eGospodarka.pl

 • Budżet 2014: wyższe podatki, duży deficyt

  (...) dochody budżetu wyniosą 276,9 mld zł, wydatki nie więcej niż 324,6 mld zł, a deficyt nie przekroczy 47,7 mld zł. Na dochody państwa we wspomnianej już wysokości 247,9 mld zł, składać (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W12, poznaj opinie o Sony Ericsson K510i czy przeglądaj oferty pracy z miasta Bielsko-Biała.


 • Google ma 15 lat

  (...) rozpoczęła się w 1995 roku, kiedy to Larry Page i Sergey Brin poznali się na Uniwersytecie Stanforda, gdzie obaj studiowali informatykę. Ich pierwszym wspólnym dziełem była wyszukiwarka (...)

 • Rynek walutowy 23-27.09.13

  (...) właśnie teraz, w piątek po południu, strona popytowa mimo wszystko przypuściła atak na te okolice i próbuje podbijać notowania, choć jeszcze rano można było sądzić, że strona ta jest w (...)

 • Kursy walut 23-27.09.13

  (...) W wyborach do niemieckiego parlamentu zwyciężyła partia obecnej Kanclerz Angeli Merkel – CDU, otrzymując 41,5 proc. głosów, podczas gdy opozycyjna SPD 25,7 proc. Dotychczasowy koalicjant (...)

 • Bankowość internetowa ma się lepiej

  (...) bardziej dynamicznie niż na początku roku - wynika z raportu netBank przygotowanego przez Związek Banków Polskich. Wzrosła liczba klientów indywidualnych, przybyło też aktywnych (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: Sejm przyjął ustawę

  (...) dopłacało do samego (a w szczególności do wkładu własnego), a nie odsetek. Skorzystać ze wsparcia będą mogły osoby w wieku do 35 lat (w przypadku małżeństw decyduje wiek młodszego (...)

 • Ile zarabia nauczyciel?

  (...) której funkcjonowanie określa odrębny akt prawny, czyli Ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. "Karta Nauczyciela", wraz z późniejszymi zmianami. Stopnie awansu zawodowego nauczycieli obejmują (...)

 • Ceny transakcyjne mieszkań IX 2013

  (...) dwa miesiące wspólnego raportu Domiporta.pl i Open Finance, różnice między średnimi a ofertowymi mieszkań konsekwentnie zmniejszają się. Trend ten obserwujemy od początku bieżącego roku, (...)

 • Kawa i herbata: wydatki na reklamę I-VII 2013

  (...) Jak podaje firma badawcza Euromonitor International, statystycznie jedynie Rosjanie kupują więcej herbaty od przeciętnego Polaka w Europie Wschodniej. W ubiegłym roku spożycie herbaty wyniosło (...)

 • Ile pensji na zakup mieszkania w VIII 2013?

  (...) Głównego Urzędu Statystycznego dotyczące w sierpniu br. (2687 zł netto) oraz najnowsze zestawienie średnich cen ofertowych mieszkań przygotowane przez portal Domy.pl pozwalają na obliczenie (...)

 • Ile wyniesie minimalny wkład własny?

  (...) jaką prowadzi Komisja Nadzoru Finansowego. Zgodnie z jej wytycznymi, od przyszłego roku w ramach znowelizowanej minimalny wkład własny wyniesie 5%. A jak wysokość koniecznego wkładu własnego (...)

 • Najlepszy rachunek maklerski IX 2013

  (...) z giełdą papierów wartościowych musi posiadać rachunek maklerski. Tylko w ten sposób może dokonywać transakcji na rynku kapitałowym oraz brać udział w ofertach publicznych spółek. Z (...)

 • SSE: spółki motoryzacyjne a pomoc publiczna

  (...) Są to obszary, w których działalność gospodarcza prowadzona jest na preferencyjnych warunkach. Przedsiębiorcy korzystają z pomocy publicznej udzielanej w formie ulg podatkowych - zwolnienia z (...)

