eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Aparat cyfrowy Sony Cyber-shot RX1R

  (...) oraz przekłamań barw, w wielu lustrzankach cyfrowych na przetwornik obrazu nakłada się optyczny filtr dolnoprzepustowy. Identyczne rozwiązanie zastosowano w modelu ™ RX1. Przeznaczony dla (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WL, poznaj opinie o Thomson ANT950 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Wołomin.


 • Rynek instrumentów pochodnych VI 2013

  (...) br. wolumen obrotu kontraktami terminowymi na wyniósł 1,05 mln kontraktów, co stanowi wzrost o 2,48% w stosunku do czerwca 2012 r. Liczba otwartych pozycji na tym instrumencie na koniec czerwca (...)

 • Rynek najmu nieruchomości VII 2013

  (...) portalu Domy.pl wskazuje, że właściciele zwalnianych lokali nie chcę tracić dochodów i niezwłocznie przystępują do poszukiwania nowych najemców. Jednak na początku okresu (...)

 • Nazwa towaru na paragonie fiskalnym: zmiany w 2013 r.

  (...) 2013 r. rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 marca 2013 r. w sprawie kas rejestrujących w §8 ust. 1 mówi, jakie elementy winny znaleźć się na fiskalnym dokumentującym sprzedaż (...)

 • Brak kasy fiskalnej: kara z kks-u i podatek naliczony

  (...) wynika bezpośrednio z ustawy o podatku od towarów i usług. Jej art. 111 ust. 1 mówi, że podatnicy dokonujący sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (...)

 • Honda Civic 5d 1.8 i-VTEC Sport

  (...) wygląd zewnętrzny wszystkich wcieleń kompaktowej Hondy, zorientujemy się, że projektanci marki mieli tradycję… zrywania z tradycją. Jednak tym razem Civic jest kontynuacją tego, co (...)

 • Festiwale w Polsce: Podlasie

  (...) których przewijał się wątek Białegostoku w kontekście wydarzeń kulturalnych. W ciągu roku tych głosów było aż 12 tysięcy. Open'er, OFF, Coke Live, Audioriver - co jednak robić kiedy (...)

 • Stawka odsetek podatkowych spadła do 10%

  (...) od stopy lombardowej - zgodnie z stawka odsetek za zwłokę w zapłacie podatków jest sumą 200% stopy lombardowej oraz 2%. Zgodnie ze środową decyzją RPP, stopa lombardowa zostaje obniżona z (...)

 • Paragon fiskalny gdy faktura elektroniczna?

  (...) ryczałtowi nabywają od spółki różnego rodzaju towary niezbędne do produkcji rolniczej. Spółka zamierza wprowadzić system wysyłania faktur w formie elektronicznej wymiany danych E tym (...)

 • Święto Niepodległości ogranicza aktywność inwestorów

  (...) gospodarczej, obejmującej zarówno przemysł, jak usługi, obniżył się natomiast w minionym miesiącu do 51,4 pkt z majowych 52,9 pkt i miał jeden z najgorszych wyników w ostatnich 4 latach (...)

 • BRE Bank przegrał w sądzie ze swoimi klientami

  (...) zapisy w umowach o , które w pewnych okolicznościach umożliwiały bankowi zmiany oprocentowania. Sprawa dotyczy kredytów zawieranych w latach 2005-2006. W imieniu 1247 klientów BRE pozew (...)

 • Kaspersky Endpoint Security for Business

  (...) pierwsza zbudowana od podstaw prawdziwa platforma bezpieczeństwa, oferująca istotne dla firmy połączenie głębokiej ochrony, wydajności oraz łatwości zarządzania. Nowe realia pracy (...)

 • Reklama mobilna: na rozwój trzeba poczekać

  (...) rynku w 2012 roku. Okazało się, że w czwartym kwartale na ekranach urządzeń przenośnych zostało wyświetlonych średnio 3 proc. emisji reklam internetowych w regionie Europy (...)

 • Złoto pod presją spadkową

  (...) Dzień Niepodległości sprawi, iż uwaga uczestników rynków walutowych skupi się głównie na konferencjach prasowych po posiedzeniu ECB oraz BoE. Rynek wstrzymuje się przed większą (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe VII 2013

  (...) dzieje się to już w znacznie wolniejszym tempie niż w poprzednich miesiącach. W czerwcu przeciętna stawka na trzymiesięcznych spadła o 0,16 pkt proc. do 2,7 proc. w skali roku. Średnie (...)

 • PKO BP: ROR na przelew

  (...) jest tylko w kilku bankach, a założenie konta możliwe jest poprzez realizację przelewu z banku, w którym klient posiada już konto. Proces otwarcia na przelew rozpoczyna się w momencie (...)

 • Rating funduszy inwestycyjnych VI 2013

  (...) zwłaszcza tych zaliczanych do grona funduszy rynków wschodzących. Najsłabiej wypadły fundusze akcji tureckich. W ciągu zaledwie miesiąca wycena ich jednostek uczestnictwa stopniała średnio o (...)

 • Zarząd kadłubowy: uchwała SN

  (...) SN powstało na tle stanu faktycznego, w którym w pewnym momencie istnienia fundacji, liczba członków jej zarządu uległa zmianie w taki sposób, że ostateczny skład tego organu był mniejszy (...)

 • Trójmiasto: sektor BPO napędza rynek biurowy

  (...) ogromnego potencjału tego regionu oraz możliwości rozwoju, jaki oferuje firmom planującym w województwie pomorskim. Dostrzegamy potrzebę wsparcia inwestorów rozwijających swoją (...)

 • PKO BP: nowe usługi dla firm

  (...) godzinie w sposób automatyczny ustalane są salda powiązanych klienta biorących udział w procesie konsolidacji. W sytuacji wystąpienia niedopuszczalnego salda ujemnego na którymkolwiek (...)

 • Polscy konsumenci a hipermarkety

  (...) wyboru kierują się kilkoma czynnikami: cena: wysokość cen, jakość produktów odpowiadająca ich cenie, niskie ceny produktów marki własnej, atrakcyjne promocje, ceny zgodne z oczekiwaniami (...)

 • UOKiK ukarał Chemeko-System

  (...) w życie przygotowana przez Ministerstwo Środowiska nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Wprowadziła ona liczne zmiany w systemie gospodarki odpadami. Przede wszystkim (...)

 • Inwestowanie: tylko akcje dają zarobić

  (...) kontynuację i pogłębienie tendencji, widocznych już w pierwszym kwartale roku. O ile na początku roku w gronie dwudziestu najlepszych inwestycji można było naleźć trzech reprezentantów , to (...)

 • Szczepienia a ubezpieczenie turystyczne

  (...) badań w tym roku zagraniczny wyjazd planuje o 6% osób więcej niż w 2012 roku. Zwiedzanie jordańskiej Petry, nurkowanie na Malediwach czy trekking na Kilimandżaro stają się dostępne dla coraz (...)

 • Strefa euro raczej bez obniżki stóp

  (...) głównej pary walutowej będzie miała decyzja Rady Prezesów ECB ws. stóp procentowych (13:45) oraz przede wszystkim późniejsze słowa Mario Draghiego w trakcie konferencji prasowej (początek (...)

 • Ezabawki.pl - Oferuje zabawki, gry i puzzle.

  Czytaj więcej: Zabawki i gry


strony : [ 1 ] . 2
 
4
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3213
CHF 3,5048
USD 3,3246
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.