eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kurs EUR/USD zwyżkuje powyżej 1,33

  (...) sprawa Cypru, ponieważ obniżyła ona rating tego kraju do Caa3, raptem trzy stopnie powyżej bezwarunkowej niewypłacalności. Jest to w pewnym stopniu efekt przeciągającego się impasu w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o eksmisję z lokalu mieszkalnego, poznaj opinie o Vanish Intelligence Crystal White czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kłodzko.


 • Rynek walutowy 07-11.01.13

  (...) w poniedziałek sesja przebiegała w niemrawym tonie. Brak było znaczących impulsów, a inwestorzy nie przejawiali chęci do bardziej zdecydowanych ruchów. Wydaje się, że rynek czekał na (...)

 • Kursy walut 07-11.01.13

  (...) zagranicznym przypieczętowały tydzień wzrostu eurodolara. Od poniedziałku najmocniej w stosunku do dolara umocniły się: euro (2,21 proc.) oraz korony duńska (2,18 proc.) i norweska (1,56 (...)

 • Android 4.1.2 Jelly Bean na smartfony Samsung Galaxy. Kiedy w Polsce?

  (...) to odświeżony model znanego smartfona, z oprogramowaniem Android 4.1.2 Jelly Bean. Wprowadzenie „żelka” to najważniejsza zmiana w nowym – starym urządzeniu. Jednakże w Polsce największe (...)

 • Lista dłużników 2012

  (...) 2012 roku należy pamiętać, że tylko ostatnie kilka miesięcy upłynęło pod znakiem wyraźnych oznak spowolnienia gospodarczego. Pierwsze półrocze wyglądało zupełnie inaczej. Stąd pierwsza (...)

 • Podatek dochodowy: samochód osobowy w 2013 r.

  (...) o podatku dochodowym została usunięta w 2011 r. Warto podkreślić, że jej usunięcie nastąpiło z datą wsteczną. Zrobiła to bowiem ustawa z dnia 15 kwietnia 2011 r. o zmianie ustawy o (...)

 • Mały podatnik: preferencje w podatku VAT i PIT

  (...) którego wartość przychodu ze sprzedaży w ubiegłym roku podatkowym nie przekroczyła równowartości w złotych 1 200 000 euro, z zaokrągleniem do 1 000 zł (w roku 2013 natomiast jest to 4 922 (...)

 • Pracownik jako członek zarządu: zaliczka na podatek

  (...) Wnioskodawca zatrudnia pracownika na podstawie w pełnym wymiarze godzin. Z tego tytułu otrzymuje on za pracę. Dodatkowo pracownik ten został powołany do pełnienia funkcji członka zarządu za (...)

 • Centrum Handlowe Brama Mazur w Ełku

  (...) zakończone. Generalny wykonawca inwestycji, spółka Mostostal Warszawa S.A, prowadzi obecnie prace związane z wykopami i fundamentowaniem obiektu. Równolegle przygotowywany jest projekt budowlany (...)

 • Branża motoryzacyjna: trendy i ich skutki dla Polski

  (...) raportu KPMG wynika, że kluczowym wyzwaniem dla rozwoju do 2025 roku będzie wykorzystanie potencjału rynków wschodzących – uważa tak 86% przedstawicieli kadry zarządzającej tego sektora na (...)

 • Możliwe odbicie na europejskich rynkach akcji

  (...) w Europie przyniosły zakończenie korekty i wzrost indeksów, umocniony jeszcze przez oczekiwanie na ECB, który co prawda stóp nie zmienił, ale też nie dał nowych powodów do obaw. Brak nowych (...)

 • Polacy a oszczędzanie w 2013 roku

  (...) 2012 r. przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych na zlecenie BNP Paribas Banku Polska wynika, że 27 proc. Polaków powzięło związane z oszczędzaniem i zamierza odkładać w 2013 roku (...)

