eGospodarka.pl

 • Podatek VAT: odwierty to usługi budowlane na nieruchomości

  (...) Wnioskodawczyni (polski podatnik VAT) prowadzi w zakresie robót budowlanych. Wykonywała ona polegającą na wierceniu otworów na budowie Drugiej Linii Metra w Warszawie. Usługa była (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZK, poznaj opinie o Nivea Baby Nutri Sensitive Krem S.O.S. czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sokółka.


 • Gospodarka odpadami: wprowadzanie do obrotu baterii i akumulatorów

  (...) akumulatory oraz prowadzących zakłady przetwarzania zużytych baterii lub akumulatorów prowadzi Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Wniosek o dokonanie wpisu do rejestru należy złożyć (...)

 • Warto przygotować list motywacyjny

  (...) dokument wykorzystywany w procesie . Na jego podstawie rekruterzy dokonują wstępnej selekcji nadesłanych aplikacji, decydując który z kandydatów zostanie zaproszony na . Dzięki jego (...)

 • Polscy single mają długi

  (...) opłaty za abonament telewizyjny, telefon i internet – zaległości tego typu ma odpowiednio 16,9%, 12,6% oraz 7,6% z nich. Co drugi singiel z przeterminowanymi długami (56,9%) odczuwa negatywne (...)

 • Phablety ASUS Fonepad 7 i Fonepad Note 6

  (...) uzupełnia szeroką ofertę ASUSa. Pomimo swych niewielkich rozmiarów (obudowa o grubości zaledwie 10,3 mm i waga wynosząca 210 g) tablet posiada wysokiej jakości sześciocalowy ekran Super IPS+ (...)

 • Ranking pożyczek hipotecznych - luty 2014

  (...) miesiąc przygotowują zestawienie najlepszych kredytów hipotecznych. Tym razem postanowili przyjrzeć się pożyczkom hipotecznym, produktom z jednej strony podobnym do kredytów, a z drugiej – (...)

 • IBBC Group - Oferta usługowa z zakresu wywiadu gospodarczego, usług detektywistycznych, analiz strategicznych oraz wsparcie inwestycji.

  Czytaj więcej: Doradztwo


strony : [ 1 ]
 
15
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1530
CHF 3,3974
USD 3,0334
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.