 • Toyota Yaris 1,33 Trend by Simple

  (...) roku jeździmy już III trzecią generacją tego auta. Zgodnie z duchem czasu, urósł i mocno się zmienił. A jak wygląda? No cóż, o gustach trudno dyskutować. Naszym zdaniem, nie porywa (...)

 • Ewidencja niskocennych środków trwałych

  (...) na ujęcie w kosztach, jednorazowo w dacie zakupu, środków trwałych, których wartość początkowa nie przekracza 3 500 złotych. Pomimo tego, że są to przepisy podatkowe, wielu (...)

 • Becikowe zwolnione z podatku dochodowego

  (...) zwolnieniu z opodatkowania podlegają świadczenia rodzinne otrzymane na podstawie przepisów o świadczeniach rodzinnych, dodatki rodzinne i pielęgnacyjne, świadczenia pieniężne otrzymane w (...)

 • Najczęściej cytowane media VIII 2013

  (...) pierwsze miejsce zajęła Rzeczpospolita. Na drugiej pozycji znalazła się Gazeta Wyborcza, na trzeciej – Newsweek. Rzeczpospolita największą ekspozycję w mediach zapewniła sobie dzięki (...)

 • Nocleg w hotelu przedstawiciela handlowego w koszty firmy

  (...) Spółka zatrudnia na podstawie przedstawicieli handlowych. Miejscem wykonywania przez nich pracy jest województwo. Spółka zamierza jednak obszar ten rozszerzyć na kilka województw dokonując (...)

 • Gazoport w Świnoujściu: nawet 8 mld korzyści

  (...) zyska oczywiście sektor LNG (tj. przedsiębiorstwa bezpośrednio związane z budową terminalu LNG oraz infrastruktury towarzyszącej w Polsce), który dzięki instalacji się de facto w Polsce (...)

 • Nowy kredyt dla mikrofirm od BNP Paribas

  (...) jest na finansowanie działalności , rozwoju i inwestycji. Pożyczka dostępna jest w wysokości nawet do 500 tys. zł, przy stałym oprocentowaniu 4,99 proc. i z gwarancją niezmienności (...)

 • Elastyczne formy zatrudnienia rosną w siłę

  (...) temat trendów ekonomicznych (2013 Regus Global Economic Indicator), wykazała, że pracownicy przykuci do biurek wkrótce staną się mniejszością. Z badania, w którym wzięło udział ponad 26 (...)

 • Zarobki w Polsce i na świecie 2012

  (...) 2012 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie, w porównaniu do 2011 roku, wzrosło o 3,5%. Jednakże był to bardziej efekt nagłego spadku niż nominalnego wzrostu płac, albowiem nieprzerwanie (...)

 • Sygnały poprawy na rynku pracy w USA bez wpływu na dolara

  (...) duże znaczenie, gdyż będą to jedyne istotne publikacje, dotyczące amerykańskiej gospodarki, które FOMC pozna przed październikowym posiedzeniem. Choć na rynku pojawiają się głosy o tym (...)

 • Kurs EUR/USD wzrasta do poziomu 1,35

  (...) powinny mieć doniesienia o postępach w negocjacjach w Kongresie USA nad ustawą budżetową na przyszły rok. Z danych makro natomiast największą uwagę powinny przykuć odczyty inflacji (...)

 • Jak migracje wpływają na rozwój?

  (...) migracji Raport prezentuje innowacyjne spojrzenie na związek pomiędzy a rozwojem. Do tej pory tematyka wpływu migracji na rozwój była zazwyczaj rozpatrywana przez pryzmat wskaźników czysto (...)

 • Paweł Duma - Agencja Fotograficzna - fotografia profesjonalna, portret, reportaż, architektura, wnętrza, reprodukcje, kursy, szkolenia, plenery, warsztaty, nauczanie indywidualne

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ] . 2
 
27
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2310
CHF 3,4506
USD 3,1328
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.