eGospodarka.pl

 • Polska żywność podbija rynki zagraniczne: eksport za 20 mld euro

  (...) 2013 roku (względem roku 2012), wynosząca 11,5 procent, okazała się być wyższa, niż dynamika całego polskiego eksportu (6,5 proc.). Udział eksportu rolno-spożywczego w eksporcie ogółem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3l, poznaj opinie o 7days Bake Rolls o smaku pomidora z oliwką i oregano czy przeglądaj oferty pracy z miasta Olecko.


 • Giełda warszawska w lekkiej euforii

  (...) dzień od zwyżki po 0,7 proc. Z mniejszym impetem wystartowały wskaźniki małych i średnich spółek, rosnąc na otwarciu po 0,2 proc. Gorzej też radziły sobie one w ciągu dnia. WIG20 jedynie (...)

 • 10 odsłon PR. Nowa książka o Public Relations

  (...) pomysł na swój biznes. Zakładają sklepy, restauracje, świadczą usługi fotograficzne, graficzne lub turystyczne. Każda branża jest inna, ale dzisiejszych przedsiębiorców cechuje jedno (...)

 • Duże złoże gazu na Podkarpaciu

  (...) odkryto w obrębie koncesji Zalesie-Jodłówka-Skopów, położonej na północny-zachód od Przemyśla w województwie podkarpackim (złoże znajduje się w obrębie trójkąta, o wierzchołkach (...)

 • EUR/USD - kiedy przesilenie?

  (...) południem euro osiągnęło kolejne maksimum na poziomie 1.3682 USD. Potem doszło do sporego cofnięcia do 1.3630 USD. Szybko jednak doszło do odbicia w rejon 1.3670 USD. Potem kurs euro ponownie (...)

 • System operacyjny FireEye OS 7.1

  (...) skalować scentralizowane zarządzanie setkami wdrożonych w nich urządzeń FireEye, a także zautomatyzować wysyłanie ostrzeżeń i reagować na incydenty przy użyciu nowego interfejsu API (...)

 • Albatross Towers: jest pozwolenie na III etap inwestycji

  (...) gdańskim Przymorzu. – w ramach projektu – planuje wybudować 5 nowoczesnych budynków o 18-kondygnacjach. W ramach inwestycji powstaną mieszkanie o podwyższonym standardzie oraz lokale (...)

 • Co drugi Europejczyk nie zna numeru 112

  (...) Grecji (10 proc.) i Wielkiej Brytanii (18 proc.). Najbardziej świadomi istnienia tego numeru są Luksemburczycy (80 proc.), Rumuni (71 proc.), Polacy i Bułgarzy (70 proc.). Wiceprzewodnicząca (...)

 • Kontrakt menedżerski w podatku VAT

  (...) usług podlegało opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług musi być wykonane przez podatnika, czyli, zgodnie z , przez osoby prawne, jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej oraz (...)

 • Ulga rehabilitacyjna: wydatki na opłacenie przewodnika

  (...) 6 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych mówi, że podstawę opodatkowania tym podatkiem można obniżyć o kwotę wydatków na oraz wydatków związanych z ułatwieniem wykonywania (...)

 • Handel zagraniczny 2013

  (...) wyniósł 203,2 mld USD, a import 206,3 mld USD (wzrost odpowiednio o 10,0% i o 3,9%). Ujemne saldo ukształtowało się w wysokości 3,1 mld USD (w 2012 roku minus 13,8 mld USD). wyrażony w euro (...)

 • Odliczenie podatku VAT gdy deklaracja VAT-7D

  (...) Spółka zamierza powiadomić naczelnika o wyborze kwartalnego rozliczenia i w tym celu złoży zgłoszenie aktualizacyjne VAT-R. Rozwiązanie takie zamierza stosować od IV kwartału 2012 r. Nie (...)

 • Nieruchomości biurowe i handlowe w Warszawie IV kw. 2013

  (...) większości funduszy instytucjonalnych oraz prywatnych inwestorów planujących dywersyfikację portfela inwestycyjnego w Europie. Dzięki stabilnej sytuacji rynkowej oraz relatywnie dobrym (...)

