eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Plan urlopów 2013

  (...) głos ma pracodawca - to on ostatecznie określa ile kolejnych dni urlopowych i kiedy otrzymają poszczególni pracownicy, biorąc pod uwagę zarówno ich preferencje, jak też i sytuację firmy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Karta szkolenia BHP, poznaj opinie o Fjord Nansen Śpiwór EXPED 500, seria Extreme czy przeglądaj oferty pracy z miasta Białogard.


 • Składka wypadkowa 2013

  (...) składki na ubezpieczenie wypadkowe zawarte są w ustawie z dnia 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych (Dz.U. 2002 Nr 199 poz (...)

 • Kurs eurodolara blisko 1,36

  (...) od publikacji dynamiki hiszpańskiego PKB za IV kwartał, która wyniosła -1,8 proc. r/r (-1,7 proc. r/r prog), lecz najważniejsze odczyty nadeszły ze Stanów Zjednoczonych. Do końca tygodnia (...)

 • KE blokuje wielkie pieniądze dla Polski: 4 mld euro

  (...) strukturalnych dla Polski po tym jak ujawniono proceder "ustawiania" przetargów, w którym dochodziło do zmowy cenowej pomiędzy firmami budowlanymi. W procederze tym uczestniczył również (...)

 • YouTube wprowadzi opłaty?

  (...) konferencji prasowej Jamie Byrne, szef działu zarządzania zawartością YouTube. Według wstępnych doniesień serwis ma pobierać miesięczną opłatę w wysokości od 1-5 dolarów za korzystanie (...)

 • Budowa dróg: KE wstrzymuje miliardowe dotacje

  (...) i autostrad "ustawiały" pomiędzy sobą duże spółki budowlane, w tym giełdowe. W sumie w związku ze sprawą zarzuty otrzymało już 11 osób, w tym byli i obecni menedżerowie z dużych (...)

 • Akcje banków idą pod młotek

  (...) przez Skarb Państwa pakietu akcji PKO, a już mamy kolejną, dużo bardziej nieoczekiwaną informację o tym, że włoski UniCredit wystawił na sprzedaż papiery Pekao. Choć pozbycie się ponad 9 (...)

 • Rynek walutowy: eurodolar kontynuuje zwyżki

  (...) G-10 euro najsilniej zyskuje na wartości wobec amerykańskiego dolara. Umacnia się również polska waluta. Kurs EUR/PLN zbliża się do 4,18, a USD/PLN do 3,09. Na rynkach finansowych utrzymuje (...)

 • Umocnienie kursu EUR/USD

  (...) decyzja FED w sprawie stóp procentowych. FED zapowiedział wcześniej pozostawienie stóp na obecnym „rekordowo niskim poziomie” do czasu kiedy bezrobocie nie spadnie poniżej 6.5 proc. i (...)

 • Trojan atakuje Texas HoldEm Poker na Facebooku

  (...) antywirusowego ESET koń trojański MSIL/Agent.NKY został wykryty już w grudniu 2011. głównie na terenie Izraela, a jego celem byli użytkownicy popularnej na aplikacji Texas HoldEm Poker (...)

 • Wall Street sobie, main street sobie

  (...) S&P500 w górę Opublikowany wczoraj indeks Conference Board potwierdził, iż mimo wypracowania przejściowego kompromisu ws. klifu nastroje gospodarstw domowych pogarszają się. Wskaźnik (...)

 • Volkswagen Passat Alltrack 2.0 TDI CR 4MOTION DSG

  (...) pierwszy rzut oka niewiele różni się od tradycyjnego Passata. Co prawda wprawne oko znawcy tematu od razu zauważy, że nie jest to typowy Passat, a kiedy zaparkujemy oba koło siebie nawet laik (...)

 • Kondycja przedsiębiorstw - IV kw. 2012 i prognoza I kw. 2013

  (...) inwestycyjna oraz plany (niewielkich) , przy coraz wolniej rosnących płacach również wpisują się w scenariusz utrzymującej się słabej koniunktury w I półroczu br. Coraz mniej liczne (...)

