eGospodarka.pl

 • Suzuki Swift Sport - niepozorny, lecz waleczny

  (...) z wymiarów. Sportowe dodatki w karoserii widać na każdym kroku. Spojrzymy na przód samochodu, zobaczymy agresywne zderzaki, z boku niskie progi oraz 17-calowe felgi. Tył auta również nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 4, poznaj opinie o Lirene Folacyna Advanced Krem liftingujący na szyję, dekolt i ramiona czy przeglądaj oferty pracy z miasta Poniatowa.


 • Rating funduszy inwestycyjnych I 2014

  (...) roku, tak samo pierwszy miesiąc tego roku większość właścicieli jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych może zaliczyć do zdecydowanie nieudanych. Na plusie styczeń zakończył raptem (...)

 • Spożycie indywidualne pomogło gospodarce

  (...) konsumenci w niewielkim stopniu odczuli kryzys finansowy i recesję, z jakimi świat borykał się w latach 2008-2009. Dynamika spożycia indywidualnego, stanowiącego miarę zakupowego potencjału (...)

 • Kupno mieszkania: gotówka nie tylko na wkład własny

  (...) nie powinny udzielać kredytów hipotecznych bez . 5 proc. gotówki to minimum, ale warto wiedzieć, że w świetle nowych zasad nie można już kredytować innych kosztów jakie ponosimy przy . To (...)

 • Facebook w Polsce 2013

  (...) polskich i stron organizacji na , jak również samego serwisu. Na przekór wieszczącym rychły spadek zainteresowania Facebookiem, liczba jego użytkowników nadal rośnie, choć wolniej (...)

 • Tadeusz Mosz nie żyje

  (...) na Uniwersytecie Śląskim. Od lat 80-tych związany był z redakcją Telewizji Polskiej, gdzie prowadził programy gospodarcze, w tym dotyczące przemian i reform z początków III RP. Od 2001 roku (...)

 • Wspólne zeznanie podatkowe a rozdzielność majątkowa

  (...) odrębnemu opodatkowaniu od osiąganych przez nich dochodów. Niemniej na ich wniosek wyrażony w mogą oni być opodatkowani łącznie od sumy swoich dochodów, po uprzednim uwzględnieniu (...)

 • Podatek VAT i eksport towaru: kopia SAD e-mailem?

  (...) 2 pkt 8 . Jest to dostawa towarów wysyłanych lub transportowanych z terytorium kraju poza terytorium Unii Europejskiej przez: a) dostawcę lub na jego rzecz (zwany eksportem bezpośrednim), lub (...)

 • Zamiana mieszkań w rodzinie bez podatku PCC

  (...) W lipcu 2013 r. wnioskodawczyni kupiła kawalerkę do gruntownego remontu, który po zakupie został przeprowadzony. Mieszkanie to ma niespełna 35 m2 powierzchni. Rodzice wnioskodawczyni postanowili (...)

 • W 2014 dwa dni wolne za święta wypadające w sobotę

  (...) 2 października 2012 przywrócił stan prawny sprzed 2011 roku i sprawił, że znów mamy prawo do dodatkowego w przypadku, gdy święto wypada w dzień wolny inny niż niedziela – mówi Bożena (...)

 • Jakość obsługi klienta w 2013 r.

  (...) różnica pomiędzy polskim wskaźnikiem satysfakcji konsumentów – PCSI, a amerykańskim – ACSI (American Customer Satisfaction Index) była ogromna. W 2011 roku nasz narodowy wskaźnik był (...)

 • Kieszonkowe na ferie zimowe: karta czy gotówka?

  (...) często powierzamy mu sporą ilość gotówki, nie tylko na wydatki na miejscu, ale także na wszelki wypadek. Czasem jednak trudno zdecydować, ile pieniędzy będzie potrzebne naszemu (...)

 • Składywęgla.pl ukarane przez UOKiK

  (...) terenie całego kraju. Surowiec jest importowany. Do UOKiK oraz Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej wpłynęło wiele na gorsze właściwości sprzedawanego węgla niż opisywane w (...)