 • ECB nie będzie się spieszył

  (...) umocniło euro W poniedziałkowym komentarzu pisaliśmy, iż ubiegłotygodniowy spadek na parze EUR/USD nie znalazł odzwierciedlenia w notowaniach na rynku obligacji. Zaznaczyliśmy wtedy, iż (...)

 • Kurs EUR/USD stabilizuje się na poziomie 1,3265

  (...) wszystkie oprócz japońskiego jena waluty z grona G-10. Oprócz euro od wczoraj najsilniej aprecjonują korony: duńska, norweska oraz szwedzka. Z kolei sił na większe umocnienie zabrakło walutom (...)

 • Najbardziej wpływowi ludzie biznesu

  (...) Bloomberg L.P. specjalizująca się w informacjach gospodarczo – finansowych opublikowała kolejny ranking najbardziej wpływowych . Dziennikarze Bloomberg News wyłonili pięćdziesiątkę (...)

 • Rata kredytu w euro spadła o jedną czwartą

  (...) za oprocentowanie większości ) przestała spadać, ale kredytobiorcy nie mogą narzekać, bo stawka zatrzymała się na rekordowo niskim poziomie. Dzisiejszy odczyt wskaźnika wyniósł 0,192 (...)

 • Nowa Rekomendacja S: liberalizacja przez zaostrzanie

  (...) na zaopiniowanie nowego projektu – regulującej udzielanie kredytów mieszkaniowych. Komisja Nadzoru Finansowego czeka na reakcje banków do 18 stycznia i zakłada, że nowa rekomendacja zostanie (...)

 • WIG20 pod presją wzrostów z listopada i grudnia

  (...) jednym słowem: niezdecydowanie. Inwestorzy od początku roku z dużą dozą ostrożności podchodzą do kontynuacji grudniowych wzrostów. Z jednej strony oczekiwanie na „efekt stycznia” ,z (...)

 • Odszkodowania z OC a amortyzacja części samochodowych

  (...) drogowym zawsze ma nadzieje, że karoseria ulegnie jedynie minimalnym uszkodzeniom. Niestety, w rzeczywistości w przeważającej większości wypadków rozmiary szkód są zazwyczaj wielokrotnie (...)

 • Szef ECB wzmocnił euro

  (...) tym, jak Mario Draghi oznajmił, że wczorajsza decyzja w sprawie stóp procentowych była jednomyślna, w związku z czym nie było żadnych głosów za cieciem kosztu pieniądza. Choć prezes ECB (...)

 • Assistance domowy: istotne aspekty

  (...) przez ARC Rynek i Opinia dla Europ Assistance niespełna jedna trzecia klientów wie, że dla domu jest dołączona do posiadanego przez nich konta lub karty płatniczej. Częstotliwość (...)

 • Grunty w Polsce: zmiany w strukturze

  (...) wieku temu w Polsce zdecydowana większość miała charakter gruntów ornych. Sukcesywnie przez kolejne lata ich udział w ogólnej powierzchni nieruchomości gruntowych malał, na rzecz gruntów (...)

 • S&P500 tuż pod ubiegłorocznym szczytem intraday

  (...) jednak znów wspinać się na coraz wyższe poziomy, a w ostatniej godzinie sesji wyszedł na nowe tegoroczne maksima. Ostatecznie S&P500 zyskał dziś 0.76%, zamykając się na poziomie 1472.1 pkt (...)

 • Nowe Audi SQ5

  (...) silnik V6 z mechanicznym doładowaniem, czerpie moc z 2995 cm3 pojemności skokowej. Zamontowana w nim sprężarka, napędzana przez wał korbowy za pomocą paska wielorowkowego, umieszczona jest w (...)

 • Dostępność kredytów największa od 13 miesięcy

  (...) różni się od tej z grudnia. I nie chodzi tu tylko o brak popularnej w ostatnim czasie , ale też duże zmiany w cennikach oraz maksymalnej kwocie, jaką gotowe są pożyczyć poszczególne banki (...)

 • Chara - Zajmuje się wyprzedażami zapasów magazynowych. Lublin.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
11
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,0996
CHF 3,3693
USD 3,0890
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.