eGospodarka.pl

 • Ranking konkurencyjności 2013-2014

  (...) World Economic Forum, jest szczególnie istotny dla zagranicznych inwestorów, którzy traktują go jako pierwszy etap selekcji rynków, na których będą inwestować, w tym źródło analizy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-9M, poznaj opinie o Tracer TRM-SO34 Ruby PS2 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Zduńska Wola.


 • Mercedes A180 CDI BlueEFFICIENCY 7G-DCT

  (...) sportowy charakter auta mijały się z ambicjami takich ludzi, a sam wygląd nie przyciągał do siebie praktycznie niczym. Nadszedł jednak moment, w którym konkurencja z Monachium i Ingolstadt (...)

 • Dłuższy urlop wypoczynkowy: dla kogo?

  (...) wynosi mniej niż 10 lat mają prawo do 20 dni wypoczynkowego. Osobom z co najmniej 10 letnim stażem pracy należy się natomiast 26 dni urlopu. Zwłaszcza dla młodych nie bez znaczenia jest fakt, (...)

 • Wycena spisu z natury a koszty transportu

  (...) i wpisania do księgi towarów handlowych, materiałów (surowców) podstawowych i pomocniczych, półwyrobów, produkcji w toku, wyrobów gotowych, braków i odpadów, na dzień 1 stycznia, na (...)

 • Na paragonach z kas fiskalnych nazwa towaru nie grupy

  (...) szczegółowe nazwy towarów, żeby z jednej strony dawały one klientowi możliwość skontrolowania tego, co kupił, a z drugiej pozwalały fiskusowi zweryfikować prawidłowość rozliczenia (...)

 • Programy komputerowe z Internetu a import usług w VAT

  (...) odpłatne pobranie ze sprzedawcy, będzie stanowić usługę. Dostarczanie oprogramowania oraz jego uaktualnień zostało wymienione bezpośrednio w załączniku nr II dyrektywy 2006/112/WE w (...)

 • Stawka VAT na sprzedaż drewna opałowego (kominkowego)

  (...) Wnioskodawca produkuje i sprzedaje konstrukcje dachowe (więźby dachowe), deski budowlane, łaty, kontrłaty oraz świadczy usługi tartaczne. Surowiec na powyższe potrzeby pochodzi z . Drzewo (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe IX 2013

  (...) obniżały o 0,15-0,5 pkt proc. miesięcznie, przyszedł długo wyczekiwany czas uspokojenia. Przeciętna stawka na kwartalnych spadała już znacznie wolniej, bo o 0,07 pkt proc. w ostatnim (...)

 • Atrakcyjność inwestycyjna Polski najwyższa w regionie

  (...) Economic Scorecard – a sustainable future in a great region” pokazuje, że ranga Środkowo-Wschodniej wśród inwestorów rośnie. Ciągle jednak jest wiele do zrobienia. Średni poziom PKB na (...)

 • IMMOFINANZ Group buduje Riverpark w Poznaniu

  (...) południe od centrum Poznania, tuż nad Wartą. Oferuje doskonały dostęp do lokalnej infrastruktury - transportu publicznego, szkół i parków – oraz bezpośredni kontakt z otaczającą go (...)

 • Koordynowana Opieka Zdrowotna w Polsce?

  (...) rozwiązanie stosowane z powodzeniem w wielu krajach. Sposób działania KOZ i doświadczenia z nim związane opisują autorzy raportu „Koordynowana Opieka Zdrowotna. Doświadczenia (...)

 • Samsung GALAXY Note 3

  (...) w roku 2011. GALAXY Note 3 ma większy ekran (5,7-calowy) full HD Super AMOLED, a jednocześnie cieńszą (8,3 mm) i lżejszą (168 g) obudowę oraz mocniejszą baterię o przedłużonej (...)

 • EUR/USD – nieudane odbicie, złoto i ropa w dół

  (...) - Komunikat po posiedzeniu BoJ, 12:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle s.a. (m/m), lipiec (prognoza -1,0%, poprzednio 3,8%), 13:00 (Wlk. Brytania) - Decyzja ws. stóp procentowych, wrzesień (...)

