eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Nowy, bezpieczny telefon Blackphone

  (...) zaczęła się 24 lutego i ma trwać do 27 lutego, dwie firmy, Silent Circle oraz Geeksphone zaprezentowały efekt swojej współpracy. Nowy telefon, nazwany Blackphone, zgodnie z zapowiedziami (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 4, poznaj opinie o Kotányi Ziele angielskie mielone czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ostrzeszów.


 • Podwójna kontrola NIK w ZUS: system informatyczny oraz przejęcie aktywów OFE

  (...) instytucją kontrolującą - przedsiębiorców, osoby na zwolnieniach lekarskich, rencistów. Tym razem jednak Zakład Ubezpieczeń Społecznych sam stał się obiektem kontroli, i to kontroli (...)

 • Kolejny dzień zniżek na GPW

  (...) środowej sesji warszawskie byki były w stanie utrzymać indeksy na niewielkim plusie. Od rana widać było przewagę podaży. Na otwarciu główne wskaźniki zyskiwały po 0,2-0,3 proc., ale po (...)

 • Apple naprawia błąd w OS X

  (...) urządzeniach z systemem iOS 7. Pozwalał on na hakowanie tzw. metodą man-in-the-middle, która hakerowi dawała możliwość odbierania i modyfikowania wysyłanych przez użytkownika pakietów. W (...)

 • Eurodolar – możliwe spadki

  (...) wzrósł do 1.3757 USD (szczyt z wtorku był na poziomie 1.3766 USD). Przed południem doszło do gwałtownego spadku do poziomu 1.3735 USD. Obecnie euro jest notowane po 1.3741 USD. Dziś w (...)

 • Rynek usług turystycznych: prognozy 2014

  (...) iż Polacy pozostaną wierni ulubionym kierunkom . Według prognoz FLY.PL wśród kierunków zagranicznych wyjazdów, podobnie jak w latach poprzednich, dominować będzie Egipt i Grecja. Wyjazdy nad (...)

 • Większe szanse na Mieszkanie dla młodych w Warszawie?

  (...) w Polsce, to tu każdego roku buduje i sprzedaje się najwięcej mieszkań. Nie inaczej było w 2013 r. Z danych pochodzących z raportu „ w Polsce IV kw. 2013 r.” przygotowanego przez firmę (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy głównie na "czarną godzinę"

  (...) spędzają sen z powiek co trzeciemu z nas. Liczba osób deklarująca oszczędzanie właśnie na taki cel wzrosła od 2011 roku niemal dwukrotnie. Takich wydatków najbardziej obawiają się osoby w (...)

 • Sposób na tanie OC: o co pytać doradcę?

  (...) przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) można wnioskować, że częstym pomysłem polskich kierowców na zaoszczędzenie kilkuset złotych na OC jest… niekupowanie ubezpieczenia. To (...)

 • Deichmann i Avans naruszały prawa konsumentów

  (...) w regulaminie Deichmann-Obuwie. Sklep zastrzegał, że nie ponosi odpowiedzialności za zgodność fotografii produktów na stronie internetowej z ich rzeczywistym wyglądem. Zdaniem Urzędu (...)

 • Przetargi - raport I 2014

  (...) przez serwis , w styczniu 2014 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych pojawiło się 10 tys. 967 ogłoszeń o rozpoczęciu postępowania o udzielenie , o 5,43 proc. mniej niż rok wcześniej, w (...)

 • Trojan.PWS.Papras.4 zagraża systemowi Windows

  (...) o charakterze zdalnego narzędzia administracyjnego (ang. RAT, Remote Administration Tool). Umożliwia to napastnikom dostęp do zainfekowanego komputera bez wiedzy użytkownika. składa się z (...)

 • W 2014 r. ulga remontowa tylko w ramach praw nabytych

  (...) osoba fizyczna miała prawo do zwrotu części wydatków poniesionych na zakup w związku z: budową budynku mieszkalnego; nadbudową lub rozbudową budynku na cele mieszkalne lub przebudową (...)

