eGospodarka.pl

 • Parlament Europejski: „ecall” obowiązkowy w samochodach

  (...) skrócie „ecall” jest elementem europejskiego programu eSafety, mającego na celu poprawienie bezpieczeństwa na drogach w całej Unii Europejskiej. Urządzenie ma dwa tryby – manualny i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZN, poznaj opinie o Fa. Langsteiner Słodzik Clio czy przeglądaj oferty pracy z miasta Rabka-Zdrój.


 • NIK o ziemi w rękach obcokrajowców: oficjalne dane zaniżone nawet 4-krotnie

  (...) chcą kupić i leśne w Polsce muszą uzyskać zezwolenie od MSW. Według NIK, oficjalne dane o ziemi rolnej posiadanej w Polsce przez cudzoziemców są jednak w stosunku do stanu faktycznego nawet (...)

 • Rynek walutowy 03-28.02.14

  (...) stał przede wszystkim początek miesiąca. Wtedy też poznaliśmy decyzje ECB w sprawię stóp procentowych. Ona sama nie była zaskoczeniem, a stopy zostały utrzymane na niezmienionym poziomie (...)

 • Kursy walut 24-28.02.14

  (...) niższych od oczekiwań dynamikach: inflacji w największej gospodarce Eurolandu – Niemczech oraz podaży pieniądza w strefie euro wzrosło ryzyko pogłębienia dezinflacji w całej wspólnocie (...)

 • Ford Tourneo Custom 2.2 TDCi Titanium - mały autobus

  (...) rzadko robi to ze względów wizualnych lub czystej zachcianki. Jest to podyktowane raczej potrzebą dużego i pojemnego samochodu. Ford Tourneo Custom wyznając tę zasadę nie jest pretendentem do (...)

 • Eurodolar – atak na 1.38 USD

  (...) - Indeks PMI dla przemysłu, luty (55,5, poprzednio 56,6), 00:30 (Japonia) - Inflacja CPI (r/r), styczeń (1,4%, poprzednio 1,6%), 00:50 (Japonia) - Produkcja przemysłowa s.a., wst. (m/m), styczeń (...)

 • Decyzje UOKiK: Philipiak Polska, Senlux i Potenza di Lana

  (...) specjalnych pokazach organizowanych w sanatoriach, świetlicach, szkołach itp. zawiera umowy poza lokalem przedsiębiorcy. W związku z tym może skorzystać z od zawartego kontraktu w ciągu 10 (...)

 • Osiedle Willa ToTu we Wrocławiu oddane do użytkowania

  (...) z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na wrocławskim Ratyniu przy ul. Gromadzkiej, uzyskało pełną dokumentację dopuszczającą mieszkania do użytku. Inwestycja (...)

 • Lekko gołębia Janet Yellen pomogła rynkom finansowym

  (...) będzie przyglądał się wpływowi czynników pogodowych na dane oraz zapowiedź, iż polityka monetarna FED jeszcze przez wiele lat po zakończeniu QE nie zostanie znormalizowana spowodowały, że (...)

 • Lokaty i konta oszczędnościowe: realne zyski I 2014

  (...) że przy obecnie oferowanych rocznych lokatach można się spodziewać realnego oprocentowania netto na poziomie ponad 1 proc. To nieco niższy wynik niż w styczniu, kiedy IRO notował 1,13 proc (...)

 • Światowy rynek ubezpieczeń 2013

  (...) w szybkim tempie. Ubezpieczyciele uważają, że w ciągu pięciu lat prawie jedna trzecia ich biznesu realizowana będzie poprzez kanały cyfrowe, w tym około 20 procent obrotów pochodzić będzie (...)

 • Coraz większe obawy na europejskich rynkach akcji

  (...) nie tylko naszym udziałem. Powodów nie brakuje, a sytuacja na Ukrainie jest tylko jednym z nich. Po kilku dniach odporności rynków na wydarzenia w tym kraju, wczoraj niepokój stał się bardzo (...)