 • Indeks biznesu PKPP Lewiatan VIII 2013

  (...) a zwłaszcza odnotowany wzrost , wydają się to potwierdzać. Odwrócenie spadkowego trendu potwierdzają także wyniki gospodarki za pierwsze dwa miesiące III. kwartału. Z miesiąca na miesiąc (...)

 • OFE ciążą cenom akcji, GPW czerwoną wyspą

  (...) traci przez obligacje Podniesienie składki do OFE z 2,8 do 2,92%, akcyjna formuła bez (regulacyjnego) benchmarku, możliwość pozostania w OFE bez ,,kary" (takie propozycje też się (...)

 • Ceny mieszkań: najtańsze dzielnice

  (...) specyfika najtańszych jest znacząco różna, ale można wskazać kilka czynników ułatwiających wskazanie tanich rejonów. Szanse na mieszkanie wyraźnie tańsze od przeciętnej rynkowej rosną (...)

 • WIG20 poszuka wsparcia. Nastroje na świecie pomagają

  (...) w funkcjonowaniu OFE była wczoraj jednoznaczna. Spadek WIG20 o 2,5 proc. przy obrotach najwyższych od dwóch miesięcy (od czasu, gdy inwestorzy nabrali przekonania, że Fed nie zmniejszy skali QE3 (...)

 • Kluczowe wydarzenia dla eurodolara

  (...) o zamówieniach w niemieckim przemyśle (12:00) oraz przede wszystkim, na dzień przed odczytem zmiany zatrudnienia w sektorze pozarolniczym, seria danych z amerykańskiego rynku pracy – raport ADP (...)

 • Kredyt hipoteczny: "umowa śmieciowa" nie zaszkodzi

  (...) kredytobiorców – według ankiety przeprowadzonej przez portal nowyadres.pl, wśród osób spłacających lub planujących w najbliższej przyszłości spłacać kredyt hipoteczny aż 51 proc (...)

 • Tablet LG G Pad 8.3

  (...) kieszeni oraz długotrwała bateria G Pad 8.3 to efekt prac nad stworzeniem tabletu skrojonego na miarę potrzeb konsumentów. Wymiary urządzenia oraz wygląd jego kompaktowej obudowy zaprojektowano (...)

 • Zezwolenie na zamieszkanie dla cudzoziemca prowadzącego działalność

  (...) 1 pkt 2 ustawy o cudzoziemcach, na czas oznaczony udziela się cudzoziemcowi, który prowadzi działalność gospodarczą na podstawie przepisów obowiązujących w tym zakresie w Rzeczypospolitej (...)

 • Zaprezentuj swój startup inwestorom podczas Demo Day Inno-Tech Expo

  (...) środowisk, które łączy hasło innowacja i technologia. Dlatego aby promować rozwijające się projekty, organizatorzy przygotowali wydarzenie dedykowane trendom wśród młodych firm. Pierwszy (...)

 • Rezerwacje wakacji przez Internet VIII 2013

  (...) sierpniu, podobnie jak w poprzednim miesiącu, najbardziej popularnym kierunkiem wśród polskich była Grecja, którą wybrał prawie co czwarty kupujący (23 proc.). Hitem greckich wakacji (...)

 • Bezpieczna jazda po mieście: 8 zasad

  (...) zarówno kierowców, jak i pasażerów. Zapięte pasy poprawiają i wpływają na zmniejszenie negatywnych skutków zderzenia. Często ratują zdrowie i życie. Fakt: Zapinanie pasów (...)

 • Nadchodzą zmiany w OFE

  (...) już pod koniec czerwca, gdy minister Rostowski przedstawił trzy rozważane warianty zmian w funkcjonowaniu , ostateczna propozycja rządu, zaprezentowana przez premiera Tuska, jest ich (...)

 • Branżowe Forum Tłumaczy - Internetowe medium tłumaczy w Polsce.

  Czytaj więcej: Tłumaczenia


strony : [ 1 ] . 2
 
5
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2805
CHF 3,4549
USD 3,2463
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.