eGospodarka.pl

 • EUR/USD – opór 1.37 USD już blisko

  (...) nocy kurs eurodolara spadł do 1.3618 USD. Potem mieliśmy konsolidację. Rano nastąpiło odbicie. Poranny szczyt wypadł na poziomie 1.3650 USD. Do południa eurodolar cofnął się w rejon 1.3625 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument MSiG-M3, poznaj opinie o Siemens Gigaset S45 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pyrzyce.


 • Getin Bank uruchamia samoobsługowy Getin Point

  (...) oddziałów jest kolejnym etapem długofalowego projektu Getin UP, realizowanego od listopada 2012 r. W ciągu ostatniego roku Bank sukcesywnie podnosił jakość obsługi oraz udostępnił Klientom (...)

 • Podróże Polaków 2013

  (...) z pewnością można zaliczyć do bardzo udanych dla branży turystycznej. Dane FLY.PL pokazują, że odnotowano wtedy 28% wzrost sprzedaży wycieczek w formule on-line. Jest to bardzo dobry wynik (...)

 • Oferta Plusa: nowe Taryfy LTE

  (...) pozwalający cieszyć się z rozmów i smsów bez limitu, z dobranym pakietem internetowym i nowoczesnym . Druga propozycja to taryfy i abonamenty, ale dające pełną wolność ich kształtowania. W (...)

 • Kilka firm = różne formy opodatkowania podatkiem dochodowym?

  (...) prowadzi na własne nazwisko i z tego tytułu korzysta z opodatkowania podatkiem liniowym. Zamierza jednak zostać także wspólnikiem (albo ), przy czym z tej działalności chciałby rozliczać (...)

 • Najczęściej cytowane media 2013

  (...) 56 tysięcy przekazów z . Przeanalizowano materiały prasowe, radiowe i telewizyjne z niemal tysiąca różnych źródeł, tym samym to najszersza próba badawcza w tej kategorii na rynku. Analiza (...)

 • Podatek VAT: odwrotne obciążenie na sprzedaż samochodu?

  (...) 1 pkt 7 , podatnikami są również osoby prawne, jest oski organizacyjne niemające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne nabywające towary wymienione w załączniku nr 11 do ustawy, jeżeli (...)

 • Fotograf: ryczałt ewidencjonowany czy podatek od dochodu

  (...) sobą pewne zalety. Przede wszystkim, znając swoje przychody, można łatwo przewidzieć kwotę podatku, jaki trzeba będzie zapłacić. Przedsiębiorca prowadzi tylko ewidencję przychodów i nie (...)

 • Multimedia Polska naruszała prawa konsumentów

  (...) Gdyni jest dostawcą stacjonarnego Internetu i telewizji kablowej. Prezes w lipcu 2013 r. wszczęła przeciwko niej postępowanie po przeanalizowaniu doniesień medialnych i zawiadomień od (...)

 • Upust cenowy do zera a przychód w podatku dochodowym

  (...) prowadzi działalność w zakresie sprzedaży farb i lakierów antykorozyjnych. Otrzymała ofertę zakupu farb od pewnej firmy, która to zaoferowała gratisy przy odpowiednim zakupie jej towarów po (...)

 • PKO BP: IKO dla dzieci już działa

  (...) IKO dla dzieci poniżej 13. roku życia. Pod kontrolą rodziców najmłodsi mogą teraz płacić telefonem za drobne zakupy i wypłacać gotówkę z bankomatów. Korzystanie z kieszonkowego wchodzi w (...)

 • Volkswagen Passat 1.4 TSI i 160 koni mechanicznych

  (...) tak bardzo jak Polska w finałach Mistrzostw Świata w piłce nożnej, czyli nijak. Tylko Golf jest mniej stonowany, ale to akurat nie dziwi, bo taka jest klientela tego modelu. Od stylistycznych (...)

 • Budżet domowy w związku

  (...) par decyduje się na życie w nieformalnym związku. Jak wynika z badania CBOS, aż 63 proc. Polaków akceptuje fakt, że młodzi ludzie odkładają decyzję o małżeństwie, bądź w ogóle z niego (...)

