eGospodarka.pl

 • Umowa dożywocia = podatek od sprzedaży nieruchomości?

  (...) Wnioskodawca otrzyma w drodze od córki i zięcia udział w nieruchomości, który następnie zamierza przekazać przed upływem 5 lat w drodze wnuczce bądź córce i zięciowi. Wnioskodawca (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument TYT-2A, poznaj opinie o Wydawnictwo Prószyński i S-ka Joanna Lustyk, Inna pamięć czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lędziny.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 7/2014

  (...) kredytowy Polski na poziomie "A minus". Perspektywa ratingu jest stabilna. Fitch prognozuje, że realny wzrost PKB przyspieszy do 3 proc. w 2014 r. i 3,2 proc. w 2015 r. z 1,6 proc. Według Fitch (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 7/2014

  (...) Francja i Węgry, zaapelowało do komisarza UE ds. zdrowia T. Borga o niedopuszczenie do uprawy w UE kukurydzy GMO 1507 na terenach UE. KE jest innego zdania przekonuje, powołując się na unijne (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 7/2014

  (...) roku w Nankinie spotkały się delegacje kierowane przez wysokiej rangą urzędników Chińskiej Republiki Ludowej (Chiny kontynentalne) i Republiki Chin (Tajwanu). Stosunki między oboma krajami (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: ile zaoszczędzimy?

  (...) więcej niż 10% lub 15% Poziom oszczędności, na które może liczyć uczestnik programu można przeanalizować na praktycznych przykładach – małżeństwa wychowującego jedno dziecko (...)

 • Rekrutacja pracowników: co kraj, to obyczaj

  (...) kraj ma własne wymogi dotyczące rekrutacji. Z inicjatywą ujednolicenia sposobu prezentacji kwalifikacji zawodowych w UE wystąpiła Komisja Europejska i stworzyła Europass , czyli szablon, który (...)

 • Czym jest umowa ramowa?

  (...) pewne typy porozumień, które mają na celu przygotowanie zawarcia umowy (lub określonego rodzaju umów) w przyszłości. Tego rodzaju porozumieniem jest umowa ramowa. Bardzo często podobne (...)

 • Kradzież w pracy: od nadużycia do przestępstwa

  (...) „Ano niczyj” – taka będzie najczęstsza odpowiedź na powyższe pytanie - „Firma bogata, przecież nie zbiednieje przez brak kilku długopisów”. Gdyby nie fakt, że mamy rok 2014 można (...)

 • Cleanex - Usługi w zakresie sprzątanie biur i hoteli, pranie dywanów i wertikali. Warszawa

  Czytaj więcej: Utrzymywanie czystości


strony : [ 1 ]
 
16
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1530
CHF 3,3974
USD 3,0334
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.