eGospodarka.pl

 • Nowe projektory Sony 3LCD

  (...) z obiektywami o krótkiej ogniskowej (-SW235, VPL-SW225, VPL-SX235 i VPL-SX225) oraz pięć projektorów o ultrakrótkiej ogniskowej (VPL-SW630, VPL-SW620, VPL-SX630, VPL-SW630C i VPL-SW620C) (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z21, poznaj opinie o Tarczyński Szynka z komina czy przeglądaj oferty pracy z miasta Warka.


 • VAT na auta z kratką: błyskawiczne prace w Sejmie

  (...) osobowego przysługuje odliczenie 60 proc. , ale nie więcej niż 6.000 zł. Jeżeli przedsiębiorca wykorzystuje pojazd także w celach prywatnych, odlicza podatek przy zachowaniu proporcji. Rząd (...)

 • Mieszkanie dla młodych: drożej, ale taniej

  (...) współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Jak na razie wnioski kredytowe możemy składać tylko w PKO BP, Pekao SA i Alior Banku. Pozostałe banki przyjmowanie wniosków od klientów rozpoczną (...)

 • Koniunktura gospodarcza w Polsce IV kw. 2013

  (...) najwyższy od pierwszego kwartału 2012 roku, kiedy to wyniosło ono 3,5 proc. Uwzględniając czynniki sezonowe, tempo wzrostu PKB wyniosło 0,9 proc. w stosunku do poprzedniego kwartału. Według (...)

 • Telefon Yealink T48G IP

  (...) obudowę o metalicznej powierzchni i wygodne, ergonomiczne przyciski. Podstawa z antypoślizgowymi, gumowymi nóżkami umożliwia zmianę nachylenia telefonu. Telefon korzysta z zaawansowanej (...)

 • Stan deweloperski: wykończenie a ulga mieszkaniowa

  (...) części oraz udziału w nieruchomości, mieszkalnego lub użytkowego oraz prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej czy gruntów stanowi źródło przychodu w podatku dochodowym, (...)

 • EUR/USD - w stronę silnego oporu na 1.37 USD

  (...) kurs eurodolara spadł do dna na poziomie 1.3552 USD, potem rozpoczęło się odbicie. Comiesięczne dane z rynku pracy z USA okazały się gorsze od oczekiwań. Kurs euro ruszył w górę. Po (...)

 • Nowe zasady rozliczania podatku VAT od samochodów w kwietniu 2014

  (...) wprowadzającej nowe regulacje w zakresie odliczania VAT-u w przypadku nabycia o masie do 3,5 tony, zajęły zaledwie 3 dni. Pierwsze czytanie, po którym projekt został skierowany do Komisji (...)

 • Zaliczki uproszczone a prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

  (...) na podatek dochodowy zaliczki miesięczne w danym roku podatkowym w uproszczonej formie. Podstawę obliczenia takiej zaliczki stanowi wykazany przez przedsiębiorcę dochód z firmy w złożonym w (...)

 • Zawody sportowe: wynagrodzenie sędziego wg skali podatkowej?

  (...) Wnioskodawca płaci sędziom ryczałty stanowiące zwrot kosztów za przeprowadzenie . Zatrudnia on na podstawie pracowników administracyjno-biurowych, którzy poza normalnymi obowiązkami (o ile (...)

 • Cyberprzestępczość - aresztowania I 2014

  (...) Władze federalne niesławnego Huntera Moore’a, znanego jako ‘najbardziej znienawidzony człowiek w internecie’. W styczniu Moore używał swojej strony - isanyoneup.com – do publikowania (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy: złudzenia Polaków cz. II

  (...) żyć Wielu z nas do oszczędzania zniechęca błędne przekonanie, że dopiero wielkie kwoty zapewniają komfort, otwierają drogę do spełnienia marzeń, a nawet dają szczęście. Jeśli nasze (...)

