eGospodarka.pl

 • Kto zostanie nowym szefem FED?

  (...) to stanowisko piastuje od 2006 roku, potrwa do stycznia 2014 roku. Janet Yellen, będąca obecnie wiceprezesem Systemu Rezerwy Federalnej , była długi czas wymieniana jako następczyni Bernanke (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura korygująca VAT RR, poznaj opinie o Klupś Łóżeczko Radek VIII z przykrywaną szufladą czy przeglądaj oferty pracy z miasta Maków Mazowiecki.


 • WIG20 wciąż poniżej 2300 pkt

  (...) wzrostów głównych indeksów, zaczęła się poniedziałkowa sesja na warszawskim parkiecie. W przypadku wskaźnika największych spółek, dość szybko doszło do ataku niedźwiedzi. Nie był on (...)

 • EUR/USD – ponad wsparciem, złoty mniej skorelowany

  (...) – Sprzedaż detaliczna (r/r), czerwiec (1,6%, prognoza 1,7%, poprzednio 0,8%), 05:30 (Japonia) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 10:30 (Wlk. Brytania) - Zaakceptowane wnioski o (...)

 • Eurodolar tuż przed ważnym oporem

  (...) pewnością informacje z USA. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, FED może zmienić wytyczne co do prowadzenia polityki pieniężnej, chodzi o możliwą modyfikację celu stopy bezrobocia, przy (...)

 • Kurs EUR/USD w okolicach poziomu 1,3270

  (...) 100-godzinowej średniej kroczącej, która od lipcowego czterofigurowego wzrostu już dwukrotnie stanowiła wsparcie. Aktualnie EUR/USD jest w okolicach 1,3270. EUR/PLN obecnie znajduje się na (...)

 • Tydzień publikacji kluczowych danych makroekonomicznych

  (...) dane? Od czerwcowego posiedzenia Fed minął ponad miesiąc. W tym czasie wiele się wydarzyło. Początkowo zapowiedź ograniczenia QE we wrześniu spowodowała spory wzrost rynkowych stóp (...)

 • KNF wprowadza do SKOK komisarza

  (...) Jana z Kęt, nie podjął skutecznych działań zmierzających do dokapitalizowania i uzdrowienia funkcjonowania Kasy. Dlatego właśnie powołana komisarz (Teresa Stankiewicz-Haupa) będzie musiała (...)

 • Burzliwy tydzień może zacząć się od spadków na rynkach akcji

  (...) na Wall Street. W pierwszych godzinach zdecydowanie dominowały niedźwiedzie. S&P500 tracił 0,8 proc., schodząc do 1676 punktów. Od tego poziomu zaczęło się systematyczne odrabianie strat (...)

 • Inwestycje w zagraniczne nieruchomości hotelowe

  (...) inwestorów do poszukiwania . Wielu z nich decyduje się na zakup mieszkania lub domu nad ciepłym wyłącznie na własny użytek, inni szukają możliwości połączenia tej opcji z wynajmem lokum (...)

 • Wykreślenie spółki z KRS a powództwo wspólnika na rzecz spółki

  (...) że zgodnie z art. 295 k.s.h. w przypadku jeśli spółka nie wytoczy powództwa o naprawienie szkody, która została jej wyrządzona, w terminie roku od dnia ujawnienia czynu, którym szkoda (...)

 • UOKiK ukarał Getin Noble Bank

  (...) wszczął postępowanie przeciwko praktykom stosowanym przez Getin Noble Bank podczas zawierania umów o kredyt konsumencki. Zastrzeżenia wzbudziły przede wszystkim postanowienia zawarte w (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 22-26.07.13

  (...) do 1695.5pkt. widać zakończoną falę 5-tą. Tym samym z dna na poziomie 1594pkt. widoczna jest większa 5-falowa struktura o zasięgu 100 punktów. Na wykresie wskaźnika MACD-histogram pojawiła (...)

