eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 6/2014

  (...) w 2013 roku wyniósł ok. 42,5 mld zł. Budżet po noweli w 2013 roku zakładał deficyt na poziomie 45.410,5 mln zł. Wzrost PKB w IV kwartale 2013 r. wyniósł 2,9 proc. Rząd optymistycznie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CAN-PL 6, poznaj opinie o Stiga Glebogryzarka Silex 75 R-H czy przeglądaj oferty pracy z miasta Tuchola.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 6/2014

  (...) Europie w najbliższych latach będzie niewielki. Ta prestiżowa instytucja w swoim raporcie na temat wsparcia wzrostu gospodarczego w UE sugeruje, że kraje europejskie powinny zmniejszać poziom (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 6/2014

  (...) umowy dotyczącej handlu i inwestycji UE-USA (zwanej Transatlantyckim Partnerstwem Handlowym i Inwestycyjnym - TTIP). Ma to sprzyjać lepszemu wykorzystaniu potencjału gospodarczego i możliwości (...)

 • Ulga rehabilitacyjna: alimenty a dochód osoby niepełnosprawnej

  (...) Wnioskodawca ma na utrzymaniu małoletnią niepełnosprawną córkę, na rzecz której zgodnie z wyrokiem sądu płaci -rentę rodzinną. W roku 2007 łączna kwota alimentów otrzymanych przez (...)

 • Ubezpieczenie na narty - bezpieczeństwo za 64 zł

  (...) to takie, w czasie których nastawiamy się na , a co za tym idzie, jesteśmy bardziej narażeni na wszelkiego rodzaju kontuzje. Oczywiście niewiele osób myśli o tym w ten sposób, co doskonale (...)

 • Ferie zimowe a prawa konsumentów

  (...) już się zakończyły. Jednak w pozostałych województwach dwutygodniowa przerwa właśnie się rozpoczęła lub będzie mieć początek 17 lutego. Wiele osób planuje w tym czasie urlop (...)

 • Inwestowanie na giełdzie 2013: rynki alternatywne nie zawiodły

  (...) pod względem możliwości pozyskania kapitału wyróżniał się londyński AIM, gdzie swoje pierwsze notowanie przeprowadziło 20 emitentów. Łączna wielkość uplasowanych ofert wyniosła blisko (...)

 • Co nakręca e-commerce 2014?

  (...) był niezły dla eCommerce – 48 proc. badanych właścicieli biznesów uznało, że sytuacja ich sklepów w tym okresie się poprawiła, 26 proc. powiedziało, że pozostała bez zmian, a co (...)

 • Hocki-Klocki - Oferuje zabawki edukacyjne, pomoce szkolne i dydatkyczne.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
8
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1865
CHF 3,4229
USD 3,0857
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.