 • Bezpieczeństwo IT: trendy 2014 wg FireEye

  (...) nadal będą się ukrywać pod maską tradycyjnych narzędzi, aby utrudnić specjalistom ds. bezpieczeństwa sieci identyfikację i klasyfikację ataków. Wyrafinowani atakujący będą nadal (...)

 • Polskie firmy 2014: warunki prowadzenia biznesu

  (...) nadal trwa impas inwestycyjny. z niepokojem patrzą w przyszłość i wszelkie działania inwestycyjne podejmują z wielką ostrożnością. W 2013 roku rząd wprowadził kilka zmian w ramach (...)

 • Rejestr klauzul niedozwolonych - źródło dochodu naciągaczy?

  (...) od swoich członków, którzy prowadzą działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zapytania i zastrzeżenia odnośnie do sposobu prowadzenia przez Prezesa rejestru (...)

 • ZUS preferencyjny droższy o 16 złotych

  (...) działalność gospodarczą muszą zapłacić w nowej, wyższej kwocie. W przypadku składki na ubezpieczenia społeczne wzrost wynika z wyższego prognozowanego przeciętnego miesięcznego (...)

 • Rynek kredytowy IV kw. 2013

  (...) kwartale 2014 r. banki złagodziły kryteria przyznawania kredytów dla (zob. wykres 1). W ujęciu netto odpowiedzi takiej udzieliło 31% banków w przypadku kredytów długoterminowych i około 21% (...)

 • KDPW: automatyzacja procesu obsługi prawa poboru

  (...) w których definiowanie będą dwa odrębne zdarzenia korporacyjne: dystrybucja praw – RHDI wezwanie do wykonania praw – EXRI W pierwszym zdarzeniu nastąpi dystrybucja uprawnień (RHDI) – (...)

 • "Złoty Bell" przyznany najlepszym

  (...) stałe do kalendarza imprez branżowych w Polsce. Nagroda „Złoty Bell” trafia do przedstawicieli firm, które wyróżniły się na rynku najlepszymi usługami i produktami w branży nowoczesnych (...)

 • Nowe technologie - ranking przegranych

  (...) przeciągu ostatnich kilku lat niestety zaliczył parę wpadek, a jedną z największych było wprowadzenie systemu Windows Vista. Co było z nim nie tak? Interfejs, bezpieczeństwo, wydolność (...)

 • Sektor bankowy w Europie: prognozy są ostrożne

  (...) wśród 184 członków zarządów europejskich . W czwartej edycji Europejskiego Barometru Bankowości wzięli udział bankierzy z 11 krajów: Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, krajów (...)

 • Urządzenie wielofunkcyjne Canon imageRUNNER 2202N

  (...) rozwiązania do potrzeb klientów na rynkach lokalnych, dlatego nowe imageRUNNER 2202N oferuje wsparcie w języku polskim, w tym m.in. sterowniki druku, menu urządzenia, instrukcje użytkowania (...)

 • Ubezpieczenie na narty: jak dobrać odpowiednią polisę

  (...) turystycznych, touroperatorzy mają obowiązek dołączania do oferowanych pakietów turystycznych podstawowej polisy ubezpieczeniowej, zawierającej ochronę od następstw nieszczęśliwych (...)

 • Zmiana miejsca prowadzenia działalności a obowiązki właściciela firmy

  (...) należy wykonać jest aktualizacja wniosku CEIDG-1 — nie później niż 7 dni od zmiany adresu prowadzenia działalności. Złożenie formularza jest bezpłatne. Tryb składania wniosku (...)

 • Ekospec - Zakład Ochrony Środowiska - Ekspertyzy, pomiary, badania, projekty w zakresie ochrony środowiska. Kraków.

  Czytaj więcej: Pomiary i monitoring


strony : [ 1 ] . 2
 
5
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1887
CHF 3,4254
USD 3,0987
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.