eGospodarka.pl

 • TK: Podniesienie składki rentowej zgodne z Konstytucją

  (...) 6 do 8 procent. Nowe wysokości składek weszły w życie z początkiem lutego następnego roku. Prawo i Sprawiedliwość wniosło skargę do Trybunału Konstytucyjnego, powołując się na przepisy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS E-22 , poznaj opinie o Nivea Energy Fresh Deodorant Atomizer czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lębork.


 • Rynki akcji niewrażliwe na informacje

  (...) warszawskim parkiecie wskazywał na słabość naszego rynku. WIG i WIG20 zniżkowały na otwarciu po 0,1-0,2 proc., a wskaźniki małych i średnich spółek zyskiwały po symboliczne kilka setnych (...)

 • Czerwiec 2013: inflacja znów niższa. Rekord

  (...) usług konsumpcyjnych odnotowano zróżnicowaną dynamikę cen. Największy wpływ na wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem miały w czerwcu obniżki cen żywności i napojów (...)

 • Nokia Lumia 1020 już niedługo w sprzedaży

  (...) we wtorek 11 lipca. Główną, rzucającą się w oczy, mocną stroną smartfona jest 41-mega pikselowy aparat fotograficzny, z lampą błyskową LED i optyką Zeissa. W celu lepszej obsługi (...)

 • BMW i3 - samochód elektryczny

  (...) segmentu premium zaprojektowany od podstaw z myślą o współpracy z elektrycznym układem napędowym. Rezultatem tego podejścia jest typowa dla BMW przyjemność z jazdy w najczystszej postaci (...)

 • Zmiany w prawie V 2013

  (...) Najwyższego z dnia 2013-04-26 sygn. akt II CSK 445/12 Sąd może rozszerzyć krąg spadkobierców uprawnionych do dziedziczenia w związku z zasiedzeniem nieruchomości i wyjść poza żądanie (...)

 • Kolejne rekordy na Wall Street

  (...) coraz bardziej negatywnych sygnałów, budzących obawy o perspektywy globalnej koniunktury. Po niedawnych fatalnych danych o spadku importu i eksportu, dziś mamy kolejne złe wieści. Potwierdziły (...)

 • Preferencje konsumentów: aparaty cyfrowe

  (...) model aparatu cyfrowego został Nikon D5100 + 18-105 VR. Statystyki Skąpiec.pl pokazują, że właśnie ta lustrzanka wzbudziła największe , którzy szukali aparatu za pośrednictwem serwisu (...)

 • Podatek VAT od zakupu paliwa zapłaci nabywca?

  (...) oznacza, że fiskus może domagać się zapłacenia całej należności podatkowej lub jej części zarówno od sprzedawcy, jak też i nabywcy łącznie lub osobno. Jeżeli podatek zostanie (...)

 • Spółka z o.o.-komandytowa a zabezpieczenie majątku wspólników

  (...) wspólników: komplementariusze i komandytariusze, których odpowiedzialność za zobowiązania spółki jest zróżnicowana. Jeżeli umowa spółki komandytowej nie będzie stanowiła inaczej (...)

 • Kurs EUR/PLN na poziomie 4,2950

  (...) rozpoczynają bardzo spokojnie. Obecnie kurs EUR/PLN znajduje się na 4,2950, a USD/PLN na 1,2870. Dziś najważniejsze dane napłyną z USA. O 14:30 poznamy regionalny indeks koniunktury NY Empire (...)

 • Sprzedaż towarów używanych w VAT: okres używania

  (...) wykonana przez przedsiębiorcę będącego VAT-owcem, jest obciążona podatkiem od towarów i usług. Stawki tego podatku są jednakże różne w zależności od tego, co konkretnie jest przedmiotem (...)

 • Amortyzacja jednorazowa po wykupie przedmiotu leasingu?

  (...) to, że w przypadku tego pierwszego odpisów amortyzacyjnych dokonuje finansujący, zaś korzystający odnosi w ciężar kosztów uzyskania przychodów comiesięczną wartość czynszu leasingu (...)

