eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Koszty firmy: remont i modernizacja środka trwałego

  (...) wydatków na remont oraz ulepszenie jest prawidłowe odróżnienie wspomnianych pojęć. Różnice wynikają z innej przyczyny zaistnienia remontu i ulepszenia. Przedsiębiorca remont przeprowadza na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ewidencja (rejestr) sprzedaży (dostawy) VAT, poznaj opinie o Sony KDL-52W4500 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Namysłów.


 • Najbardziej dochodowe programy TV 2012 r.

  (...) przypadające na wszystkie premiery i powtórki programów jakie emitowane były od początku stycznia do 16 grudnia 2012 r. W zestawieniu na czołówkę najlepiej zarabiających dla swoich stacji (...)

 • 5 pomysłów na domowe finanse 2013

  (...) Pierwszym krokiem (o ile wcześniej się go nie uczyniło) to zapanowania nad jest zbadanie ich. Oczywiście można spróbować z głowy oszacować miesięczne wydatki i przychody, ale wierzcie mi (...)

 • Koszty i korzyści z Euro 2012

  (...) współorganizacji UEFA 2020. Władze UEFA zdecydowały, że 60-te mistrzostwa odbędą się w kilkunastu europejskich metropoliach, a nie jak dotąd – w jednym lub maksymalnie dwóch krajach (...)

 • Nowe CV na Nowy Rok

  (...) tej pory zrobiłeś. Zastanów się, jak Twoja praca lub obowiązki zmieniły się w minionym roku, wliczając w to wszystkie ważne, ale łatwe do przeoczenia, umiejętności miękkie. Wszystko (...)

 • Obligacje skarbowe - oferta I 2013

  (...) roku, podobnie jak we wcześniejszych miesiącach emitowane będą cztero rodzaje obligacji detalicznych skierowanych do inwestorów indywidualnych (dwuletnie, trzyletnie, czteroletnie i (...)

 • Skala podatkowa, podatek liniowy i inne limity 2013

  (...) co do zasady jest płatny wg progresywnej skali podatkowej. Opodatkowany tym podatkiem jest dochód, czyli przychód pomniejszony o koszty jego uzyskania. Niektórzy podatnicy mogą skorzystać z (...)

 • Podatek VAT - limity 2013

  (...) towarów i usług ustawodawca zawarł, podobnie jak w przepisach regulujących podatek dochodowy, szereg limitów, którym muszą się podporządkować pewne grupy podatników, aby korzystać z (...)

 • AromaBar - Producent naturalnych kosmetyków AromaBar. W ofercie bogaty wybór kosmetyków pielęgnacyjnych, naturalnych soli do kąpieli, mydeł, artykułów zapachowych do domu.

  Czytaj więcej: Kosmetyki


strony : [ 1 ]
 
1
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,0882
CHF 3,3868
USD 3,0996
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.