eGospodarka.pl

 • Rozwój demograficzny Polski 2013

  (...) w 2013 r. odnotowano ujemny przyrost naturalny ludności – przede wszystkim w wyniku mniejszej niż w poprzednim roku liczby urodzeń, przy jednoczesnym wzroście liczby zgonów (szczególnie w I (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-6, poznaj opinie o Konspol Roladki w sosie czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kościerzyna.


 • Czynsze: wiedza Polaków niewielka

  (...) i finansowych jest na dość niskim poziomie. Potwierdzają to przeprowadzane badania, m.in. raport Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy oraz Domu Badawczego Maison pt. „Stan wiedzy finansowej (...)

 • Komunikacja miejska w Berlinie, Paryżu i Londynie

  (...) Niemiec liczy sobie około 892 km², a zamieszkuje je 2,4 mln osób. Sieć transportu publicznego w tym mieście jest zaprojektowana w znakomity sposób, do wyboru mamy 4 środki komunikacji: metro (...)

 • E-commerce w Polsce: trendy 2014

  (...) wzrost sprzedaży za pośrednictwem kanału e-commerce. Wzrost znaczenia outsourcingu procesów operacyjnych. Zmiany regulaminów i procedur związanych z obsługą zwrotów, wymuszone nowymi (...)

 • Paragony z kasy fiskalnej: wzmożone kontrole fiskusa

  (...) lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim rozpoczęły się ferie. W całej Polsce do 2 marca potrwa akcja „Weź paragon”. Jak deklaruje resort finansów, ma ona na celu (...)

 • Niezamortyzowany środek trwały w podatku dochodowym

  (...) określony składnik majątku tylko wówczas stanowi podlegający , jeżeli jest wykorzystywany przez podatnika na potrzeby związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. W efekcie należy (...)

 • Zryczałtowany podatek dochodowy: ważna wartość umowy

  (...) Zgodnie ze Statutem spółdzielni mieszkaniowej członkowie otrzymują wynagrodzenie w wysokości 10%, zaś przewodniczący rady nadzorczej 15% za pracę, o którym mowa w ustawie o minimalnym (...)

 • Najgorsze hasła 2013 roku

  (...) miejsce będąc wcześniej przez 2 lata na miejscu pierwszym, jak donosi Splashdata - firma ochroniarska, która zebrała roczną listę najgorszych wyborów haseł w sieci. Firma Adobe była (...)

 • Partie polityczne w Polsce 2012

  (...) badanie statystyczne partii politycznych przy użyciu formularza SOF-3. W trakcie realizacji tego badania oraz w oparciu o dane Państwowej Komisji Wyborczej potwierdzono aktywną działalność 67 z (...)

 • Samsung GALAXY Note 3 Neo

  (...) na całym świecie w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, białej i zielonej już w lutym tego roku. Air Command umożliwia użytkownikowi łatwe poruszanie się po ekranie i klikanie (...)

 • Fundusze polskich akcji: 5 najlepszych

  (...) ryzyko wynikające z przynależności do którejś z podstawowych kategorii (akcji, obligacji czy mieszanych) to podstawowe kryteria, jakimi zazwyczaj kierują się klienci towarzystw decydując w (...)

 • Jakie są najczęstsze uszkodzenia opon?

  (...) eksploatacyjne opony to najczęściej przerwanie jej ciągłości konstrukcyjnej co w zasadzie uniemożliwia dalszą eksploatacje w aucie. Większość uszkodzeń opon spowodowana jest (...)

 • Mieszkanie dla młodych zachętą do ślubu? Niekoniecznie

  (...) nowy rządowy program dopłat dla osób poniżej 35 roku życia, kupujących swoje pierwsze w życiu mieszkanie – (MdM). Porównując go do poprzedniego programu, „Rodzina na swoim” można (...)

 • Europejskie firmy nie są gotowe na SEPA

  (...) wielkości nie zna dokładnego terminu przejścia na system SEPA lub nie ma planu dostosowania się do nowego systemu – jednak 74% z nich przewiduje, że już latem będzie obsługiwać w tym (...)

 • Polacy a e-faktury

  (...) przez TNS OBOP na zlecenie Koalicji „Wybieram e-faktury” zdecydowana większość Polaków deklaruje znajomość e-faktur. Częściej z tą formą płatności mają do czynienia mieszkańcy (...)

 • Osiedle Wiosenne w Zalasewie pod Poznaniem

  (...) jest obejmującą dziesięć domów piętrowych w zabudowie bliźniaczej, każdy podzielony na cztery lokale mieszkalne o powierzchni 75, 85 lub 93 m kw. Wszystkie mieszkania zaprojektowane są z (...)

 • Upadłości firm I 2014

  (...) których upadłość ogłoszono wynosił ok. 1,1 mld złotych a zatrudnienie ok. 3,1 tys. osób (według ostatnich dostępnych danych). Różnica w liczbie upadłości – w kolejnych miesiącach (...)

 • Rynek mieszkaniowy: zamożni zyskują najwięcej

  (...) młodych to najgłośniejsze zmiany, jakie weszły w życie w bieżącym roku. Pierwsza z nich zyskała niechlubną sławę, bo zgodnie z zapisami tego dokumentu przy zakupie na kredyt od stycznia (...)

 • Pracodawca idealny wg specjalistów

  (...) „Specjalista na rynku pracy”, przeprowadzonego wśród ponad 4 tys. osób z przynajmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym, to taki, który przede wszystkim dobrze płaci, daje gwarancję (...)

 • Inteligentna reklama w Internecie zwiększy sprzedaż e-sklepu

  (...) Sociomantic Labs, coraz więcej konsumentów odwiedza , mając już konkretnie sprecyzowane oczekiwania. 41 procent z nich doskonale wie, jaki produkt zamierza kupić i gdzie go znajdzie. . Jednak (...)

 • Jakie były wakacje 2013?

  (...) kraju ma powody do zadowolenia – z perspektywy właściciela portali Wakacje.pl i Easygo 2013 rok należał do udanych. Obroty firmy ze sprzedaży wzrosły o 16 procent. Nie potwierdziły się (...)

 • Prawo pierwokupu w spółkach z udziałem Skarbu Państwa

  (...) przypadku, gdy w spółce uczestniczy Skarb Państwa, którego udziały (akcje), zgodnie z (dalej „u.k.p.”), mogą być sprzedawane wyłącznie w jednym z określonych trybów publicznych – (...)

 • Rynek targowy 2013

  (...) wyniesie około 0,4% (2013 r. – ok. 679 000 mkw, wobec 675 907 mkw w 2011 r.) Liczba wystawców na targach w Polsce, według wstępnych danych statystycznych spadła około 4% w porównaniu z (...)

 • Jak grać na giełdzie żeby nie stracić?

  (...) giełdzie zarabiać pieniądze nie jest łatwa. Większość inwestorów poszukuje jej często przez wiele lat, a i tak rynek potrafi zaskoczyć nawet tych najbardziej doświadczonych. Nie ma (...)

 • Import i eksport 2014: prognozy przedsiębiorców

  (...) finansowymi na koniec roku biorą się z przewidywanego poziomu zamówień. Ich wzrostu w 2014 r. spodziewa się 56,1 proc. eksporterów i 44,9 proc. importerów. Radosław Jarema, dyrektor (...)

 • Studio 4four - Firma zajmująca się kompleksowymi usługami tworzenia i utrzymywania stron WWW.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ] . 2
 
3
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2375
CHF 3,4678
USD 3,1370
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.