 • Lepsza kondycja finansowa Polaków

  (...) coraz mniej obawiają się rosnących kosztów utrzymania oraz utraty pracy. Ten optymizm jest szczególnie widoczny wśród grupy wiekowej 25-34 lata. Jeszcze w kwietniu 2013 r., 31% respondentów (...)

 • Rynki finansowe uwierzyły w przedłużenie programu QE w USA?

  (...) wystąpienia Janet Yellen w kongresie nie okaże się ruch przedwczesny. Nowa prezes FED pierwszy raz występować będzie w tej roli i wydaje się, że może nie chcieć jasno określić kierunku (...)

 • Zarządzanie najmem: samodzielnie czy z firmą?

  (...) przed dylematem czy samodzielnie zarządzać swoimi nieruchomościami czy powierzyć je w ręce profesjonalisty? Czym się kierować podczas takich rozważań? Ilość posiadanych nieruchomości (...)

 • Dolar nadal traci

  (...) dała sygnał odnośnie marcowej decyzji Komitetu, ale powszechnie oczekuje się od niej, iż odniesie się do celu w postaci stopy bezrobocia. Obecnie wynosi ona 6,6% i jest tuż nad celem Banku na (...)

 • Wyłudzenia kredytów I poł. 2013 r.

  (...) jako produkt najbardziej narażony na , nie różnią się od wyników obserwowanych w dwóch poprzednich edycjach raportu. - Ryzyko jest wysokie dla tego produktu, jednak pozostaje na stabilnym i (...)

 • Postępowanie karne: cofnięcie oświadczenia o odstąpieniu od oskarżenia możliwe

  (...) gruncie której podjęta została uchwała, oskarżyciel prywatny wniósł do sądu prywatny . Następnie oskarżyciel ten złożył oświadczenie o odstąpieniu od oskarżenia prywatnego. W (...)

 • Gospodarka Chin 2014 wg prognozy Coface

  (...) wzrost kosztów finansowania W 2014 r. realny wzrost PKB w Chinach pozostanie stabilny, ale nieznacznie spadnie do 7,2% (w stosunku rocznym), częściowo za sprawą wzrostu inflacji. Ustalenie przez (...)

 • Gamifikacja: zasady skutecznego wdrażania

  (...) gra to taka, która stawia wyzwania. Co dla może wydawać się wyzwaniem samym w sobie – od początku wkłada im się przecież do głów, że komunikacja kierowana do klienta powinna odbywać (...)

 • Kredyty mieszkaniowe: zadbaj o ubezpieczenie od utraty pracy

  (...) decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego należy dokładnie przeanalizować dostępne oferty oraz nasze możliwości finansowe. Powinniśmy więc zapoznać się z warunkami umowy oraz (...)

 • Biznes stawia na domeny .eu

  (...) w całej Unii Europejskiej wciąż stawiają na domenę .eu” — powiedział Dyrektor Naczelny EURid, Marc Van Wesemael. „Dzięki unikatowemu wymiarowi transgranicznemu domena .eu idealnie nadaje (...)

 • Kurs EUR/USD kontynuuje wzrosty

  (...) najsilniej wobec amerykańskiego dolara umacnia się dolar australijski. W nocy z tego kraju poznaliśmy indeks nastrojów w biznesie – wzrost odnotowała zarówno składowa oczekiwań jak i oceny (...)

 • Zwyżki przed przemówieniem Janet Yellen

  (...) polityka prowadzona przez Janet Yellen różniła się istotnie od tej, którą prowadził Ben Bernanke. Spekuluje się tylko na temat możliwości rezygnacji FOMC ze obietnicy rozważania decyzji o (...)

 • Link Joanna - Lublin - Aranzacja ogrodów i usługi ogrodnicze.

  Czytaj więcej: Architektura zieleni


strony : [ 1 ] . 2
 
11
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1798
CHF 3,4149
USD 3,0581
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.