 • Odliczenia od dochodu 2012: darowizny dla OPP

  (...) 9 lit. a) ustawy o mówi, że podstawą opodatkowania tym podatkiem jest dochód obniżony m.in. o wartość przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego (...)

 • Praca w branży PR 2012

  (...) o 1/10. Według danych PRoto.pl w ostatnich 12 miesiącach pracodawcy zamieścili 1700 ogłoszeń skierowanych do osób, które zajmują się komunikacją. „Spowolnienie gospodarcze zweryfikowało (...)

 • Wynagrodzenie pracownika w kosztach firmy

  (...) odbiera pracodawcy możliwości rozliczenia jego kwoty w kosztach podatkowych. Ustawodawca nie wymienia bowiem takiego przypadku w katalogu kosztów nieuznawanych za koszty uzyskania przychodu (...)

 • Dynamika PKB Polski za 2012r. bez większego wpływu na giełdowe indeksy

  (...) zdominowała informacja o wartości PKB za 2012r. dla polskiej gospodarki. Mała reakcja głównego indeksu WIG20, pokazała, że wcześniejsze przewidywania analityków już dawno zostały (...)

 • Microsoft Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych

  (...) najnowszych aplikacji . Można z niej korzystać na pięciu komputerach PC lub Mac oraz 5 urządzeniach mobilnych typu tablet czy smartfon z systemem Windows. Wraz z zakupem usługi użytkownik (...)

 • Największy wzrost cen domów w USA od 2006 roku

  (...) zakończy pierwszy miesiąc 2013 r. warszawska giełda. Po wtorkowych notowaniach bilans WIG zamykał się na 0,3-proc. minusie, ale dziś zapowiedź sprzedaży pakietu walorów banku Pekao przez (...)

 • Umowa o pracę a ulga abolicyjna

  (...) Wnioskodawca, mający nieograniczony obowiązek podatkowy w Polsce, wykonuje pracę na podstawie w katarskich liniach lotniczych z siedzibą w Katarze. W roku 2009 pracował także w polskich (...)

 • Czy komunikat FOMC zmieni obecny obraz rynku?

  (...) w styczniu do poziomu 58,6pkt. z 66,7pkt. po korekcie. Waluta amerykańska znalazła się pod presją sprzedających. EUR/USD wybił się górą z zakresu konsolidacji, co z technicznego punktu (...)

 • Ceny mieszkań I 2013

  (...) niewielkiego pogorszenia prognoz cen mieszkań na najbliższe 12 miesięcy. Środkowa prognoza doradców Home Broker i Lion’s House sugeruje, że w tym horyzoncie czasowym przeciętne mieszkanie w (...)

 • Ranking kont firmowych I 2013

  (...) wszystkie przelewy dokonywane są za pośrednictwem najtańszej formy obsługi - internetu. Przyjęliśmy również, że na konto – należące do firmy z segmentu mikro - wpływa miesięcznie co (...)

 • Bankowcy a świat polskiej polityki

  (...) polskiej polityki duży wpływ mają bankowcy Zacznijmy od samej góry, czyli premiera Donalda Tuska. Jego prawą ręką w sprawach gospodarczych jest były premier Jan Krzysztof Bielecki. Zaufanie (...)

 • Polacy a Internet w telefonie

  (...) uzyskaniem odpowiedzi na pytanie kim są ludzie, którzy korzystają z Internetu w komórkach? Czy to nadal wyłącznie entuzjaści nowinek, czy też technologia zawitała już pod strzechy? Wyniki (...)

 • Altart Intermedia - Firma projektuje strony internetowe, sklepy WWW, systemy CMS, grafikę, animacje Flash, aplikacje internetowe oraz portale. W ofercie ma też hosting i domeny.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ] . 2
 
30
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1858
CHF 3,3629
USD 3,0938
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.