eGospodarka.pl

 • Wall Street wskaże kierunek ruchu

  (...) długo trzymał się okolic wyznaczonego dzień wcześniej poziomu, jednak w ostatnich minutach przewagę zdobyły niedźwiedzie, a spadkowi towarzyszyły zwiększone obroty. Niedobrze wyglądała (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-1B, poznaj opinie o Helio Słoneczne owoce - orzechy włoskie czy przeglądaj oferty pracy z miasta Mysłowice.


 • Największy popyt na mieszkania dwupokojowe

  (...) zakupem mieszkania cieszyły się w styczniu br. . Z zapytaniami o takie oferty zwróciło się do sprzedających blisko 38% poszukujących - wynika z najnowszej analizy popytu przygotowanej przez (...)

 • Techniki finalizowania sprzedaży

  (...) o jakiej należy pomyśleć jest to, kiedy należy dokonać finalizacji. Na ogół klient sam sygnalizuje, czy jest gotowy do dokonania zakupu, dając jeden lub więcej sygnałów. Dlatego bądź (...)

 • Światowe wyzwania dla liderów i przywódców

  (...) liderom państw, regionów i miast Żyjemy w czasach, kiedy umożliwia interakcje i wymianę informacji nie tylko wewnątrz danego kraju, ale również z innymi społeczeństwami zwiększając tym (...)

 • Plan urlopów a związki zawodowe

  (...) - zgodnie z art. 163 § 11 - zobowiązują pracodawcę do współdziałania z zakładową organizacją związkową jedynie w zakresie ustalenia, czy sporządzać plan urlopów, czy też zaniechać (...)

 • Umowa przyrzeczona - jaki termin zawarcia?

  (...) wprost obowiązku określania w umowie przedwstępnej terminu zawarcia umowy przyrzeczonej, jednak Sąd Najwyższy podkreśla, że oznaczenie terminu jest wręcz niezbędnym elementem . Służy on (...)

 • Sposoby oszczędzania wybieraj świadomie

  (...) zapoznać się z jego specyfiką – mówi Mikołaj Fidziński, analityk porównywarki finansowej Comperia.pl. – Dzięki temu unikniemy rozczarowań związanych na przykład z wcześniejszym (...)

 • Współwłaściciele garażu wielostanowiskowego we wspólnocie: jak głosują?

  (...) Na gruncie tej regulacji pojawia się pytanie o możliwość zastosowania zasady głosowania jeden właściciel jeden głos, w przypadku gdy lokal niemieszkalny w postaci garażu wielostanowiskowego, (...)

 • Kodeks wyborczy znowelizowany

  (...) W dniu 6 lutego 2014 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał dwie nowelizacje do ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy. Pierwsza z nowelizacji modyfikuje wzór, według (...)

 • Plastic Service - Producent wszelkiego typu gadżetów reklamowych i POS z tworzyw sztucznych. Łódź.

  Czytaj więcej: Wizualna


strony : 1 . [ 2 ]
 
19
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1638
CHF 3,4083
USD 3,0286
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.