eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Listonosz sprzeda polisę. Poczta Polska wprowadza "Ubezpieczenia pocztowe"

  (...) autocasco, i NNW będzie oferowana przez Pocztę Polską wspólnie z PTUW – Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych i MTU – Moim Towarzystwem Ubezpieczeń. Pozostałe ubezpieczenia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-1B, poznaj opinie o Helio Słoneczne owoce - orzechy włoskie czy przeglądaj oferty pracy z miasta Mysłowice.


 • Dobre dane z przemysłu. Budownictwo nadal w dołku

  (...) produkcja wzrosła w 24 spośród 34 analizowanych przez GUS działów przemysłu. Największy wzrost zanotowano w produkcji mebli (+16,2 proc. w ciągu roku), produkcji wyrobów z pozostałych (...)

 • WIG20 ponownie w okolicy 2500 punktów

  (...) warszawskim parkiecie przyniosła pogorszenie nastrojów. Byki jedynie do południa starały się utrzymać dotychczasowe pozycje, jednak w drugiej części było o to coraz trudniej. Indeksy (...)

 • EUR/USD – możliwy ruch w rejon 1.38 USD

  (...) godzinie 14:30 pojawiły się kolejne gorsze dla dolara dane. To doprowadziło do wybicia w górę z blisko 2-sesyjnej konsolidacji w rejonie 1.37 USD. Kurs euro wzrósł do nowego kilkutygodniowego (...)

 • Budowa mieszkań w I 2014 r.

  (...) rzędu miesiącem dobrych danych odnośnie aktywności firm deweloperskich. W pierwszym miesiącu roku rozpoczęli oni budowę 3,7 tys. nowych lokali - to wynik aż o 115% lepszy niż w analogicznym (...)

 • Opłaty za roaming zbyt wysokie

  (...) kraju, w coraz większym stopniu korzystamy z komórek, w szczególności z usług mobilnej transmisji danych, zawyżone mają istotny wpływ na nasze zachowania za granicą: 47 proc. osób nigdy (...)

 • Rejestr Dłużników ERIF w IV kw. 2013

  (...) Rejestr Dłużników ERIF gwarantuje swoim klientom dostęp do rzetelnych, aktualnych danych. Ich jakość jest bardzo ważna i doceniana przez naszych klientów. Może o tym świadczyć zauważalny (...)

 • Fundusze obligacji korporacyjnych czy skarbowych?

  (...) takiego twierdzenia są wyniki z ostatnich dwóch lat, gdy fundusze obligacji skarbowych zarobiły średnio 12,6 proc. (dane z Analizy Online). Warto jednak dodać, że już w 2013 r. było to (...)

 • Prawa konsumenta: zmiana przepisów okiem Lewiatana

  (...) jednak, że projekt przewiduje również szereg zmian niewymuszonych przez dyrektywę unijną, które daleko wykraczają poza jej przepisy. Wiele z nich, m.in zmiana definicji , obowiązek (...)

 • Rozliczenia PIT 2013: podpisanie wspólnego zeznania podatkowego

  (...) dłuższy pobyt za granicą nie musi powodować zmiany rezydencji podatkowej. Jak bowiem wskazuje art. 3 ust. 1a ustawy o od osób fizycznych, za osobę mającą miejsce zamieszkania na terytorium (...)

 • Kiedy ryczałt ewidencjonowany od wolnego zawodu?

  (...) których roczne przychody nie przekraczają równowartości 150 tys. euro – aktualnie dotyczy to tych, których przychody w 2013 r. nie przekroczyły 633 450 zł. Ryczałtowcy płacą podatki za (...)

 • Wpłaty na certyfikaty inwestycyjne bez podatku dochodowego

  (...) wniósł do organu podatkowego wniosek o wydanie interpretacji indywidualnej odnośnie opodatkowania od osób fizycznych wpłat na certyfikaty inwestycyjne dokonywanych przy pomocy papierów (...)

