eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Umowa sprzedaży z muzeum a podatek PCC

  (...) Wnioskodawca – muzeum, posiada osobowość prawną i jest czynnym podatnikiem VAT. Jest także samorządową instytucją kultury o charakterze naukowo-badawczym, dokumentacyjnym i edukacyjnym i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop wychowawczy - wniosek, poznaj opinie o Baby smile Wózek spacerowy Leo czy przeglądaj oferty pracy z miasta Boguszów-Gorce.


 • Aplikacje mobilne nie zawsze bezpieczne

  (...) do robienia i modyfikowania zdjęć/filmów czy narzędzia takie jak elektroniczna poziomica, kompas lub latarka. Dla każdego coś miłego. Czy jednak każda aplikacja, nawet jeżeli została (...)

 • Informatyka śledcza 2012

  (...) działalności instytucji państwowych i samorządu terytorialnego, w stosunku do roku 2011. Dwa lata temu przestępstw tego typu było 8%, w ubiegłym roku aż 30%. Wpływ na taki wynik procentowy (...)

 • Wielka płyta mniej popularna

  (...) używane lokum, najczęściej kupują lokale w blokach z lub kamienicach. Tak jest już od trzech lat – od kiedy Home Broker prowadzi stosowne badania. Walkę o palmę pierwszeństwa pomiędzy (...)

 • Medica Pro Familia SA na NewConnect

  (...) prowadzona jest przez Spółkę Medica Pro Familia Sp. z o.o. SKA, dlatego na poziomie Spółki Medica Pro Familia S.A. w jednostkowym sprawozdaniu nie jest wykazywany przychód. Niniejsza strategia (...)

 • Ebweb, Wrocław - Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron, portali oraz serwisów internetowych, hostingiem i pozycjonowaniem.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
26
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1903
CHF 3,3680
USD 3,1186
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.