eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ryanair wróci do Modlina najwcześniej w październiku

  (...) lotniskiem w Modlinie, który oferuje przewoźnikowi bardzo atrakcyjne zniżki zachęcają do przywrócenia lotów Ryanaira na Modlin. To już drugi przewoźnik po Wizz Air, który rezygnuje z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa leasingu, poznaj opinie o Eveline Cosmetics Koenzymy młodości Q10 plus R Delikatny peeling do twarzy drobnoziarnisty czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nakło nad Notecią.


 • Mieszkania czynszowe z rządowym wsparciem

  (...) miałby w budowę całych budynków z lokalami mieszkalnymi gotowymi do wynajęcia oraz miałby wynajmować i nich mieszkania. Fundusz miałby do dyspozycji 5 mld zł na zbudowanie 20 tys. lub (...)

 • Budowa domu jednorodzinnego bez pozwolenia

  (...) uzyskiwania pozwolenia na jednorodzinnych, zamiast którego wprowadzone zostanie jedynie zgłoszenie budowy z dołączonym projektem budowlanym. Odpowiedni organ miasta lub gminy będzie miał 30 (...)

 • Indeks mWIG40 ruszył mocniej w górę

  (...) wzrostów głównych indeksów, zaczął się we wtorek handel na warszawskiej giełdzie. Słabość wykazywał jedynie wskaźnik małych spółek, który przez większą część dnia pozostawał (...)

 • EUR/USD – w strefie silnego oporu, na złotym czas na realizację zysków

  (...) - Sprzedaż detaliczna (r/r), czerwiec (prognoza 1,1%, poprzednio 0,5%), Stopa bezrobocia, czerwiec (prognoza 13,2%, poprzednio 13,5%), 14:30 (Kanada) - Sprzedaż bez samochodów (m/m), maj (prognoza (...)

 • Słaba koniunktura w polskim sektorze budowlanym

  (...) podobnie jak już kilka razy w minionych 2 latach, rynki wykazywały dużą odporność na rozczarowujące wiadomości. Bundesbank ostrzegał, że po niezłym II kwartale, niemiecka gospodarka może (...)

 • Eurodolar - czy ograniczenie QE jest już w cenach?

  (...) domów na rynku wtórnym w USA, która wyniosła 5.08 mln, wobec prognoz na poziomie 5.25 mln nie przynosząc większego ruchu na rynku. Dzisiaj również czeka nas kolejny dzień bez ważnych (...)

 • Polska gospodarka: inflacja nadal niska

  (...) z zadziwiającą regularnością. W ciągu ostatnich kilkunastu lat mieliśmy do czynienia z czterema wielkimi falami jej spadku. Czas trwania każdej z nich wynosił około dwóch lat. Najdłuższa (...)

 • Likwidacja działalności na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) … Art. 20 ustawy o wskazuje, że na dzień likwidacji działalności gospodarczej należy sporządzić towarów handlowych, materiałów (surowców) podstawowych i pomocniczych, półwyrobów (...)

 • Remont zniszczonego w pożarze budynku a koszty firmy

  (...) osób fizycznych nakazuje rozgraniczyć nakłady ponoszone na oraz ulepszenie środków trwałych. W przypadku tego pierwszego, ponoszone wydatki są uznawane bezpośrednio za koszty uzyskania (...)

 • Podatek od nieruchomości dla spółki wodnej

  (...) 1 pkt 4 ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, który ma charakter przepisu odsyłającego, powyższą definicję z ustawy o swobodzie działalności gospodarczej należy zastosować do wykładni (...)

 • Umowa zlecenie gdy firma w formie spółki cywilnej

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą w formie i z tego tytułu płaci . Działalność ta zajmuje się między innymi oprogramowaniem oraz badaniami naukowymi. Wnioskodawca jest także (...)

 • Ford B-MAX 1.6 TDCi Titanium

  (...) Fiesty i tym samym jest stawiany klasę niżej od większego brata – C-MAX’a. Wyraźnie wzoruje się na nim, wnosząc przy okazji nieco ostrzejsze linie i zgrabniejszą bryłę karoserii. Ma z (...)

