eGospodarka.pl

 • Henkel przejmuje część PZ Cussons. UOKiK stawia warunki

  (...) podmiotami zależnymi zajmuje się produkcją środków do prania i czystości, produktów do higieny osobistej oraz klejów. Jest m.in. właścicielem marek Persil, Rex, Silan czy Pur. PZ Cussons (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa komisu, poznaj opinie o Pekpol Salami delikatesowe czy przeglądaj oferty pracy z miasta Człuchów.


 • TrustPort Mobile Security dla Androida

  (...) wykorzystuje zaawansowaną technologię z własnym silnikiem skanowania. Programiści TrustPort posiadają obszerną bazę danych próbek wirusów i szkodliwych stron internetowych, i z tego powodu (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe I 2014

  (...) proc. w skali roku i jest o 0,01 pkt proc. niższe niż przed miesiącem. Depozyty półroczne dają zarobić średnio 2,54 proc. (+0,01 pkt proc. m/m), roczne – 2,61 proc. (-0,01 pkt proc. m/m), a (...)

 • Crowdsourcing - od czego zacząć?

  (...) pojęciem, to przykłady sięgania do mądrości społeczeństwa nie były czymś zupełnie nowym nawet kilkaset lat temu. Brytyjski rząd zaoferował nagrodę do 20 000 funtów temu, kto opracuje (...)

 • Sprzedaż a nieodpłatne przekazanie towarów używanych w VAT 2014

  (...) końca 2013 r. sprzedaż towaru używanego była zwolniona z VAT, jeżeli w stosunku do tego towaru nie przysługiwało prawo do odliczenia podatku naliczonego (art. 43 ust. 1 pkt 2 ustawy o VAT) (...)

 • Podatek dochodowy i amortyzacja jednorazowa: moment odpisu

  (...) którym rozpoczęli prowadzenie oraz mali podatnicy, mogą dokonywać jednorazowo odpisów amortyzacyjnych od wartości początkowej środków trwałych zaliczonych do grupy 3-8 Klasyfikacji, z (...)

 • Polska gospodarka - zaskakująco silne odbicie

  (...) - Ostatnie dane pokazują, że realny wzrost PKB w IV kw. 2013 r. mógł wynieść ok. 2,8% r/r. To wyraźne przyspieszenie. Co istotne, bardzo korzystna jest struktura obserwowanego ożywienia (...)

 • Podział majątku i spłata małżonka bez podatku dochodowego

  (...) Wyrokiem sądu z 30 sierpnia 2012 r. został orzeczony wspólnego (działka gruntu). Na mocy wyroku były mąż wnioskodawczyni został zobowiązany do spłaty części udziałów w działce w (...)

 • Rozliczenie podatku VAT przy nabyciu towaru od zagranicznej firmy

  (...) zobligowany do przerzucenia na siebie obowiązku naliczenia podatku VAT od towaru lub usługi. Obciążenie podatkowe jest neutralne w sytuacji, gdy płatnik VAT nabywa dany towar bądź usługę w (...)

 • Ranking funduszy inwestycyjnych I 2014

  (...) styczniu 2014 r. aż sześć to fundusze inwestujące w tureckie i rosyjskie. W minionym miesiącu jednostki uczestnictwa części z nich straciły na wartości ok. 10%. Na tak silne (...)

 • Otwórzymy Serce. Kampania Walentynkowa SOS Wioski Dziecięce

  (...) Polsce, wioska w Biłgoraju, kończy w tym roku 30 lat. Do tej pory udało się zbudować aż 4 Wioski SOS. Pod opieką Stowarzyszenia jest ponad 1300 dzieci opuszczonych i osieroconych, które (...)

 • ESET: fałszywy antywirus Fix-PC

  (...) ma obecnie w sieci "kampanię promocyjną" - do internautów docierają wiadomości mailowe, których treść próbuje przekonać odbiorcę, że warto sprawdzić swój komputer pod kątem ewentualnej (...)

 • Zakaz reklamy aptek absurdem?