 • Potrzebny Rzecznik Praw Przedsiębiorców

  (...) którzy są stroną w konflikcie na polu państwo-firma. Jak na razie politycy tylko prześcigają się tylko w deklaracjach na temat powołania Rzecznika Praw Przedsiębiorców i chyba niewiele z (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: będą również domy

  (...) zapowiedzieli, że program Mieszkanie dla Młodych będzie wspierał nie tylko zakup z rynku pierwotnego, ale i budowę oraz zakup domu jednorodzinnego. Jest to rozwiązanie, które ma rozszerzyć (...)

 • Zatory płatnicze: polskie firmy mało świadome

  (...) w ogonie państw europejskich. Informacje z krajowego rynku również nie są zbyt optymistyczne: według badania Krajowego Rejestru Długów i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych wynika, że (...)

 • Hyundai i40 Sedan 2,0 GDI Comfort Plus

  (...) czasach zaletą jest wygląd. prezentuje się nowocześnie i elegancko zarazem. Przód zdobią piękne reflektory, które idealnie pasują do długiej maski. Dzięki mocno pochylonej szybie i (...)

 • Polisy komunikacyjne - ranking

  (...) kraju mają najbardziej atrakcyjne stawki są towarzystwa wywodzące się z systemu direct: LINK4, AXA Direct, Proama. Obecnie te firmy sprzedają polisy także poprzez agentów oraz w innych (...)

 • Okulary przeciwsłoneczne nie obniżą podatku dochodowego

  (...) przeciwsłoneczne wydają się być nieodłącznym elementem podróży, zwłaszcza dla osoby, która w trasie spędza większość . Przedsiębiorca prowadzący działalność wymagającą pokonania (...)

 • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej w podatku dochodowym

  (...) Spółka, zgodnie z przepisami , przydziela pracownikom odzież i obuwie robocze. Nie może ona jednak zapewnić prania tej odzieży, w związku z czym czynności te są wykonywane przez samych (...)

 • BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego w ŁSSE

  (...) wybudować nowy budynek biurowy przy ul. Wedmanowej w Łodzi, w którym utworzone zostałoby centrum usług wspólnych świadczące usługi finansowo-księgowe, IT oraz związane z procesem zakupowym (...)

 • Big Data - wielkie nadzieje

  (...) danych dźwiękowych, zdjęć, grafiki, wiadomości tekstowych, komentarzy w serwisach społecznościowych, artykułów i książek cyfrowych, informacji pochodzących z blogów i informacji (...)

 • Kultura w Polsce w 2012 r.

  (...) zwiększyła się liczba domów, , klubów i świetlic (o 4,4%) oraz nieznacznie – teatrów i instytucji muzycznych (o 0,6%). Liczba pozostałych instytucji kultury zmniejszyła się (muzeów i (...)

 • Narodowy Rachunek Zdrowia 2011

  (...) nowym narzędziem analizy wydatków na ochronę zdrowia, które ujmuje je w sposób wszechstronny, zapewniający porównywalność w skali międzynarodowej. Narodowy Rachunek Zdrowia za kolejne lata (...)

 • Biznesowe podróże zagraniczne: ryzyko dla przedsiębiorstw?

  (...) przyczyną konieczności odbywania częstych biznesowych podróży do różnych regionów świata, nie zawsze uważanych za przyjazne i bezpieczne. Niestety podróże zagraniczne zdecydowanie (...)

 • Gospodarka USA: polscy eksporterzy raczej bezpieczni

  (...) stopniu dostawcą towarów do Polski (8 pod względem wielkości) niż rynkiem eksportowym (są 14 pod względem wielkości dla polskich towarów). Tym niemniej stan amerykańskiej gospodarki jest (...)

 • Acar S.A., Szczecinek - Producent przedłużaczy, urządzeń zabezpieczających przed przepięciami i osprzętu elektrotechnicznego powszechnego użytku.

  Czytaj więcej: Elektronika


strony : [ 1 ] . 2
 
29
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2319
CHF 3,4318
USD 3,1859
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.