eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Facebook pomaga twórcom gier

  (...) korzysta około 800 milionów użytkowników, z czego około 260 milionów to gracze. Taka liczba miłośników gier, według społecznościowego giganta, stwarza ogromne możliwości dla twórców (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-13 , poznaj opinie o Paso Torba podróżna 49707 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kluczbork.


 • Węgierski rząd walczy z kredytami walutowymi

  (...) sejmu węgierskiego, Viktor Orbán, premier rządu oraz przewodniczący partii Fidesz, zapowiedział walkę kraju z kryzysem. Wśród pomysłów znalazło się m.in. podwyższenie VAT-u na towary (...)

 • E-Urzędy będą bardziej dostępne?

  (...) upowszechnienie tzw. profilu zaufanego, czyli darmowego do kontaktów z instytucjami publicznymi. Nowelizacja przewiduje, że potwierdzić taki profil będzie można w bankach oraz na poczcie (...)

 • Rynki akcji w stanie wyczekiwania

  (...) toczyła się według scenariusza podobnego jak dzień wcześniej. Na otwarciu główne indeksy zyskiwały po 0,2-0,3 proc. W trakcie pierwszej godziny handlu WIG20 zdołał dotrzeć do 2307 (...)

 • Niewielkie obniżenie tempa wzrostu na amerykanskim rynku nieruchomości

  (...) dzisiejsza seria informacji o stanie japońskiej gospodarki w czerwcu. Wydatki gospodarstw domowych spadły o 0,4% w skali roku, a spodziewano się wzrostu o 1,2%. Produkcja przemysłowa poszła w (...)

 • Koniec TVN CNBC

  (...) kanału TVN pojawiła się wraz z wiadomościami o zwolnieniach dziennikarzy i utracie stanowiska szefa TVN CNBC przez Romana Młodkowskiego. W miejsce stacji ma pojawić się nowy kanał (...)

 • Jakie zarobki absolwentów w 2013 roku?

  (...) przekroczyło 13%, co trzeci absolwent uczelni wyższej jest bezrobotny. Panuje powszechne przekonanie, że zaraz po studiach trudno o dobrą pracę. Czy rzeczywiście tak jest? Ile mogą zarobić (...)

 • Nie oddzwaniaj na nieodebrane połączenia - ostrzega UKE

  (...) państw takich jak Republika Konga, Nowa Gwinea, Wybrzeże Kości Słoniowej oraz innych krajów. Ich międzynarodowe numery kierunkowe (+243), (+224) oraz (+225) pozostawione na wyświetlaczu (...)

 • Eurodolar – ponad wsparciem, umocnienie złotego

  (...) – Stopa bezrobocia, czerwiec (3,9%, prognoza 4,0%, poprzednio 4,1%), Wydatki gospodarstw domowych (r/r), czerwiec (-0,4%, prognoza 1,2%, poprzednio -1,6%), 01:50 (Japonia) - Produkcja przemysłowa (...)

 • Mieszane dane z Japonii wspierają kurs USD/JPY

  (...) gospodarstw domowych w czerwcu – spadek o -0.4% r/r, wobec prognozy wzrostu o 1.2% r/r. Kompensować to jednak powinno postępujące ożywienie gospodarki w USA, które pozostają drugim po Chinach (...)

 • Nowy tablet ASUS Nexus 7

  (...) do tej pory w 7-calowych tabletach oraz wbudowaną funkcję ładowania bezprzewodowego, dzięki której niewygodne kable zasilające stają się zbędne. Nowy Nexus 7 to urządzenie, które oferuje (...)

 • Nieruchomości komercyjne w regionie EMEA II kw. 2013

  (...) ds. inwestycji w nieruchomości handlowe w regionie EMEA w firmie Cushman & Wakefield, zauważa: „Rośnie popyt na , ale znalezienie aktywów inwestycyjnych o odpowiedniej jakości i we właściwej (...)

