eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Niespodziewane pogorszenie nastrojów na europejskich rynkach akcji

  (...) Warszawie byki podjęły odważną próbę odreagowania obserwowanej od dłuższego czasu słabości naszego rynku. WIG20 i wskaźnik szerokiego rynku zyskiwały na otwarciu po 0,5 proc., a wskaźnik (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o wydanie zezwolenia na pracę cudzoziemca, poznaj opinie o APC Smart-UPS 3000VA USB & Serial 230V czy przeglądaj oferty pracy z miasta Jelcz-Laskowice.


 • Korekta na rynkach akcji

  (...) w umiarkowanie spokojnej atmosferze, poniekąd z racji względnie pustego kalendarza makroekonomicznego. Poniedziałek przyniósł tylko publikację indeksu Sentix, mierzącego oczekiwania (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości XII 2012

  (...) spadek indeksu cen mieszkań transakcyjnych o 1,05 proc., do pułapu 725,7 pkt. Liczony w oparciu o transakcje dokonywane przez klientów Open Finance i Home Broker wskaźnik zanotował tym samym (...)

 • Rozliczenie roczne 2012: PIT-12 do środy

  (...) o mówi, że m.in. zakłady pracy są zobowiązane do sporządzenia oraz przekazania fiskusowi rozliczenia rocznego swoich pracowników, jeżeli ci złożą im przed dniem 10 stycznia roku (...)

 • Branża budowlana w mediach

  (...) materiałów z prasy oraz internetu wraz z mediami społecznościowymi, w których pojawiały się nazwy firm: Dolnośląskie Surowce Skalne, PBG, Hydrobudowa, Aprivia, i Polimex-Mostostal. Badaniu (...)

 • Dobre dane z amerykańskiego rynku pracy

  (...) hamowania dynamicznych wzrostów z poprzednich tygodni. Największe spadki dotknęły sektor paliwowy i banki notowane na polskiej giełdzie. Przecena cen akcji dotyczyła głównie spółek (...)

 • Wyniki Megapanel XI 2012

  (...) wg zasięgu miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 89,51 proc., drugie miejsce zajmuje witryna youtube.com z zasięgiem 69,56 proc. - awans z miejsca czwartego. Na miejscu trzecim (...)

 • Udana końcówka tygodnia na rynkach europejskich

  (...) ponownie zwyżkowały, choć nieznacznie (DAX zyskał 0,26 proc., CAC40 0,24 proc.). W pewnych warunkach nawet tego rodzaju niewielkie zwyżki potrafią być zaskakujące, ponieważ rynkom korekta (...)

 • Polisa AC: remont samochodu a koszty firmy

  (...) uzyskania przychodów nie są straty, jakie przedsiębiorca ponosi z tytułu utraty lub likwidacji samochodu, a także koszty remontów powypadkowych, w przypadku, gdy samochód nie podlegał (...)

 • Spółka osobowa na Cyprze a podatek dochodowy

  (...) Wnioskodawca ma miejsce zamieszkania na terytorium Polski i tu posiada nieograniczony . Zamierza ze wspólnikiem przystąpić do spółki osobowej na Cyprze (obejmie udziały za wkład niepieniężny (...)

 • Tydzień banków centralnych i wyników kwartalnych

  (...) na rynku jena - weekend przyniósł tu lawinę nowych deklaracji ze strony rządu. EUR/USD: ujemna stopa depozytowa jeszcze nie teraz? EUR/USD zareagował wzrostami na informację o porozumieniu (...)

 • Dobre rozpoczęcie roku na rynkach akcji

  (...) dalszych wzrostów okazały się dane z USA. W grudniu wzrosła liczba miejsc pracy w sektorze pozarolniczym, stopa bezrobocia pozostała stabilna na poziomie 7,8%. Indeks ISM dla sektora usług (...)

 • Rodzina na Swoim XII 2012

  (...) roku wyniku programu Rodzina na Swoim, rok 2012 zamknął się 45 728 umowami. Ich łączna wartość sięgnęła 7,93 mld zł. Na ostateczne podsumowanie programu trzeba będzie jednak jeszcze (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne XI 2012

  (...) finanse, prawo” w listopadzie na pierwszym miejscu Grupa Onet.pl z zasięgiem 18,90 proc., na miejscu drugim Grupa Money.pl z 17,42 proc. zasięgu, na miejscu trzecim Grupa Wirtualna Polska – (...)

 • Kurs EUR/USD w okolicach poziomu 1,3020

  (...) spadkowego trwającego przez cały pierwszy tydzień tego roku. Brak dziś ważnych odczytów makroekonomicznych, jednak w następnych dniach poznanym decyzje ECB, BoE oraz NBP ws. stóp (...)

 • Indeks biznesu PKPP Lewiatan XII 2012

  (...) jak w okresie kryzysu sprzed trzech lat, a w niektórych przekrojach nawet gorsze. Na szczególną uwagę zasługuje dramatyczny spadek indeksu popytu z uwagi na załamanie popytu wewnętrznego w (...)

 • Stopniowe podwyższanie wieku emerytalnego oraz emerytura częściowa

  (...) emerytalnego zostało zapowiedziane już w expose Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r., natomiast nowelizacja od początku prac legislacyjnych była przedmiotem licznych komentarzy (...)

 • Wakacje 2013 bardziej komfortowe

  (...) przetoczyła się w minionym sezonie letnim przez Polskę ma niewielki wpływ na first minute. Od października do końca grudnia turyści, rezerwujący oferty na majowy weekend oraz wakacje (do (...)

 • Skarga pauliańska i wspólnik spółki jawnej

  (...) wierzyciel spółki jawnej może wystąpić ze skargą pauliańską bezpośrednio względem jej , jeżeli to oni dokonują czynności, którymi uszczuplają swój majątek, co w konsekwencji może (...)

 • Inwestorzy w 2013 z awersją do ryzyka

  (...) globalny to istotny czynnik wpływający na nastawienie wobec ryzyka i politykę banków centralnych. Wszelkie oznaki znacznego pogorszenia lub ryzyka słabszego ożywienia globalnego przyniosą z (...)

 • Krajobraz po RnS

  (...) powołany do życia jeszcze za czasów poprzedniej koalicji rządzącej. Sam projekt wywodził się z dziś już chyba nieco zapomnianej, za to dość oryginalnej inicjatywy „3 milionów (...)

 • Oracle Java atakowana najczęściej w 2012

  (...) jedną z podstawowych metod stosowanych przez cyberprzestępców w celu zainstalowania na komputerach ofiar. Cyberprzestępcy wykorzystują aplikacje lub oprogramowanie posiadające niezałatane (...)

 • BIK będzie wiedzieć więcej

  (...) kredytowej klientów banków i SKOK-ów. Aby jeszcze skuteczniej gromadzić i udostępniać informacje dotyczące zobowiązań klientów, BIK otwiera się na współpracę z innymi instytucjami (...)

 • Bankier.pl - Emerytury - Finanse osobiste - Wszystko o emeryturach - świeże wiadomości, notowania otwartych funduszy emerytalnych, przydatne narzędzia i poradniki.

  Czytaj więcej: Emerytalne


strony : [ 1 ]
 
7
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1218
CHF 3,4094
USD 3,1618
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.