  (...) oraz opinię publiczną o konieczności zmiany art. 94a ustawy – , stanowiącego o generalnym zakazie reklamy aptek. Nieprecyzyjne zapisy dotyczące zakazu reklamy powodują, że w całym kraju (...)

 • Bankomaty Euronet wypłacają gotówkę z IKO

  (...) 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego powiększyła się o kolejnych 3200 bankomatów należących do sieci Euronet. Aby dokonać wypłaty gotówki telefonem z IKO, na ekranie bankomatu Euronet (...)

 • Małe firmy: bariery przedsiębiorczości 2014

  (...) popytu oraz zła kondycja gospodarki – to najczęstsze obawy w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej w 2014 roku. Dane te ujawniło badanie Instytutu Badań i Analiz oraz portalu (...)

 • Globalny spam w IV kw. 2013

  (...) 14,7 proc. światowego spamu Patrząc na najnowszą „parszywą dwunastkę” można zaobserwować, że Stany Zjednoczone wysyłają 14,5 proc. światowego utrzymały pozycję niechlubnego lidera (...)

 • Polskie firmy: portfel należności I 2014

  (...) aktualne procesy mające miejsce w polskiej gospodarce bardzo pozytywnie oddziałują na sektor przedsiębiorstw. Zachodzące zmiany pozwalają przede wszystkim poprawić firmom obsługę (...)

 • NIK sprawdzi przygotowania do wydawania unijnych pieniędzy

  (...) nowa perspektywa Unii Europejskiej na lata 2014 - 2020. Polska w tym rozdaniu eurobudżetu będzie jednym z funduszy unijnych. W okresie 2014-2020 do Polski trafi 105,8 mld euro (ok. 442 mld zł), z (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w I kw. 2014

  (...) Consumer Finance jest sytuacja w czterech obszarach oddziałujących na rynek kredytów i pożyczek konsumenckich. Obszary te uwzględniają wpływ czynników demograficznych na rynek, popyt na (...)

 • Gdzie po najtańsze konto bankowe?

  (...) założenia, że rachunek osobisty otwiera osoba pracująca, otrzymująca nieregularne wynagrodzenie, ze średnim saldem na rachunku wynoszącym 1 200 zł – mówi Marta Ośko, analityk (...)

 • Na ferie zimowe samochodem

  (...) Słowacji są Bešeňová, Veľká Lomnica, Liptovský Mikuláš, Smokovec, Tatranská Polianka i Poprad. Kierowcy wybierając się do naszych południowych sąsiadów powinni wiedzieć, że na (...)

 • Karta graficzna SAPPHIRE R7 250 Ultimate

  (...) rynku kartą z serii R oferującą pasywny system chłodzenia z wykorzystaniem ciepłowodów i radiatora bez dodatkowego wentylatora. Oznacza to, że karta nie wytwarza żadnego hałasu, a ponadto ma (...)

 • Business Intelligence: trendy 2014

  (...) technologii –przedstawiam dziesięć trendów, których branża powinna trzymać się w 2014 roku. Humanizacja IT Od dłuższego czasu rozmawiamy o . Obecnie weszliśmy w kolejny etap (...)

 • Rata kredytu w CHF nie musi wzrosnąć

  (...) szwajcarskiego zauważalnie wzrósł, co zapewne martwi osoby spłacające w tej walucie. Jeszcze w połowie stycznia wynosił ok. 3,35 PLN, podczas gdy obecnie osiągnął poziom 3,47 PLN. Przy (...)

 • Branża doradcza i finansowa a rynek PPP

  (...) w Polsce? Badani eksperci wskazywali dużą liczbę małych projektów jako specyfikę polskiego rynku ppp. Charakterystyczne jest także realizowanie projektów ppp w oparciu o umowę koncesji (66% (...)

 • WWW.Augustyn, Suwałki - Oferta projektanta witryn WWW.

  Czytaj więcej: Usługi podstawowe


strony : [ 1 ] . 2
 
6
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1860
CHF 3,4227
USD 3,0950
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.