eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 8/2014

  (...) kredytowy Polski na poziomie "A minus". Perspektywa ratingu jest stabilna. Fitch prognozuje, że realny wzrost PKB przyspieszy do 3 proc. w 2014 r. i 3,2 proc. w 2015 r. z 1,6 proc. Według Fitch (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny sprzedawca, poznaj opinie o NICI Sea Friends Żółw morski czy przeglądaj oferty pracy z miasta Włodawa.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 8/2014

  (...) socjaldemokratów opowiada się za zwiększeniem dodatków do emerytur z tytułu wychowywania dzieci oraz przywróceniem prawa przechodzenia na emeryturę w wieku 63 lat dla osób z co najmniej (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 8/2014

  (...) w Sydney Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) opublikowała raport, w którym zwróciła uwagę słabnięcie "zapału reformatorskiego" w miarę utrwalania się oznak ożywienia (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne XII 2013

  (...) finanse, prawo” w grudniu na pierwszym miejscu Grup Onet.pl z zasięgiem 21,38 proc. Na miejscu drugim Grupa Wirtualna Polska- Orange z 15,73 proc. zasięgu – awans z miejsca trzeciego, zaś na (...)

 • Megapanel XII 2013

  (...) wg zasięgu miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 89,04 proc., drugie miejsce zajmuje Grupa Allegro z zasięgiem 76,28 proc. Na miejscu trzecim witryna facebook.com z zasięgiem (...)

 • Winda w bloku: zwolnienie z opłaty bez podatku dochodowego

  (...) Lokatorzy mieszkań w , zgodnie z postanowieniami zawartymi w statucie oraz obowiązujących w spółdzielni regulaminach dotyczących rozliczeń z poszczególnych tytułów opłat, są obciążani (...)

 • Rynek biurowy w Warszawie pod presją

  (...) na koniec 2013 roku wyniosła ponad 4,11 miliona mkw. Wolumen nowo oddanej powierzchni w 2013 roku osiągnął poziom 300 000 mkw., co stanowiło największy roczny przyrost powierzchni biurowej od (...)

 • Co może firma windykacyjna?

  (...) osób jak najgorsze skojarzenia, choć samo w sobie oznacza po prostu dochodzenie własności za pomocą środków dozwolonych prawem. Powszechnie rozróżnia się dwa rodzaje windykacji: polubowną (...)

 • Kredyty konsolidacyjne (gotówkowe) - ranking II 2014

  (...) na zamianie kilku kredytów czy pożyczek w jeden kredyt. Zalet tego rozwiązania jest co najmniej kilka: spłacanie jednej raty zamiast kilku (i to – dodajmy – raty zazwyczaj niższej), brak (...)

 • Bezstresowe kupno mieszkania od dewelopera

  (...) lat, często posiłkując się przy tym pieniędzmi banku. Warto więc zainwestować czas i wysiłek w to, by transakcję przygotować jak najlepiej. W takiej sytuacji lepiej chuchać na zimne i z (...)

 • Prote - Rekultywacja gruntów i wód, likwidacja skażeń, pogotowie ekologiczne. O firmie, aktualności, fotogaleria.

  Czytaj więcej: Ochrona środowiska


strony : [ 1 ]
 
22
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1681
CHF 3,4149
USD 3,0389
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.