 • YouTube: trendy I 2014

  (...) z wigorem w przyszłość Można pokusić się o stwierdzenie, że w pewnym sensie nawet ówczesnego Facebooka wyprzedził. Kiedy w marcu 2011 r. rozpoczynaliśmy prace nad #FanpageTrends, grono (...)

 • Jak Mieszkanie dla młodych, to w Łodzi

  (...) Dorado jeśli chodzi o dostępność programu Mieszkanie dla Młodych. Według informacji łódzkich doradców Home Broker, w zdecydowanej większości realizowanych w tym mieście inwestycji (...)

 • Polish Businesswoman Congress 2014

  (...) miejsca podczas tego wydarzenia. Dzięki Polish Businesswoman Congress, zaczniesz dostrzegać więcej nowych możliwości. Dlaczego powinnaś/powinieneś zapisać się na wydarzenie? Pragniesz (...)

 • Gorsze dane z rynku pracy w USA dają nadzieję na przedłużenie QE?

  (...) wyłania się z tych odczytów jest mieszany. Z jednej strony widzimy systematyczny spadek stopy bezrobocia, który najprawdopodobniej w najbliższym miesiącu doprowadzi ją do poziomu 6.5%, przy (...)

 • Pożyczki chwilówki - wyścig o przychylność klientów

  (...) wydatki? Sytuacje, w których potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki można mnożyć wręcz w nieskończoność. Jakie mogą być rozwiązania takiej sytuacji? Najprostszym wydaje się zwrócenie (...)

 • Usprawiedliwianie nieobecności w pracy po zmianach

  (...) Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 15 listopada 2013 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie sposobu w pracy oraz udzielania pracownikom zwolnień (...)

 • Szefowa UOKiK odwołana

  (...) Konsumentów jest centralnym organem administracji państwowej. Odpowiada bezpośrednio przed Prezesem Rady Ministrów. Powoływany jest przez premiera spośród osób wyłonionych w drodze otwartego (...)

 • Polska waluta bardziej traci do euro oraz do franka

  (...) obserwujemy ruch wzrostowy do 1,3649, co jest najwyższym poziomem od 30 stycznia. Jest to kontynuacja jeszcze piątkowego ruchu, który został wykreowany przez kolejne słabe dane z amerykańskiego (...)

 • Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania?

  (...) wielu czynników. W dalszej części artykułu dowiesz się, co wpływa na wysokość składki i poznasz realne oferty towarzystw za ubezpieczenie przykładowych lokali mieszkalnych o różnym (...)

 • Kurs EUR/PLN wzrasta pod 4,18

  (...) waluta. Kurs EUR/PLN wzrasta pod 4,18, a USD/PLN oddala się od 3,06. Dziś kalendarz danych makro nie obfituje w wiele ważnych wydarzeń. Największą uwagę powinien przykuć odczyt indeksu Sentix (...)

 • Wall Street - kontynuacja odbicia?

  (...) proc. może wyglądać imponująco i bezpiecznie dla posiadaczy akcji, ale trzeba odnotować, że po pierwsze towarzyszyły mu skromniejsze wolumeny, po drugie indeks dotarł do istotnego poziomu (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 03-07.02.14

  (...) może przynieść krótkoterminową korektę, po jej zakończeniu oczekuję na kolejną falę wzrostów. Wtedy możliwy jest test styczniowego szczytu. Można rozważać dwa scenariusze. Niemcy (...)

 • Spółki Skarbu Państwa: zasady zarządzania do zmiany

  (...) SP, niepubliczne i publiczne z częściowym udziałem SP oraz przedsiębiorstwa państwowe. Nominalna wartość udziałów Skarbu Państwa w spółkach kapitałowych wynosi ponad 40 mld zł, ale 18 (...)

 • Volumen - Oferuje książki o zwierzętach oraz z takich dziedzin jak psychologia, zdrowie, sport, hobby.

  Czytaj więcej: Książki


strony : [ 1 ] . 2
 
10
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1822
CHF 3,4196
USD 3,0683
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.