 • Umowy stanowiące podstawę świadczenia pracy: część I

  (...) część uwag na temat podstawowych różnic pomiędzy zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę a lub usług na podstawie umów cywilnoprawnych. Dla pełnej przejrzystości podanych poniżej (...)

 • Zaliczki kwartalne dla podatkowej grupy kapitałowej

  (...) Spółka posiadająca siedzibę na terytorium Polski zamierza wraz z innymi (spółkami zależnymi) utworzyć podatkową grupę kapitałową w myśl przepisów ustawy o od osób prawnych. Powstała (...)

 • Handel zagraniczny I-XII 2012

  (...) 184,7 mld USD, a import 198,5 mld USD (w porównaniu z 2011 r. eksport zmniejszył się o 2,9%, a import o 6,5%). Ujemne saldo ukształtowało się w wysokości 13,8 mld USD (w 2011 r. minus 22,1 mld (...)

 • Kredyty hipoteczne: zadłużenie Polaków wciąż niskie

  (...) tego roku i zeszłego były podobne pod względem przyrostu z tytułu złotowych kredytów na nieruchomości (ok. 3,7 mld zł wobec ponad 3,8 mld zł w zeszłym), to już kolejne miesiące (...)

 • Odliczanie przed publikacjami istotnych danych makroekonomicznych

  (...) Der Spiegel podał, że dwóch członków zarządu EBC - Jörg Asmussen i Benoît Coeuré chciałoby wprowadzić zapis z posiedzenia EBC, tak aby zwiększyć transparentność banku. Jest to na razie (...)

 • Rynek nieruchomości odbija się od dna

  (...) od kilku lat roczna zmiana w największych miastach nie była poprzedzona znakiem ujemnym – wynika z danych Open Finance i Home Broker. Wzrost, co prawda był niewielki (1,7%), ale w coraz (...)

 • Początek tygodnia bez większych zmian na rynkach akcji

  (...) zmian na głównych giełdach. Inwestorzy czekając na istotne informacje w kolejnych dniach, wstrzymują się z decyzjami. Widać jednak niewielką nerwowość. Indeksy w Paryżu i Frankfurcie (...)

 • Kurs EUR/PLN testował 4,20

  (...) kolejny znalazła wsparcie na 100-godzinowej średniej kroczącej. Obecnie znajduje się przy 1,3250. Na wykresie dziennym widać dwie świeczki o długich cieniach, które oznaczają osłabienie (...)

 • Polscy specjaliści i menedżerowie wymagający

  (...) edycji badania „Aktywność i menedżerów na rynku pracy”. Wyniki wskazują, że choć w Polsce jest wielu wykwalifikowanych, niebojących się zmiany czy relokacji ekspertów, to aby ich (...)

 • Kolizja drogowa za granicą

  (...) powodują… Choć sezon urlopowy jest w pełni, to najczęstszymi uczestnikami za granicą nie są polscy turyści, lecz Polacy pracujący i mieszkający na stałe w innych krajach oraz firmy (...)

 • Najlepsze fundusze inwestycyjne 2013

  (...) siedem miesięcy to niewątpliwie marzenie każdego inwestora. Sztuka ta udała się w tym roku 58 spośród 456 otwartych funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez krajowe instytucje. Oznacza to (...)

 • Termomodernizacja budynków: dotacje w I-II kw. 2013 r.

  (...) promowanie oszczędnego wykorzystania energii poprzez realizację projektów budynków użyteczności publicznej włącznie z wymianą oświetlenia, a także z uwzględnieniem wymiany istniejących (...)

 • System Apple coraz mniej bezpieczny

  (...) żadna platforma, łącznie z Apple, nie może być traktowana jako odporna na zagrożenia. Systemy Apple’a są w rzeczywistości atakowane z kilku kierunków. Badacze i cyberprzestępcy znajdują (...)

 • Merkury - Hurtownia materiałów budowlanych. Biała Podlaska.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ] . 2
 
30
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2202
CHF 3,4198
USD 3,1798
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.