eGospodarka.pl

 • Wall Street koncentruje się na dobrych danych

  (...) magiczny czwartek w Stanach Zjednoczonych. Liczba nowych zarejestrowań bezrobotnych obniżyła się o 5 tys. do 330 tys., poziomu nienotowanego od stycznia 2008 roku, negując oczekiwania na wzrost (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o odpowiedzialności materialnej, poznaj opinie o BROS Dwuskładnik czy przeglądaj oferty pracy z miasta Łask.


 • Giełdy europejskie: słabe otwarcie, możliwe zwyżki

  (...) brakiem entuzjazmu przywitali świetne skąd inąd dane o wstępnym odczycie indeksu PMI dla sektora przemysłu i usług Niemiec (słabiej wypadły te dane we Francji), nie reagując także na dobre (...)

 • Niskie podatki obniżają dostępność kredytów

  (...) dzwonkiem na ewentualną zmianę sposobu opodatkowania działalności gospodarczej. Kolejna taka możliwość pojawi się dopiero za rok. W poprzednich tekstach przygotowanego przez Tax Care cyklu (...)

 • S&P500 przebił w trakcie sesji 1500 pkt.

  (...) 12.4%. Spółka podawała wyniki wczoraj po sesji. Zysk na akcję wyniósł 13.81 USD, wobec 13.87 rok wcześniej, ale mimo wszystko był to wynik o 3% lepszy od prognoz rynkowych. Warto zauważyć (...)

 • Umorzenie składek ZUS przedsiębiorców za lata 1999-2009

  (...) będzie osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą do 28 lutego 2009 r. W okresie tym przez prowadzącego pozarolniczą działalność gospodarczą rozumiano: osobę prowadzącą (...)

 • Skaner Brother ADS-2600W

  (...) o zastosowaniach biurowych w sektorach takich jak edukacja, ochrona zdrowia, usługi finansowe, administracja państwowa – czyli wszędzie tam gdzie występuje obieg wielu dokumentów drukowanych (...)

 • Inwestowanie w platynę opłacalne?

  (...) był przez decyzję największego producenta o zamknięciu kilku nierentownych kopalń. Anglo American Platinum, który kontroluje 40% światowego wydobycia, zdecydował się zmniejszyć produkcję o (...)

 • Potrzeby mieszkaniowe Polaków ciągle rosną

  (...) domowe w Polsce powinno mieć do dyspozycji jedno mieszkanie, to okazałoby się, że 2012 rok zakończyliśmy niedoborem w tym zakresie na poziomie około 940 tys. lokali. Tyle ich właśnie (...)

 • Cloud computing jeszcze popularniejszy

  (...) przypuszczać, że chmura może osiągnąć szczyt swojej popularności właśnie w bieżącym roku. Wszystko dlatego, że przedsiębiorstwa coraz częściej szukają możliwości zarządzania (...)

 • Mirola - Producent rolet zewnętrznych, bram garażowych i przemysłowych, krat oraz parapetów. Orzesze.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : 1 . [ 2 ]
 
25
styczeń 2013

styczeń 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1903
CHF 3,3680
USD 3,1186
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.