eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Stabilna atmosfera na światowych rynkach akcji

  (...) się z generalnie pustym kalendarzem makro w tle i w oczekiwaniu na głosowanie w amerykańskim Kongresie. Rynek oczekuje przegłosowania tymczasowego podniesienia limitu zadłużenia, co powinno (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-2K, poznaj opinie o Ariston MSZ 702 NF HB czy przeglądaj oferty pracy z miasta Choszczno.


 • Niewielkie zniżki na Wall Street

  (...) kontynuowana była zła passa, która tym razem objęła również nieźle dotąd spisujący się segment małych i średnich spółek. WIG20 rozpoczął dzień od spadku o 0,5 proc., a wskaźnik (...)

 • W piątek strajk na kolei

  (...) spółek należących do Grupy PKP dotyczące wstrzymania dopłat do zniżek dla emerytowanych pracowników . Grupa PKP miała na zaniechaniu wykupowania praw do zniżek dla swoich emerytów (...)

 • Kurs EUR/USD na poziomie 1,33

  (...) na wartości tracą wszystkie oprócz japońskiego jena waluty z grona G-10. Osłabia się również zdecydowana większość walut krajów zaliczanych do rynków wschodzących. W naszym regionie (...)

 • Nowa rekomendacja S to większy kredyt

  (...) kalkulowana przy założeniu, że kredyt będzie spłacany przez okres nie dłuższy niż 25 lat. W praktyce oznacza to, że zaciągając kredyt np. na 30 lat musimy posiadać zdolność do jego (...)

 • Rynki finansowe oczekują na wynik głosowania odnośnie zadłużenia USA

  (...) prawie 50 pipsów, by wystrzelić o godz. 11:00 na wieść o zdecydowanie lepszym odczycie wskaźnika Instytutu ZEW dla Niemiec (31.2 pkt. , wobec oczekiwanych 14.1 pkt.). Pamiętajmy, że nie jest (...)

 • Gdzie na karnawałowy city break?

  (...) dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na dłuższy urlop lub nie potrafią obyć się bez poznawania nowych miejsc. Dobrze zorganizowani podróżnicy nawet w tak krótkim czasie mogą zobaczyć (...)

 • Odpowiedzialność Biznesu - sztuka dialogu

  (...) nie jest samotną wyspą. Aby efektywnie działać i donosić zysk, musi nawiązywać kontakty ze swoimi interesariuszami. Skuteczny proces dialogu jest bardzo istotny dla budowania trwałej relacji (...)

 • Do kogo po kredyt hipoteczny w I kwartale 2013 roku?

  (...) daje się odczuć, a trzeba wziąć pod uwagę, że wraz z upływem czasu, liberalizacja dostępu do kredytowania jeszcze bardziej się zwiększy. Spadający 3M oznacza niższe oprocentowanie (...)

 • Optymistyczne nastroje na Wall Street

  (...) sesji w Nowym Jorku, indeksy jednak poszły w górę, pokonując kolejne rekordy. S&P500 rosnąc o 0,4 proc. dotarł do poziomu najwyższego od grudnia 2007 r. Do szczytu hossy z października 2007 (...)

 • Słaby początek roku w polskim sektorze budowlanym

  (...) rzucają się w oczy w ostatnich dniach na rynkach finansowych. Jedno to utrzymująca się siła amerykańskiej giełdy, która osiąga nowe szczyty, przy stagnacji na parkietach w Europie. Drugie (...)

 • Ceny produktów rolnych XII 2012

  (...) zarówno w skupie jak i w obrocie targowiskowym wzrost cen podstawowych zbóż oraz cen żywca wołowego. Obniżyły się ceny skupu żywca wieprzowego i drobiowego oraz ceny targowiskowe żyta i (...)

