eGospodarka.pl

 • Rusza 6 edycja konkursu TELEMARKETER ROKU

  (...) wyjątkowo dużo zgłoszeń do jury konkursu co sprawiło, że wybór był bardzo trudny. W wyborze kierowaliśmy się doświadczeniem zdobytym w branży contact center oraz bieżącą praktyką (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-3D, poznaj opinie o Yves Rocher Yria Konturówka do ust czy przeglądaj oferty pracy z miasta Bystrzyca Kłodzka.


 • Afrykański pomór świń w Polsce. Duży problem hodowców i eksporterów wieprzowiny

  (...) badań padłego dzika, znalezionego w gminie Szudziałowo na Podlasiu, otrzymał 17 lutego. Badanie jednoznacznie potwierdziło, że dzik padł na afrykański pomór świń (ASF). Dzik został (...)

 • Indeksy giełdowe w marazmie

  (...) warszawskim parkiecie stała pod znakiem niezdecydowania inwestorów, jednak przy obecności lekkiego optymizmu. Na otwarciu wszystkie indeksy zyskiwały solidarnie po około 0,1 proc. Pierwsza (...)

 • EUR/USD – w rejonie silnego oporu

  (...) euro ruszył w górę do poziomu 1.3714 USD. Po południu doszło do realizacji zysków. Eurodolar stracił 30 pipsów schodząc do poziomu 1.3685 USD. Pod wieczór nastąpiło odbicie. Zamknięcie (...)

 • Najlepsze roczne lokaty a inflacja I 2014

  (...) proc. to wciąż atrakcyjny wynik, ale w porównaniu do poprzednich trzech miesięcy jest on o 0,2-0,4 pkt proc. niższy. Wprawdzie pozostała w styczniu na niezmienionym poziomie (0,7 proc. r/r) (...)

 • Światowy rynek nieruchomości w III kw. 2013 r.

  (...) 2013 r. zakończył się wzrostem cen mieszkań i domów względem analogicznego okresu przed rokiem – wynika z danych zebranych przez Lion’s Bank. Miało to miejsce aż w 22 na 34 przebadane (...)

 • Social Video - witamy w erze post-YouTube

  (...) czytelników Socjologowie Internetu wskazują, że powiększa się grupa internautów, która przedkłada oglądanie nad czytanie. Zresztą podobny proces można zaobserwować także w innych (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych I 2014

  (...) 2014 roku W styczniu 2014 roku trwała sprzedaż DOS0116 (2-letnich), TOZ0117 (3-letnich), COI0118 (4-letnich) oraz EDO0124 (10-letnich). W tym czasie inwestorzy indywidualni zdecydowali się (...)

 • Honda Civic Tourer debiutuje w Polsce

  (...) europejskim rynku, dlatego będzie wytwarzane w brytyjskiej fabryce HUM (Honda of the UK Manufacturing Ltd.) w Swindon. W tym miejscu jest również produkowany wyjątkowo udany silnik 1.6 i-DTEC (...)

 • Ubezpieczenie zdrowotne: odliczenie w PIT a różne tytuły składki

  (...) pracuje w oparciu o w pełnym wymiarze czasu pracy. Jednocześnie uzyskuje także przychody z prywatnego najmu mieszkania stanowiącego jego własność jak też prowadzi działalność gospodarczą (...)

 • Likwidacja spółki jawnej: majątek bez podatku dochodowego

  (...) niebędącej osobą prawną (tj. w , partnerskiej, komandytowej), ze wspólnej własności, wspólnego przedsięwzięcia, wspólnego posiadania lub wspólnego użytkowania rzeczy lub podlegają (...)

 • Podatek VAT: sprzedaż budynku i prawa użytkowania wieczystego

  (...) Wnioskodawca w 1997 r. w ramach nabył w drodze zakupu udział w gruntu wraz z prawem własności znajdującego się na działce budynku warsztatowego. Od transakcji tej odliczył podatek VAT (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce: podsumowanie 2013

  (...) hipotecznych upłynął pod znakiem niskich stóp procentowych i taniejącego kredytu. Dla wielu osób był to czas, aby wykorzystać ostatni moment na uzyskanie kredytu na 100 proc. wartości (...)

