eGospodarka.pl

 • Podatek dochodowy: umowa pożyczki jako przychody kapitałowe

  (...) 24 lipca 2013 r. wnioskodawca udzielił innej osobie fizycznej w wysokości 50 zł za pośrednictwem jednego z popularnych serwisów internetowych, świadczących usługi pośrednictwa w zawieraniu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z14, poznaj opinie o Mattes Mydło toaletowe Good Soap Sarah czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gołdap.


 • Polacy a kwasy omega-3

  (...) Rocznie z powodu niewydolności serca umiera w Polsce ok. 60 tyś osób. Przyczyn tego zjawiska jest wiele, m.in. należy do nich i niewłaściwa dieta. Chcąc skutecznie przeciwdziałać chorobom (...)

 • Spam 2013

  (...) i usług Kryminalizacja spamu komercyjnego Jak już pisaliśmy w zeszłym roku, ilość spamu reklamującego legalne towary i usługi stopniowo spada. Reklamodawcy coraz bardziej wolą legalną (...)

 • Smartfony - chleb powszedni

  (...) wzrasta dla Polski mniej więcej o jedną trzecią: na początku 2012 roku mieliśmy 25% użytkowników smartfonów, w styczniu 2013 już 33%. Jeśli przyjąć, że tempo przyrostu będzie takie (...)

 • Dlaczego płatności mobilne zyskują popularność?

  (...) ostatnich miesiącach obserwowaliśmy wejście na rynek bardzo wielu rozwiązań umożliwiających . Od dłuższego czasu sektor bankowości rozwija się w kierunku coraz większej szybkości, wygody (...)

 • Projektory Vivitek D865W i D867

  (...) barwach wynika z zastosowania chipu DLP® firmy Texas Instruments oraz technologii Brilliant Color. Zdefiniowano siedem trybów wyświetlania obrazu, które gwarantują optymalne ustawienia do (...)

 • UseLab - Prowadzi komercyjne badania i audyty stron WWW z zakresu użyteczności i dostępności.

  Czytaj więcej: Badania


strony : [ 1 ]
 
9
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1865
CHF 3,4229
USD 3,0857
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.