eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Składka rentowa 2013

  (...) społecznym między innymi dla pracowników najemnych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz osób z nimi współpracujących czy osób wykonujących pracę na podstawie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o odpowiedzialności materialnej, poznaj opinie o BROS Dwuskładnik czy przeglądaj oferty pracy z miasta Łask.


 • Rynek walutowy 21-25.01.13

  (...) eurodolarze tydzień rozpoczął się dość leniwie: przez cały poniedziałek (od północy do północy, biorąc pod uwagę nasz czas) wykres poruszał się w konsolidacji pomiędzy 1,33 a 1,3330, (...)

 • Kursy walut 21-25.01.13

  (...) maja Najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia jest przegłosowanie przez amerykańską Izbę Reprezentantów (w której większość mają Republikanie) przedłużenia okresu tymczasowego (...)

 • DAX odzyskał moc, WIG20 razi słabością

  (...) notowań, indeksy na głównych giełdach europejskich szybko poszły w górę. Największą dynamiką charakteryzował się wskaźnik we Frankfurcie, który od kilkunastu dni osuwał się (...)

 • Kurs EUR/USD na nowych szczytach

  (...) publikacja indeksów instytutu Ifo, które okazały się optymistyczne w swojej wymowie. Indeks klimatu w biznesie ponownie okazał się lepszy od oczekiwań i wyniósł 104,2 pkt wobec 102,4 pkt w (...)

 • Najczęściej cytowane media XII 2012

  (...) polskiej polityki. Na drugim miejscu znalazły się doniesienia na temat katastrofy smoleńskiej, na trzecim kwestie ekonomiczne. Prasa Media najczęściej cytowały Rzeczpospolitą. Na drugim (...)

 • Volvo V40 D2 Momentum

  (...) dla Volvo inny scenariusz. Chyba, najmniej spodziewany. Firma z dumnie podniesioną głową powróciła do gry. I znowu aspiruje do miana producenta aut segmentu Premium. Dodajmy, z powodzeniem (...)

 • Specjalne strefy ekonomiczne: zwolnienie z podatku

  (...) Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 5 grudnia 2012 r. (sygn. II FSK 805/11). Omawiany wyrok został wydany w związku ze skargą kasacyjną skierowaną na orzeczenie Wojewódzkiego Sądu (...)

 • Zatrudnienie członka rodziny a koszty firmy

  (...) pracę zawierają niespokrewnione ze sobą strony, pracodawca ma możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodu zarówno , jak i składki na ubezpieczenia i fundusze. Sytuacja ta może ulec (...)

 • Umowa rezerwacyjna wykluczy z RnS?

  (...) osoby które przed złożeniem wniosku kredytowego pod koniec zeszłego roku podpisały z deweloperami wyłącznie umowy rezerwacyjne. Zdaniem resortu budownictwa składanie wniosku kredytowego bez (...)

 • Odliczenie VAT od motocykla i paliwa do jego napędu

  (...) zamierza kupić na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej, który zostanie uznany za jej środek trwały. Spółka jest czynnym podatnikiem VAT i zajmuje się hurtową sprzedażą odpadów (...)

 • Fundusze inwestycyjne: aktywność nie zawsze popłaca

  (...) promocyjnych najczęściej przedstawiane są jako fundusze na ciężkie czasy, takie, w których koniunktura na rynkach finansowych bywa wysoce zmienna. W odróżnieniu od dwóch pozostałych (...)

 • Wieżowiec Cosmopolitan już w stanie surowym

  (...) 160-metrowej wieży w 20 miesięcy po rozpoczęciu budowy. Tacit Development Polska Sp. z o.o. jest inwestorem obiektu, który powstał w ścisłym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie (...)

 • Rejestr Dłużników ERIF w IV kw. 2012

  (...) to jedynie biuro informacji gospodarczej w Polsce, które poddaje swoją bazę cyklicznej weryfikacji przez niezależnego biegłego rewidenta. Zgodnie z wynikami najnowszej weryfikacji stanu i (...)

 • Koniunktura konsumencka I 2013

  (...) lepsze, niż w zeszłym miesiącu, oceny dotyczące sytuacji ekonomicznej kraju – zarówno przyszłej (wzrost o 2,5 p. proc.), jak i przeszłej (wzrost o 2,0 p. proc.). Ogólna wartość BWUK (...)

 • Arkeia Network Backup 10

  (...) zapasowych kluczowych dla przedsiębiorstw danych, polegając na stworzeniu dodatkowej kopii , która przechowywana jest na nośnikach dyskowych w odrębnej lokalizacji fizycznej (tzw. chmurze) niż (...)

 • S&P 500 blisko rekordu wszech czasów

  (...) zaskakiwać w kontekście bardzo dobrych wiadomości gospodarczych, które napłynęły wczoraj nie tylko z Azji i Europy, ale również z USA. Chodziło o wyraźną poprawę styczniowych (...)

 • Coraz wyższa zdolność kredytowa Polaków

  (...) od gwałtownych spadków . Jednak w kolejnych miesiącach, a w szczególności w ostatnim kwartale 2012 roku możliwości uzyskania kredytu rosły. Również ten rok nie przyniósł w tym zakresie (...)

 • Edelman Trust Barometer 2013

  (...) z kryzysem przywództwa — powiedział Richard Edelman, prezes i CEO, Edelman. — Liderzy biznesowi i rządowi muszą zmienić swoje podejście do zarządzania i stać się bardziej otwarci poprzez (...)

 • Sposoby oszczędzania na emeryturę

  (...) I i II filar) nie są w stanie sprostać oczekiwaniom przyszłych , na rynku pojawiły się oferty alternatywne. Możemy dobrowolnie oszczędzać w III filarze (IKE i IKZE) czy inwestować w fundusze (...)

 • Ocena ryzyka krajów wg Coface 2013

  (...) ożywienie nadal będzie dług publiczny i prywatny. Wciąż też nie można mówić o odbudowaniu zaufania gospodarstw domowych i przedsiębiorstw, ze względu na pogarszającą się sytuację na (...)

 • Kurs EUR/USD od rana zwyżkuje

  (...) najsłabszego poziomu w stosunku do euro od ponad czterech miesięcy (4,1960) od rana złoty lekko się umacnia. Kurs EUR/PLN znajduje się na 4,1820, a USD/PLN na 3,1180. Dziś kluczowymi (...)

 • Płatności internetowe PayByNet w Banku Pekao SA

  (...) który realizuje transakcje również w weekendy. Umożliwia także uiszczanie opłat administracyjnych na rzecz urzędów. Po wdrożeniu PayByNet w Banku Pekao SA do usługi ma obecnie dostęp (...)

 • Ulubione sklepy Polaków

  (...) które przepytało 25 tys. respondentów - najbardziej godnym polecenia jest Allegro. Drugie miejsce zajęła Ikea, a trzecie Rossmann. Pozostałe najbardziej lubiane miejsca zakupów to Empik (...)

 • Obroty giełdowe rosną, indeksy stoją w miejscu

  (...) o 0,4 proc. przy nadal utrzymujących się wysokich obrotach, wynoszących wczoraj przeszło 1,2 mld PLN. Wysoki poziom obrotów na naszej giełdzie udaje się utrzymać dzięki nadal sporemu (...)

 • Mirola - Producent rolet zewnętrznych, bram garażowych i przemysłowych, krat oraz parapetów. Orzesze.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ] . 2
 
25
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1903
CHF 3,3680
USD 3,1186
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.