 • Trojan OSX/CoinThief kradnie Bitcoiny

  (...) pierwszy w połowie lutego przez zespół ekspertów serwisu SecureMac. Po zweryfikowaniu okazało się, że OSX/CoinThief to , który wykrada dane logowania do serwisów internetowych (tzw (...)

 • IKE powoli w górę. IKZE przed szansą na wzrost

  (...) dziesięć lat od wprowadzenia możliwości odkładania na dodatkową emeryturę w ramach indywidualnego konta emerytalnego, oferującego warunkowe zwolnienie z 19-proc. podatku od zysków (...)

 • Polacy znają Parlament Europejski

  (...) dotyczącą wyborów do Parlamentu Europejskiego (25 maja 2014). Ponad dwie trzecie badanych (69 proc.) wie, że posłowie do PE są wybierani bezpośrednio przez obywateli każdego państwa (...)

 • Dobre dane makroekonomiczne z Japonii i Niemiec

  (...) na podstawie niższej inflacji u naszego zachodniego sąsiada, a dziś już kupuje ze względu na dane o sprzedaży. W styczniu wzrosła ona o 2,5% w ujęciu miesięcznym i o 0,9% w relacji rocznej (...)

 • "Nowy" rynek wtórny

  (...) Analiza transakcji z ostatnich 12-stu miesięcy przeprowadzona za pośrednictwem doradców agencji Metrohouse wskazuje, że do zakupu chętnie wybieramy wybudowane po 2000 r. W zestawieniu prym (...)

 • Branża motoryzacyjna w Polsce 2013

  (...) się, jednak sytuacja gospodarcza wciąż nie sprzyja sprzedaży pojazdów Po słabej I połowie 2013 roku, kiedy wzrost gospodarczy wyhamował niemal do zera, w II połowie roku nastąpiło pewne (...)

 • Mieszkanie dla młodych w BGŻ

  (...) młodym ludziom, kwalifikującym się do programu i nabywającym nieruchomość na rynku pierwotnym. Zgodnie z jego założeniami, klienci Banku BGŻ będą mogli ubiegać się o dofinansowanie (...)

 • Kurs EUR/USD wzrasta powyżej poziomu 1,37

  (...) pierwszej części dnia decydujący wpływ na notowania powinny mieć dane inflacyjne ze strefy euro (11:00). Po południu natomiast uwaga przeniesie się na Stany Zjednoczone i rewizję dynamiki PKB (...)

 • Bezrobocie w Polsce I 2014

  (...) pracy w końcu stycznia 2014 r. wyniosła 2260,7 tys. osób (w tym 1135,4 tys. kobiet) i była wyższa niż o 102,8 tys. osób. W spadła o 35,1 tys. osób, tj. o 1,5% (w analogicznym okresie 2013 (...)

 • GUS o PKB w IV kw. 2013 r.

  (...) stałych średniorocznych roku poprzedniego) wzrósł realnie o 2,7% w porównaniu z IV kwartałem 2012 r. Wzrost PKB w całym 2013 r., w stosunku do danych opublikowanych w styczniu, pozostał na (...)

 • Nadchodzą nowe formy reklamy online

  (...) na zautomatyzowaną reklamę osobistą (ang. programmatic) będą stanowiły 34 procent całego budżetu na reklamę odsłonową w USA. W ciągu najbliższych 3 lat jej udział w rynku ma się (...)

 • Bez niespodzianek po przesłuchaniu Yellen. Wall Street na plusie

  (...) dzisiaj przesłuchanie J. Yellen przed Komisją Bankową Senatu. Tak jak można było przypuszczać, wystąpienie nie przyniosło żadnych nowych informacji, które mogłyby zmienić wizję (...)

 • Wiedza finansowa Polaków nie powala

  (...) finansowe (czyli wiedzę i umiejętności w zakresie finansów osobistych) osób korzystających z usług banków zadał pracownikom placówek – instytut badawczy TNS Polska. Wyniki wypadły nad (...)

 • Wydawnictwo ASGRAF - Wydawnictwo ASGRAF. Materiały dla szkół nauki jazdy.

  Czytaj więcej: Szkolenie kierowców


strony : [ 1 ] . 2
 
28
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1602
CHF 3,4211
USD 3,0254
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.