eGospodarka.pl

 • „Solidarność” wzywa do bojkotu sklepów Lidl

  (...) a siecią sklepów doszło w grudniu zeszłego roku, kiedy to firma zwolniła dwójkę członków zarządu związku w obrębie . Zarzucano im fałszowanie podpisów pod dokumentami Komisji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument WZO-PL-1, poznaj opinie o Tescoma Delicia Wykrawacz gwiazda 6 szt czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ząbkowice Śląskie.


 • Aktualizacja Windows Phone zaplanowana na wiosnę

  (...) się w kwietniu, na konferencji Microsoftu BUILD 2014. Oficjalnie gigant z Redmond nie ujawnił dotychczas żadnych informacji dotyczących 8.1. Dużo można się dowiedzieć z przecieków, do (...)

 • Niższe chorobowe dla mundurowych

  (...) jak i w Senacie, ustawa obniżająca uposażenie chorującym funkcjonariuszom służb mundurowych budziła duże kontrowersje. Przeciwko niej protestowali zarówno sami zainteresowani, czyli (...)

 • Ugoda sądowa i odszkodowanie dla pracownika z podatkiem PIT

  (...) W kwietniu 2012 r. odbyła się rozprawa w Sądzie Rejonowym Wydział Pracy, na której rozpoznano sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko wnioskodawcy, o uznanie za bezskuteczne (...)

 • Smartfon Acer Liquid Z4

  (...) kształt. Ważący 130 gramów smartfon charakteryzuje się stylowym wyglądem i wygodą, a jego grubość (9,7 mm) pozwala bez problemu wsunąć Liquid Z4 do kieszeni. Przedni głośnik (...)

 • Projektory Vivitek DX6831, DU6871 i DW6851

  (...) pomieszczeń, sal konferencyjnych i auli. Sprawdzą się wszędzie tam gdzie wymagany jest wszechstronny projektor o wysokiej jasności. Wszystkie modele charakteryzuje wysoki współczynnik (...)

 • 10 milionów szkodliwych aplikacji mobilnych

  (...) kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że telefony mogą być pod tak intensywnym ostrzałem . Co prawda powstawały mobilne szkodniki, ale miały być one jedynie dowodem na to, że tego typu (...)

 • Polskie firmy a ekspansja na rynki zagraniczne

  (...) ostatnie 5 lat wykazała systematyczny wzrost przychodów związanych z . Łączny wzrost przychodów zagranicznych w tym okresie wyniósł 88% (podczas gdy dla Polski wynosił on zaledwie 29%). Co (...)

 • Rekordowy popyt na złoto inwestycyjne

  (...) na fizyczne inwestycyjne wyniósł 1654,1 t. W porównaniu z rokiem poprzednim, w przypadku wzrósł o 32%, a w przypadku monet bulionowych - aż o 33%. Na rynkach konsumenckich jak zwykle kluczowe (...)

 • Prospero, Mroczeń k/Kępna - Producent mebli systemowych, tapicerowanych, biurowych i meblościanek.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
23
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1681
CHF 3,4149
USD 3,0389
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.