eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • WIG20 traci 0,3 procent

  (...) dawały warszawskim bykom nadzieję na powstrzymanie spadkowej tendencji. WIG20 na otwarciu zyskiwał niecałe 0,15 proc., a wskaźnik szerokiego rynku rósł o niespełna 0,1 proc. Nadzieje jednak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę, poznaj opinie o Nivea For Men Chłodząca pianka do golenia czy przeglądaj oferty pracy z miasta Mońki.


 • Metki z cenami znikną ze sklepów?

  (...) jest czynnością mocno czasochłonną, angażującą personel sklepów, a w konsekwencji również kosztotwórczą, bowiem koszty oznakowania są przerzucane na ostatecznych nabywców (...)

 • Wzrost w 2012: ostatni kwartał kluczowy

  (...) . Wolniej niż oczekiwano rosły natomiast konsumpcja indywidualna oraz inwestycje. Jednak kluczowe znaczenie dla oceny stanu polskiej gospodarki mają dane za czwarty kwartał, których GUS nie (...)

 • 5. edycja konkursu "Telemarketer Roku" i nagrody "Złota Słuchawka"

  (...) do konkursu konsultanci telefoniczni będą rywalizowali w sześciu kategoriach: Sprzedaż inbound – rozmowy przychodzące zakończone sprzedażą produktu lub usługi; Sprzedaż (...)

 • Polski Złoty pod presją

  (...) 0.8% m/m zrewidowano natomiast odczyt za listopad. Lepiej prezentują się dane dotyczące zamówień uwzględniających środki transportu, które z zasady wykazują większą zmienność. W tym (...)

 • Rynek pracy: branża energetyczna przyszłościowa

  (...) energetykę jako najbardziej przyszłościową branżę. Głównym zadaniem sektora energetycznego, jako gałęzi przemysłu, jest przetwarzanie dostępnych form energii na postać łatwą do (...)

 • System wartości w firmach 2013

  (...) firmy wskazują jako kluczowe w swojej strategii są: jakość (obecna w deklaracjach 36 proc. przedsiębiorstw), (31 proc.) i satysfakcja klienta (29 proc). W światowym zestawieniu dominowały (...)

 • Odliczenia od dochodu 2012: darowizna na kościół

  (...) na działalność charytatywno-opiekuńczą kościoła, które potocznie nazywane są ulgą na kościół. Darowizny te opisane są w ustawach regulujących stosunek Państwa do poszczególnych (...)

 • Interpretacja podatkowa jako ochrona podatnika

  (...) podatnikowi niejasne, gdy ma wątpliwości co do poprawności swojego postępowania w obrębie prowadzonej działalności, zawsze może poprosić fiskusa o poradę. Warto, bo wtedy gdy postąpi (...)

 • Amortyzacja degresywna elektrowni wiatrowej

  (...) Wnioskodawca wykonuje inwestycję polegającą na budowie , która składa się z turbiny (czyli zespołu wiatrowo-elektrycznego, w skład którego wchodzą: łopaty, wirniki, gondola, układ obrotu (...)

 • Na Wall Street styczeń za sto punktów

  (...) demonstruje swoją słabość, w dużej mierze na przekór tendencjom na głównych parkietach. Od dwóch dni mamy niemal idealną powtórkę tego, co widzieliśmy w pierwszych dniach stycznia. W (...)

 • Kupno mieszkania od komornika: czy warto?

  (...) Komorniczej z roku na rok stają się coraz bardziej niepokojące, by nie powiedzieć dramatyczne. O ile bowiem w roku 2010, a więc okresie o tyle silnych co przedwczesnych oczekiwań trwałego (...)

 • GUS o PKB w 2012

  (...) pozytywny wpływ eksportu netto i, w niewielkim stopniu, krajowego popytu konsumpcyjnego, przy bliskim neutralnemu wpływie popytu inwestycyjnego. Wartość dodana brutto w gospodarce narodowej w (...)

