eGospodarka.pl

 • Podatek VAT: motocykl jak samochód osobowy

  (...) 15 lipca 2013 r. wnioskodawca zakupił , który wykorzystuje jedynie do czynności opodatkowanych związanych z prowadzoną . Motocykl został uznany za środek trwały. Od jego zakupu wnioskodawca (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Kp-1, poznaj opinie o Playboy Hollywood eau de toilette czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lubin.


 • Kierowcy a oznaczenia opon

  (...) opon stało się obowiązkowe we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Z tej okazji, przewodnik zakupowy oraz porównywarka opon rezulteo.com zlecił instytutowi Ipsos przeprowadzenie badania na (...)

 • Zakupy online: reklamacja towaru nie zawsze możliwa

  (...) zakupów chociażby przez Internet, możemy zwrócić zakupione wcześniej produkty. Towary, które kupliśmy za pośrednictwem Internetu podlegają takiej samej reklamacji, jak te kupione w zwykłym (...)

 • Skanery Brother ADS-1100W i ADS-1600W

  (...) tworzenie elektronicznych wersji dokumentów o rozdzielczości 600x600 dpi. Wyposażony jest w automatyczny podajnik papieru na 20 arkuszy, umożliwiający dwustronne wielu dokumentów, bez (...)

 • Zawód prawnika do reformy

  (...) firm: Inheriting a new world” opracowany przez globalną firmę prawniczą Eversheds powstał na bazie wyników badania, które przeprowadzono wśród 1800 w wieku 23–40 lat z całego świata (...)

 • Jednostki uczestnictwa TFI krok po kroku

  (...) , przeprowadzaną przez osobę dysponującą nadwyżkami środków pieniężnych jest zakup jednostek uczestnictwa – mówi Jacek Kasperczyk, analityk porównywarki finansowej Comperia.pl. – (...)

 • Forum Debian Users Gang - Pomoce informacje dotyczące pracy z Debianem oraz dyskusje społeczności użytkowników.

  Czytaj więcej: Debian


strony : [ 1 ]
 
1
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2368
CHF 3,4644
USD 3,1288
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.