 • Internet w Polsce I-XII 2013

  (...) ze względu na płeć jest prawie równy, czyli 49 proc. z nich stanowili mężczyźni i 51 proc. kobiety. Jeśli zaś chodzi o wiek, wśród internautów dominują osoby w wieku 25-39 lat (40 (...)

 • Słabe dane z Japonii bez wpływu na rynki

  (...) raportu na temat inflacji przez Bank Anglii, który miał lekko jastrzębi wydźwięk. Mogliśmy zobaczyć w nim wyraźne podniesienie prognoz wzrostu PKB, oraz złagodzenie dotychczasowego (...)

 • Prezydenci miast w mediach 2013

  (...) się ponad 141,5 tys. materiałów na temat prezydentów miast wojewódzkich. Oznacza to, że średnio miesięcznie publikowano 11 794 informacje, a dziennie włodarze wymieniani byli łącznie w (...)

 • Fundusze inwestycyjne: promocje bez znaczenia

  (...) to w niedługim czasie należy się spodziewać, że przynajmniej niektóre towarzystwa spróbują zainteresować klientów swoją ofertą wprowadzając okresowe promocje. Najczęściej polegają (...)

 • Branża spożywcza pełna optymizmu

  (...) i eksporterów” zlecone przez AKCENTĘ, instytucję płatniczą obsługującą transakcje walutowe dla firm, pokazują, że królową polskiego eksportu w kolejnych miesiącach pozostanie branża (...)

 • Tablety: preferencje konsumentów IV kw. 2013

  (...) 2013 roku wskazują, że internautów, którzy planowali zakup nowego tabletu, najbardziej interesowała wielkość ekranu tego urządzenia. Kwestia ta okazała się kluczowa dla prawie ¼ (...)

 • Rynki walutowe: dziś będzie spokojnie

  (...) zmiany nie wpłynęły dane z Japonii, które poznaliśmy w nocy polskiego czasu. Mowa tu o odczycie PKB za czwarty kwartał, który wzrósł jedynie o 1% w ujęciu annualizowanym oraz o 0,3% q/q (...)

 • Upadłości firm w Polsce: wnioski 2013 r.

  (...) tj. od początku 2009 roku, (czyli od czasu, kiedy zaobserwowano wyraźnie wzrastające problemy polskich firm z wypłacalnością) do końca 2013 r. do sądów wpłynęło 19 271 wniosków o (...)

 • Trend Micro: zagrożenia internetowe 2013

  (...) temat słabych punktów dzisiejszych rozwiązań technologicznych, które stają się coraz bardziej skomunikowane i „inteligentne”. Niestety, wdrażanie nowych technologii wiąże się także z (...)

 • Inflacja I 2014

  (...) wzrosły w stosunku do poprzedniego miesiąca o 1,4%. Więcej niż w grudniu ub. roku konsumenci płacili za warzywa i owoce. Wzrosły ceny drobiu, artykułów w grupie „mleko, sery i jaja” (...)

 • Deutsche Bank Polska wprowadza mySafety

  (...) dbNet Biznes, a także nowi indywidualni i firmowi Klienci , w ramach tych pakietów mogą skorzystać z dodatkowej usługi – mySafety. Dzięki niej, w przypadku zagubienia ważnych przedmiotów (...)

 • Indeksy giełdowe zatrzymały się poniżej rekordów

  (...) rano, choć często było to zaledwie odbicie po wcześniejszych spadkach. Nikkei zyskał 0,6 proc. po spadku o 1,5 proc. w piątek, po tym jak urząd statystyczny podał, że PKB w IV kwartale (...)

 • Czyścioch - Odbiór odpadów stałych, niebezpiecznych, gruzów, surowców wtórnych. Białystok.

  Czytaj więcej: Recykling


strony : [ 1 ] . 2
 
17
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1450
CHF 3,3917
USD 3,0250
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.