eGospodarka.pl

 • Ile zarabia programista?

  (...) pracy znajdują się wewnątrz bardzo wielu urządzeń wokół nas. Czasy w których oprogramowanie dotyczyło niemal wyłącznie komputerów odeszły już bezpowrotnie do historii. Obecnie znajduje (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o odszkodowanie w związku z niezgodnym z prawem rozwiązaniem umowy o pracę na czas nieokreślony bez wypowiedzenia, poznaj opinie o Herbapol Wrocław Cardiol C czy przeglądaj oferty pracy z miasta Grójec.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 5/2014

  (...) gospodarki lepszy, niż wcześniej przewidywano. Główny Urząd Statystyczny podał, że średni wzrost PKB w 2013 roku wyniósł 1,6 procent. Prezydent podpisał budżet na 2014 rok, a w nim (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 5/2014

  (...) w styczniu 2014 r., w ujęciu rok do roku 0,7 proc. - podał w komunikacie Eurostat, biuro statystyczne Unii Europejskiej, we wstępnym wyliczeniu. Analitycy oceniali, że inflacja wyniesie 0,9 proc. (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 5/2014

  (...) Stanów Zjednoczonych wzrósł w IV kwartale 2013 roku o 3,2 proc. r/r. W III kwartale 2013 roku PKB w Stanach Zjednoczonych wzrósł o 4,1 proc. r/r/. Według Ministerstwa Gospodarki produkcja (...)

 • Likwidacja spółki jawnej: podatek dochodowy wspólników

  (...) Wnioskodawca zostanie wspólnikiem , której przedmiot działalności będzie obejmować m.in. działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, działalność holdingów finansowych. Po (...)

 • Ile za kilometr nartostrady?

  (...) nominalnie taniej, ale za to z niewielką liczbą nartostrad i w permanentnych kolejkach do wyciągów, czy może drożej, ale za to mamy tydzień szusowania po setkach kilometrów nartostrad. Jeśli (...)

 • (Nie)bezpieczne karty płatnicze

  (...) tym, że z jej konta zniknęły pieniądze, dowiedziała się dopiero wtedy, gdy miała zapłacić ratę kredytu za mieszkanie. – Okazało się, że mam na koncie zaledwie 30 złotych. Zniknęły (...)

 • Czy organizacje pozarządowe potrzebują PR?

  (...) Polsce zauważa się znaczy rozwój organizacji pozarządowych (NGO – Non-governmental organization). Odgrywają one ważną rolę w życiu społeczeństwa, wypełniając obszary, w których (...)

 • Tablety MODECOM FreeTab 7004 HD+ X2 3G+, FreeTAB 9004 HD X4 i FreeTAB 7.4 IPS X4

  (...) kupić już w sklepie internetowym producenta w atrakcyjnych przedsprzedażowych cenach. HD+ X2 3G+ DUAL, to urządzenie typu „all-in-one” wyposażone w dwurdzeniowy procesor MTK 8312 (2 x 1.2 (...)

 • Kurorty nadmorskie w social media

  (...) 8 stycznia 2014 agencja Projekt PR we współpracy z serwisem www.czasnadmorze.pl przeprowadziła subiektywne badanie jakości komunikacji oficjalnych profili internetowych samorządów. W (...)

 • Aviva Investors Poland TFI SA - Spółka należąca do Grupy Aviva oferująca fundusze inwestycyjne i produkty strukturyzowane. Notowania funduszy i obsługa on-line. Dawny Commercial Union.

  Czytaj więcej: Fundusze inwestycyjne


strony : [ 1 ]
 
2
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2368
CHF 3,4644
USD 3,1288
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.