 • Zwrot VAT za materiały budowlane u spadkobiercy?

  (...) Wnioskodawczyni od kilku lat opiekowała się ojcem chorym na Alzheimera. W maju 2012 r. złożyła wniosek do sądu o jego całkowite ubezwłasnowolnienie z racji tejże choroby, zaś jesienią (...)

 • Obligacje skarbowe: zyski będą spadać

  (...) wskazują, że nabywane w tym roku cztero- i dziesięcioletnie zmiennokuponowe w kolejnych okresach odsetkowych przyniosą znacznie niższe zyski. Niewykluczone, że ich przyszłoroczne (...)

 • Własna firma marzeniem studenta

  (...) zawodową podczas studiów wskazało 6 na 10 badanych. Obecnie pracuje 58% ankietowanych absolwentów, 41% z nich pracę znalazło jeszcze na studiach, a 39% do pół roku po ukończeniu studiów.– (...)

 • Firmy farmaceutyczne boją się reform

  (...) współpracy z The Economist Intelligence Unit, opiera się na wynikach ankiety przeprowadzonej wśród blisko trzystu przedstawicieli kadry kierowniczej spółek prowadzących działalność w i (...)

 • Zgodny z oczekiwaniami wzrost w chińskiej gospodarce(?)

  (...) pytań coraz więcej Wzrost na poziomie 7,5% jest o tyle podejrzany, iż właśnie taki jest cel rządu na ten rok. Pikanterii sprawie dodaje fakt, iż w ubiegłym tygodniu minister finansów (...)

 • E-commerce napędza rynek magazynowy

  (...) online jest motorem aktywności najemców w sektorze logistycznym i wpływa zarówno na krajowe i międzynarodowe rynki logistyczne, jak i na mniejsze nieruchomości położone w miastach czy na (...)

 • Dobry moment na kredyt w euro?

  (...) zniknęły z rynku. Kredytów we frankach w ofertach banków nie ma już w ogóle. Kredyt w euro znajdziemy natomiast w pięciu z nich, nie licząc Kredyt Banku i Multibanku, które niedługo (...)

 • Sieci handlowe w mediach II kw. 2013

  (...) z biedronki są za twarde a z Tesco za miękkie i to jest dowód na to, że ideałów nie ma” to zdanie zrobiło furorę w sieci, by z czasem ewoluować na wiele sposobów i przyczyniać się do (...)

 • Odczyty z chińskiej gospodarki poniżej oczekiwań rynku

  (...) już ubiegłotygodniowe dane dotyczące znacznego spowolnienia w chińskim eksporcie i imporcie w czerwcu. Jedyny wzrost odnotowano w sprzedaży detalicznej, która w czerwcu wzrosła mocniej niż (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne VII 2013

  (...) że rata kredytu skurczyła się o ponad 20 proc – z 1 220 zł do 965 zł. Dla potencjalnego kredytobiorcy oznacza to ponad 90 tys. zł. oszczędności w całym okresie kredytowania. Drugą ważną (...)

 • T-Mobile: zmiany w blueconnect biznes

  (...) Internetu w kilku rozmiarach od S do 100XL na bardzo korzystnych warunkach, w których 1GB może kosztować przedsiębiorcę tylko złotówkę miesięcznie. Przedsiębiorcy mogę wybrać najlepszy (...)

 • Konsolidacja kursu EUR/USD

  (...) - PKB (r/r), II kw. (7,5%, prognoza 7,5%, poprzednio 7,7%), Produkcja przemysłowa (r/r), czerwiec (8,9%, prognoza 9,1%, poprzednio 9,2%), Sprzedaż detaliczna (r/r), czerwiec (13,3%, prognoza 12,9%, (...)

 • Creativehobby - Farby hobbystyczne i szkolne, prasowanki, preparaty i serwetki do techniki decoupage.

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
15
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2922
CHF 3,4633
USD 3,2955
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.