eGospodarka.pl

 • Ze szkół zniknie "śmieciowa żywność"?

  (...) i placówkach opiekuńczo-wychowawczych powinien być wprowadzony zakaz sprzedaży i podawania tzw. żywności śmieciowej, czyli produktów zawierających duże ilości nasyconych kwasów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-R, poznaj opinie o Oleofarm Olej z awokado czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ozimek.


 • Obroty na rynkach GPW I 2014 r.

  (...) akcjami na Głównym Rynku w styczniu 2014 r. wyniosła 19,7 mld zł, a w styczniu 2013 r. wyniosła 20,9 mld zł, co rok do roku oznacza spadek o 5,9%. Średnie dzienne obroty sesyjne w styczniu (...)

 • Wspólnota mieszkaniowa: po kredyt do PKO BP

  (...) podmiotów na rynku mieszkaniowym, jakim są wspólnoty mieszkaniowe, trwa od 2004 roku. Obecnie z oferty Banku korzysta ponad 47 tysięcy wspólnot. Oznacza to, że klientem PKO Banku Polskiego jest (...)

 • BMW serii 4 Gran Coupe - sportowe osiągi, niskie spalanie

  (...) i Cabrio, Gran Coupe jest trzecim modelem nowego typoszeregu BMW serii 4, która dzięki swym dopracowanym proporcjom wydaje się dłuższa, szersza i dynamiczniejsza niż jakikolwiek model średniej (...)

 • Odliczenia od dochodu w PIT 2013: darowizna na kościół

  (...) cel. Ulga ta znalazła się m.in. w ustawie z dnia 17 maja 1989 r. o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 29, poz. 154 z późn. zm.). Na podstawie tej (...)

 • Zwolnienie (się) z pracy: wynagrodzenie a koszty podatkowe

  (...) opodatkowania) tutaj stosować? Załóżmy, że pracodawca posiadał od pracownika oświadczenie o uprawnieniu płatnika do stosowania przez niego kwoty zmniejszającej podatek jak też (...)

 • Podróż służbowa: dieta przedsiębiorcy w koszty firmy

  (...) racjonalnie i gospodarczo uzasadnione wydatki związane z prowadzoną , których celem jest osiągnięcie, zabezpieczenie lub zachowanie źródła przychodów. Jedynym ograniczeniem tej definicji (...)

 • Otrzymana spłata spadku bez podatku dochodowego

  (...) poświadczenia dziedziczenia wnioskodawca nabył wraz z matką i bratem spadek po zmarłym w 2011 ojcu (każde po 1/3) w skład którego wchodził lokal mieszkalny oraz działka zabudowana (...)

 • Deweloperzy pod lupą UOKiK

  (...) lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego weszła w życie 12 kwietnia 2012 r. Po roku jej obowiązywania, UOKiK przeprowadził kontrolę przedsiębiorców świadczących . Sprawdzono czy (...)

 • Lokaty i konta oszczędnościowe: realne zyski XII 2013

  (...) do zadowolenia. Najnowsze notowanie IRO pokazuje zdecydowanie lepszy wynik, niż jeszcze w listopadzie. Wtedy oczekiwane realne oprocentowanie nieznacznie przekraczało 0,5 proc., a teraz doszło (...)

 • Największe sieci handlowe na świecie 2014

  (...) proc. jasno wskazuje, że sytuacja jest stabilna. Rok wcześniej było to bowiem 5,1 proc. Jak wynika z raportu średni wzrost w latach 2007-2012 wynosił 4,6 proc. Aby znaleźć się na liście (...)

 • Zdolność kredytowa: indeks XII 2013

  (...) na rynku nieruchomości w listopadzie, grudzień przyniósł odreagowanie – wynika z danych Lion’s Banku. Podczas gdy w listopadzie 2013 roku indeks możliwości zakupowych znajdował się na (...)