 • Faktura RR: nieodliczony VAT nie jest kosztem podatkowym firmy

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi sklep spożywczo-przemysłowy. Zdarzenia gospodarcze ujmuje w i płaci . Jest także czynnym podatnikiem VAT. Wnioskodawczyni dokonuje zakupów produktów rolnych od na (...)

 • Zmowy przedsiębiorców: UOKiK wszczął kolejne postępowania

  (...) porozumień przedsiębiorców wydała w 2013 r. Prezes UOKiK. W toku są kolejne 24 postępowania antymonopolowe. Dwa z nich dotyczą przetargów na dostawę przedmiotów zaopatrzenia mundurowego (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I 2014

  (...) 2013 roku wydano o 8,5% więcej pozwoleń na budowę mieszkań (8750), ale o 38,7% mniej niż w styczniu 2012 roku. Zwiększyła się również liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto - do (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie I 2014

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Najlepsze konta i lokaty dla oszczędnych - ranking

  (...) ma na celu przedstawienie kompletnej i obiektywnej oceny oferty banków nie tylko w chwili bieżącej, ale również w ciągu ostatniego roku. Analitycy Professional Benchmark Consulting porównali (...)

 • Infrastruktura drogowa w Polsce

  (...) to jedyny kraj w Unii Europejskiej, który uniknął recesji w ostatnich latach. Jednym z ważnych czynników, który złagodził skalę spowolnienia gospodarczego w Polsce, był wzrost inwestycji (...)

 • Centrum handlowe Vis à Vis w Łodzi

  (...) o powierzchni ok. 5 646 mkw. powstanie przy ulicy Zgierskiej, wśród osiedli mieszkaniowych dzielnicy Bałuty. Operatorem spożywczym jest sieć Intermarché. Na pozostałej powierzchni powstanie (...)

 • Nowe Złotno w Łodzi: ruszy II etap

  (...) realizowany przez Grupę PROFIT Development na Polesiu. W tej chwili końca dobiegają prace budowlane związane z wzniesieniem I etapu inwestycji - budynku wielorodzinnego z pięcioma klatkami (...)

 • Dane z USA ponownie gorzej od oczekiwań

  (...) spadł w lutym do poziomu 4.5 pkt. (oczekiwano 9.9 pkt.), co pozwala spodziewać się ponownie słabszego odczytu ISM dla przemysłu (publikacja 3 marca). Indeks rynku mieszkaniowego NAHB spadł w (...)

 • Monitory AOC i227Pwhut oraz i2472Pwhut

  (...) wykorzystanie możliwości systemu Windows 8. Monitory myTouchDisplay rozpoznają do 10 punktów dotykowych jednocześnie. Pozwala to na swobodne wykorzystanie obu rąk oraz pełną kontrolę (...)

 • Smartfon ZTE Grand S II

  (...) wyświetlacz o przekątnej 5,5 cali w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli) w technologii TFT IPS. Obudowa to połączenie plastiku i aluminium, co nadaje mu elegancki wygląd. Nowością w (...)

 • Outplacement łagodzi skutki zwolnienia

  (...) okresy rynkowych niepewności, wszystko to może stać się przyczyną decyzji o konieczności uruchomienia procesu zwolnień. Zmniejszanie zatrudnienia w wyraźny sposób wpływa na niemalże (...)

 • Kurs EUR/USD wybił się na nowe maksima

  (...) publikacje protokołów z posiedzeń: Banku Anglii (10:30, o tej samej godzinie podana również zostanie stopa bezrobocia za grudzień) oraz FOMC (20:00). Ponadto dziś z rodzimej gospodarki poznamy (...)

 • Plastic Service - Producent wszelkiego typu gadżetów reklamowych i POS z tworzyw sztucznych. Łódź.

  Czytaj więcej: Wizualna


strony : [ 1 ] . 2
 
19
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1638
CHF 3,4083
USD 3,0286
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.