 • TFI: wartość aktywów netto I 2014

  (...) styczniu fundusze gotówkowe i pieniężne. W ciągu miesiąca środki w nich zgromadzone przyrosły o ponad +5%, przekraczając poziom 22,0 mld zł. Tak wysoka dynamika wynika z aktywności (...)

 • Kaspersky Lab wykrywa "The Mask"

  (...) przede wszystkim instytucje rządowe, placówki dyplomatyczne i ambasady, firmy z branży energetycznej, organizacje badawcze oraz aktywiści. Ofiary tego ataku ukierunkowanego zostały (...)

 • e-Kantor: rachunek walutowy od Meritum Bank

  (...) jest bezpłatne. Meritum Bank proponuje konta w czterech walutach: CHF, EUR, USD i GBP. Kursy, po jakich posiadacze e-Kantoru mogą dokonywać wymiany walut kształtują się na poziomie oferty (...)

 • Polski rynek nieruchomości atrakcyjny

  (...) EY przedstawia opinię inwestorów na temat stanu europejskiego rynku nieruchomości i perspektywy dla tego sektora na najbliższy rok. Badanie przeprowadzono jesienią 2013 roku wśród ponad 500 (...)

 • Placówki bankowe w odwrocie

  (...) średnia liczba oddziałów bankowych w przeliczeniu na osobę spadła znacząco w całej Unii, jednak sytuacja różni się w poszczególnych państwach członkowskich. Jak w przedstawia Patricia (...)

 • Kredyt we frankach: kupuj walutę poza bankiem

  (...) spłaca blisko 600 tys. osób. Dzięki ustawie antyspreadowej, od dwóch i pół roku w każdym banku mogą oddawać raty bezpośrednio w walucie zakupionej poza bankiem. Wystarczy wcześniej (...)

 • Depozyty bankowe nie zachwycają

  (...) mld zł – wynika z danych opublikowanych przez NBP. Oznacza to, że w ciągu roku stan naszych oszczędności powiększył się o prawie 32,3 mld zł. Jeśli spojrzymy na lata od rozpoczęcia (...)

 • Nowa szefowa FED nie zachwiała rynkiem

  (...) rynkiem Nowa szefowa FED Janet Yellen we wczorajszym wystąpieniu przed Komisją Izby Reprezentantów zaprezentowała półroczny raport FED dotyczący polityki monetarnej. Yellen, zgodnie z (...)

 • Brak wyboru pobudza popyt na ściąganie filmów z Internetu

  (...) się na analizach i wywiadach z widzami w 10 państwach członkowskich – Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Chorwacji, Rumunii, na Litwie i w Danii. O zwyczaje i (...)

 • Rynek kredytowy: trendy 2013

  (...) w III kwartale 2013 r. ożywienie na dla osób prywatnych stało się faktem. Jak zauważa dr Mariusz Cholewa, Prezes Zarządu Biura Informacji Kredytowej, trend ten jest związany między innymi z (...)

 • ASUS Zenbook UX302LG

  (...) stylizacji, jak poprzednie modele z serii Zenbook – pokrywę matrycy zdobią charakterystyczne, koncentryczne wzory. Nowością jest szklana pokrywa, wykonana z wytrzymałego Corning® Gorilla® (...)

 • Czas na Bank Anglii

  (...) nieco rozczarowujące dla części inwestorów. Niektórzy spodziewali się, że przekaz nowej szefowej FED będzie bardziej gołębi niż ostatnie komunikaty Rezerwy Federalnej, tak się jednak nie (...)

 • Romex - Montaż instalacji gazowych, kanalizacyjnych i wodociągaowycj. Wykonastwo przydomowych oczyszczalni ścieków. Płońsk.

  Czytaj więcej: Instalacje


strony : [ 1 ] . 2
 
12
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1686
CHF 3,4036
USD 3,0552
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.