 • Cyfrowy Polsat: Internet pełen nowości

  (...) Zmiany w ofercie internetowej uwzględniają trendy rynkowe i rosnące potrzeby użytkowników, którzy coraz więcej czasu spędzają w sieci – przeglądają strony WWW, oglądają wideo (...)

 • Dostępność kredytów: indeks I 2014

  (...) kredytów hipotecznych Indeks Dostępności Kredytowej (IDK) Open Finance i TVN Biznes i Świat znów wspiął się do rekordowego poziomu 3,5 letniej historii. W styczniu 2014 r. doszedł do 126,65 (...)

 • Gdzie można starać się o kredyt z dopłatą

  (...) pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez ludzi młodych, banki biorące udział w programie „Mieszkanie dla Młodych” powinny finansować przynajmniej 50% domu lub lokalu przez okres (...)

 • Składki ZUS i stawki z prawa pracy na 2014 r.

  (...) nastąpił w 2014 r. wzrost przysługujących pracownikowi: dodatku za pracę w porze nocnej;Pracownikowi za każdą godzinę pracy w porze nocnej przysługuje dodatek w wysokości 20% stawki (...)

 • Kupno laptopa: preferencje konsumentów

  (...) Okazje.info wynika, że laptopy nadal są najliczniejszą grupą produktową kategorii Komputery, obejmującą blisko 6 tysięcy modeli i tym samym, generującą najwięcej, bo 14,5% odsłon w swojej (...)

 • Oferta banków: automatyczne oszczędzanie

  (...) do oferty wprowadził PKO BP można przypuszczać, że na podobny krok zdecydują się także i kolejne banki. Na razie usługę tę udostępniło pięć instytucji, ale na tyle znaczących, że (...)

 • Jak chronić wizerunek i portfel w Internecie?

  (...) . Nie ważne, czy stoi za nim haker, zawodowy czy wścibski sąsiad. Wszystko co przesyłamy może zostać przechwycone, a nasze dane wykradzione. Spryt cyberprzestępców powoduje, że systemy (...)

 • Jak e-sklepy wykorzystują social media?

  (...) w mediach społecznościowych 90 proc. używa Facebooka. Jak wynika z analizy Napoleoncat.com największy profil Allegro gromadzi blisko 1,3 mln fanów. Najbardziej aktywni są jednak użytkownicy (...)

 • Rynek kart płatniczych - nowe regulacje

  (...) pojęcia mające kluczowe znaczenie dla rynku krajowych transakcji kartowych. Wśród nowych określeń znalazły się pojęcia: krajowej transakcji płatniczej, opłaty interchange, organizacji (...)

 • Wyszukiwarki internetowe: Yahoo! z największym wzrostem

  (...) 2013 roku nadal najpopularniejszą stroną do szukania informacji w Internecie jest . Pochodzi z niej 93 proc. ruchu w polskiej sieci, co daje podobny rezultat jak przed rokiem (95 proc. w grudniu (...)

 • Licencja transportowa w UE: przewoźniku, nie daj się zaskoczyć!

  (...) ustawy o transporcie drogowym weszła w życie 15 sierpnia 2013 r. i po kilku miesiącach jej funkcjonowania w obrocie prawnym należy stwierdzić, że niektóre z zawartych w niej regulacji są dla (...)

 • Relacje w pracy: czy warto bratać się z szefem?

  (...) robi wrażenie kumpla - "łaty" niemal od pierwszego spotkania, to wcale nie jest w obecnych czasach rzadkość. Wiele firm wręcz preferuje "przyjacielski" styl relacji zawodowych a osoby na (...)

 • Polacy a zamawianie jedzenia przez Internet I 2014

  (...) gotowych potraw można było uznać za przejaw snobizmu. Jednak wraz z upływem czasu, to zjawisko staję się coraz bardziej powszechne. Według badania, zrealizowanego przez instytut Homo Homini (...)

 • Senior Polska - Wywóz nieczystości, odpadów i gruzu. Wynajem sprzętu do załadunku i usługi transportowe.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : [ 1 ] . 2
 
4
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2140
CHF 3,4489
USD 3,1189
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.