniżej poziomu 1,32

  (...) może wzrosnąć. O godzinie 10:00 poznamy wartość wskaźnika przygotowywanego przez instytut Ifo, który bada nastroje wśród kilku tysięcy niemieckich przedsiębiorców. Konsensus rynkowy (...)

 • Sieć 5G już za 7 lat

  (...) ogromnego wzrostu transferu danych. Mimo tego, jesteśmy dopiero na początku drogi do realizacji scenariusza, w którym wszystko. co uzyska korzyść z połączenia z , zostanie do niej (...)

 • Sektor MSP: tworzenie kopii zapasowych to kłopot

  (...) rozwiązań do tworzenia , replikacji i zarządzania wirtualizacją w środowiskach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V, przedstawiła wyniki pierwszego badania dotyczącego ochrony danych w (...)

 • Niedozwolone klauzule umowne plagą w e-sklepach

  (...) pokrzywdzony konsument Biura podróży, deweloperzy czy właściciele sklepów internetowych masowo stosują gotowe wzory umów, których warunki nie są negocjowane z konsumentami. Takie z góry (...)

 • BZ WBK AIB TFI S.A. - Towarzystwo zarządzające funduszami Arka i związanymi z nimi programami systematycznego oszczędzania.

  Czytaj więcej: Fundusze inwestycyjne


strony : [ 1 ] . 2
 
25
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2387
CHF 3,4247
USD 3,2143
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.