 • Sprzedaż mieszkania: pożyczka hipoteczna to cele mieszkaniowe

  (...) 4 czerwca 2009 wnioskodawca zawarł umowę w banku na zakup udziału w nieruchomości. Pożyczka zgodnie z zapisami umowy była zaciągnięta na inne cele: „finansowanie bieżących potrzeb (...)

 • Wynagrodzenie płatnika za pobieranie podatku dochodowego

  (...) przysługuje zryczałtowane wynagrodzenie z tytułu terminowego wpłacania podatków pobranych na rzecz budżetu państwa. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie wynagrodzenia (...)

 • Samsung GALAXY S5

  (...) moduł szybkiej łączności z siecią, dedykowane narzędzia dla entuzjastów sportu, a także udoskonalone zabezpieczenia smartfona. Zapisać najważniejsze chwile Utrwalanie w kadrze i w (...)

 • Cisza przed burzą na rynkach finansowych w końcówce tygodnia

  (...) inwestorzy na giełdzie w Nowym Jorku nie przejęli się zbytnio tymi danymi, gdyż strona podażowa nie zdecydowała się na atak pomimo sprzyjającej sytuacji. Mogło się tak stać ze względu na (...)

 • Nerwowy początek tygodnia na rynkach wschodzących

  (...) tyle ciekawa, iż to afera korupcyjna jest jednym z powodów kłopotów liry w ostatnich miesiącach, które z kolei przełożyły się na korektę na rynkach. W ostatnim czasie sytuacja w Turcji (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany II 2014

  (...) r. weszła w życie ustawa z dnia 30 sierpnia 2013 r. o zmianie (Dz. U. z 2013 r., poz. 1271), na podstawie której: wprowadzono i zdefiniowano nowe pojęcia mające kluczowe znaczenie dla rynku (...)

 • Zerwaliśmy z Chinami, ale Wall Street nam nie pomaga

  (...) sytuacji, na rynkach wschodzących znów robi się bardziej nerwowo. Shanghai Composite w ciągu ostatnich czterech dni stracił 5 proc., niwelując niemal dwie trzecie wcześniejszego dorobku. Do (...)

 • Ranking kredytów gotówkowych online II 2014

  (...) mogą udzielić pożyczki gotówkowej nawet w 15 minut. Co na to banki? Czy w ich przypadku też możliwe jest uzyskanie kredytu gotówkowego w ciągu kilku czy kilkunastu minut? Odpowiedź na to (...)

 • Kurs EUR/USD w konsolidacji między 1,3710 a 1,3770

  (...) złotowych. Kurs EUR/PLN porusza się między 4,15 a 4,16, natomiast USD/PLN między 3,0150 a 3,03. Dziś większą uwagę uczestników rynku może przykuć rewizja PKB za IV kw. ubiegłego roku w (...)

 • Deflacja w strefie euro? Strach rośnie.

  (...) dynamiczny wzrost cen, to stan uznawany za normalny. Wszyscy, zarówno konsumenci, jak i przedsiębiorcy i inwestorzy, są do niej przyzwyczajeni i potrafią sobie z nią radzić, o ile nie wymyka (...)

 • Czy fundusze absolutnej stopy zwrotu przynoszą zyski?

  (...) inwestycyjnych, celem działalności funduszy absolutnej stopy zwrotu nie jest pokonanie wyznaczonego miernika rynkowego (tzw. benchmarku), którym dla może być np. . Jest natomiast osiągnięcie (...)

 • Abolicja ZUS: co warto wiedzieć?

  (...) Jest to ustawa z dnia 9 listopada 2012 r. o umorzeniu należności powstałych z tytułu przez osoby prowadzące pozarolniczą działalność (Dz. U. z 2012 r. poz. 1551). Ustawa przewiduje na (...)

 • Koło Naukowe Human-Computer Interaction w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie - Informacje na temat metod projektowania komunikacji człowiek-komputer, projektowania interfejsów użytkownika oraz doskonalenia użyteczności produktów i usług interaktywnych.

  Czytaj więcej: Użyteczność


strony : [ 1 ] . 2
 
26
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1584
CHF 3,4094
USD 3,0260
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.