 • Nowy Peugeot 301

  (...) m, nowy model oferuje obszerną kabinę pasażerską, wyprzedzając pod względem przestronności konkurencję z segmentu. Innymi słowy, 301 wyznacza standardy w swojej klasie, dzięki: rekordowej (...)

 • Polska gospodarka spowalnia

  (...) przyłączy się do wniosku o 50? Dziś poznamy wstępne dane o polskim PKB w minionym roku. Na ich podstawie będzie można w przybliżeniu oszacować, o ile PKB wzrósł w ostatnim kwartale. Nasza (...)

 • Brak oznak poprawy na hiszpańskim rynku mieszkaniowym

  (...) w 2012 r. wedle wstępnych szacunków GUS o 2% utwierdza w przekonaniu, że nasza gospodarka znalazła się na poważnym zakręcie. Tak słabego rocznego wyniku nie było od 2009 r., kiedy rozwój (...)

 • Bezrobocie w Polsce XII 2012

  (...) pracy w końcu grudnia 2012 r. wyniosła 2136,8 tys. osób (w tym 1099,2 tys. kobiet) i była wyższa niż o 78,7 tys. osób (tj. o 3,8%). W ujęciu rocznym wzrosła o 154,1 tys. (w analogicznym (...)

 • Wada postępowania o udzielenie zamówienia publicznego a jego unieważnienie

  (...) dotyczy Wyrok, zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na rozbudowę stacji energetycznej, w związku z błędnym sformułowaniem opisu sposobu spełnienia (...)

 • Notebook ASUS Transformer Book TX300

  (...) osób, które chcą mieć zawsze do dyspozycji zarówno w pełni wyposażony notebook, jak i tablet. posiada potężny procesor trzeciej generacji Intel® Core™ i5 lub i7, który bez problemu (...)

 • Słabe dane o polskim PKB w cenach

  (...) Europy, uwaga uczestników rynku koncentrowała się na publikacjach z USA. Z jednej strony mieliśmy bardzo dobre dane na temat zamówień na dobra trwałego użytku, które wzrosły w grudniu (...)

 • Reforma emerytalna zmienia podejście do oszczędzania

  (...) w życie zmiany ustawy o emeryturach. To efekt burzliwej debaty społecznej, która trwała co najmniej od 2011 roku. W rezultacie wiek emerytalny kobiet i mężczyzn będzie stopniowo podwyższany (...)

 • Lepsze dane o zamówieniach z USA nie pomogły GPW

  (...) pkt. notowań na WIG20, szybo zamieniło się w sesje spadkową. Tuż po godzinie 10:00 główny indeks WIG20 zaczął obniżać swą wartość, ostatecznie kończąc poniedziałkowe notowania na (...)

 • Rachunki osobiste nie zarabiają

  (...) przez gospodarstwa domowe wynosiło na koniec 2012 r. 504,2 mld zł – wynika z danych Narodowego Banku Polskiego. Dodatkowe 15,3 mld zł leżało w SKOK-ach. Na przestrzeni roku łączna wartość (...)

 • Na Wall Street spokojny początek bardzo ciekawego tygodnia

  (...) poziom z piątkowego zamknięcia (niecałe 1503 pkt), a walka skupiła się raczej na utrzymaniu 1500 pkt. Ostatecznie indeks spadł dziś o 0.18%, kończąc sesję na poziomie 1500.18 pkt. Nasdaq (...)

 • Dobry rok dla WIG20?

  (...) w 2013 roku jest tak powszechny, że aż podejrzany w kontekście zasady, mówiącej że większość nie ma racji. Drugą słabością tego optymizmu jest to, że opiera się on na równie (...)

 • Telecomconsulting - Usługi telekomunikacyjne i doradztwo.

  Czytaj więcej: Telefonia


strony : [ 1 ] . 2
 
29
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1969
CHF 3,3763
USD 3,1229
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.