 • Odczyt indeksu instytutu ZEW ponownie zaskakuje

  (...) rozpoczęła się z decyzją Banku Japonii w tle. Mianowicie, zdecydowano o podniesieniu celu inflacyjnego do 2 proc. oraz dodatkowym skupie aktywów na kwotę prawie 150 mld USD miesięcznie do (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Europie Śr.-Wsch. 2012

  (...) cieszą się inwestycje w i magazynowe, podczas gdy inwestorzy podchodzą z rosnącą ostrożnością do transakcji w sektorze biurowym. Niewielka podaż wysokiej jakości powierzchni handlowych (...)

 • PZWLP i Masterlease: CFM w I-IV kw. 2012

  (...) czternaście zanotowało wzrosty. Według stanu na 31 grudnia 2012 roku, Związek w wynajmie długoterminowym łącznie finansował i zarządzał 104.977 pojazdami. W full service leasingu (FSL) (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy priorytetem

  (...) gotowość do zmiany postawy i zwiększenia swoich buforów finansowych. Polski konsument odróżnia się na tle innych narodowości dużą systematycznością w oszczędzaniu i gotowością do (...)

 • Apple przesądzi o zamknięciu miesiąca

  (...) Apple Google i IBM podały niezłe wyniki za ostatni kwartał ubiegłego roku. Google zarobił 10,65 USD na akcję (8,62 USD według GAAP) wobec oczekiwań na poziomie 10,47 USD. Jakkolwiek (...)

 • Ceny transakcyjne mieszkań 2012

  (...) sprzedaży mieszkań a tymi, po których ostatecznie dochodzi do transakcji, systematycznie rosną. Zgodnie z ostatnimi danymi Domiporta.pl i Open Finance, w grudniu 2012 roku zwiększyły się one w (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia IV kw. 2012

  (...) łączna kwota prób wyłudzeń wyniosła 54 miliony złotych. Ten wynik jest o 52% niższy od kwoty z (113 mln zł) oraz o 67% niższy od rekordu z , kiedy to osiągnięto poziom ponad 163 (...)

 • Połączenia telefoniczne: coraz taniej, stacjonarne w odwrocie

  (...) klientów indywidualnych miało telefon komórkowy, 62% dostęp do Internetu, a 31% telefon stacjonarny. W przypadku firm zanotowano jeszcze większe nasycenie. posiada aż 93% przedsiębiorstw (...)

 • Niezdecydowanie na eurodolarze

  (...) był handlowany w rejonie 1,3350. Na skutek rynkowych plotek, że szef niemieckiego Bundesbanku Weidmann może zrezygnować z zajmowanego stanowiska, euro znalazło się pod silną presją (...)

 • Rynek kapitałowy 2012

  (...) efektu rozlania się nadpłynności sektora bankowego ze strefy euro po przeprowadzonych przez Europejski Bank Centralny (EBC) operacjach LTRO (udzielania długoterminowych pożyczek dla banków). W (...)

 • Branża deweloperska: będą kolejne upadłości

  (...) wydłużony przez to okres sprzedaży dotknęły w pierwszej kolejności mniejszych podmiotów (samodzielni deweloperzy oraz spółki celowe powołane przez większe podmioty) – traciły one (...)

 • Kolejny rekord na S&P500

  (...) przede wszystkim danych makro, które otrzymaliśmy niedługo po otwarciu notowań. Szczególnie zawiódł styczniowy odczyt indeksu Fed z Richmond. Zamiast oczekiwanych 4 pkt otrzymaliśmy wynik -12 (...)

 • Cyfrowy Polsat: nowe pakiety internetowe

  (...) z laptopem Acer Aspire E1 lub tabletem Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE wprowadzono specjalnie dla aktywnych użytkowników Internetu, którzy na co dzień używają go do pracy i rozrywki, pobierają (...)

 • Cortland - Sprzęt i oprogramowanie dla DTP, prepress i studiów graficznych.

  Czytaj więcej: Komputery


strony : [ 1 ] . 2
 
23
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1591
CHF 3,3587
USD 3,1195
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.