 • Wyniki Megapanel V 2013

  (...) wg zasięgu miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 88,62 proc., drugie miejsce zajmuje Grupa Allegro z zasięgiem 79,75 proc. Na miejscu trzecim witryna facebook.com z zasięgiem (...)

 • Dobry początek tygodnia na rynkach finansowych

  (...) aktualne Premier Li Keqiang obiecał, iż wzrost w Chinach nie spadnie poniżej poziomu 7%. W drugim kwartale było to oficjalnie 7,5%, ale na rynku nie brakuje obaw, iż wzrost faktycznie jest (...)

 • Cywilizacja informacyjna: czas na "rekonstrukcję"

  (...) odwrotny kierunek relatywnej percepcji przestrzeni. Świat Wirtualny jest jak kosmos po Wielkim Wybuchu. Ciągle się rozszerza i nie widać granic jego eksplozji. Nowe , networkingowe, strefy gier (...)

 • Nowelizacja kodeksu postępowania karnego

  (...) instytucje zażalenia na postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa oraz zażalenia na postanowienie o umorzeniu śledztwa mają na celu zagwarantowanie podmiotom uprawnionym do złożenia (...)

 • Wyniki spółek mogą popsuć nastroje na GPW

  (...) nie tylko w poniedziałek, ale utrzymuje się już od ośmiu sesji. Można powiedzieć, że lekką przewagę mają byki. WIG20 w tym czasie przebywał w wąskim przedziale 2270-2313 punktów i (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia VI 2013

  (...) się jednak obraz rynku, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić jeszcze w ubiegłym roku: inwestorzy bardziej przychylnym okiem patrzą na fundusze gotówkowe i rynku pieniężnego, których (...)

 • Kupno mieszkania: w Warszawie można negocjować

  (...) wtórnym w Warszawie przyniosły nieoczekiwany wzrost średniego pułapu negocjacji ofertowej. Należy podkreślić, że jest drugi w kolejności najwyższy wynik w historii publikacji (...)

 • GUS: bezrobocie w czerwcu nadal wysokie

  (...) 13,2 procent. Miesiąc wcześniej, , pracy nie miało 13,5 proc. Polaków, a rok wcześniej – w czerwcu 2012 roku – stopa bezrobocia wynosiła 12,3 procent. Mapa bezrobocia nadal niestety się (...)

 • Cyberprzestępczość: spear-phishing coraz częstszy

  (...) kradzieży tożsamości lub innych danych (np. finansowych) z wykorzystaniem kopii strony internetowej (poczty internetowej, bankowości on-line, portalu społecznościowego) zaufanej instytucji (...)

 • Marketing: nowoczesne technologie to konieczność

  (...) telekomunikacyjne i informatyczne przeznaczają niemal 20% dostępnych budżetów marketingowych na usprawnienie rozwiązań infrastrukturalnych. Niewiele niższe nakłady na ten cel przeznaczają (...)

 • Bezrobocie w Polsce VI 2013

  (...) pracy w końcu czerwca 2013 r. wyniosła 2109,1 tys. osób (w tym 1064,3 tys. kobiet) i była niższa niż przed miesiącem o 67,2 tys. osób (tj. o 3,1%). W ujęciu rocznym wzrosła o 144,7 tys. (w (...)

 • Kurs EUR/USD pozostaje w okolicach poziomu 1,3180

  (...) to indeks cen nieruchomości FHFA i indeks Fed z Richmond. Pierwszy z tych wskaźników jest dobrym uzupełnieniem indeksu S&P/Case-Shiller, który pokrywa ceny w 20 najważniejszych metropoliach (...)

 • Brasil-Mania - Oferuje środki na odchudzanie działają na bazie guarany.

  Czytaj więcej: Medycyna alternatywna


strony : [ 1 ] . 2
 
23
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2186
CHF 3,4117
USD 3,2001
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.