eGospodarka.pl

 • Niewielkie spadki na GPW

  (...) południem można było obserwować nieco większe wahania wskaźników. Na otwarciu traciły one po około 0,1 proc. WIG20 szybko jednak poszedł w górę, docierając do 2375 punktów, po czym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Infomacja miesięczna INF-1, poznaj opinie o Gorenje DTG6455BX czy przeglądaj oferty pracy z miasta Sosnowiec.


 • HP ZBook 14, 15, 17 i stacje robocze HP Z420, Z620 i Z820

  (...) zaprojektowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują największej wydajności i niezawodności. Nowa seria stacji roboczych jest pierwszą, w której wybrane (...)

 • Wysokość pensji czy stabilne zatrudnienie. Co wybieramy?

  (...) Wysokość wynagrodzenia, czy zgodne z prawem, bezpieczne zatrudnienie w postaci umowy o pracę? Jak wynika z przeprowadzonej we wrześniu 2013 r. ankiety wśród 896 użytkowników serwisu pracy (...)

 • Kroll Ontrack EasyRecovery 11

  (...) 11 Technologia S.M.A.R.T. Scan – daje użytkownikom firmowym oraz prywatnym możliwość aktywnego monitorowania stanu dysku twardego (HDD oraz SSD), zabezpieczając przed przestojami w pracy oraz (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce IX 2013

  (...) mieszkań na w 9 spośród 18 analizowanych przez portal Domy.pl miastach nieznacznie wzrosły – średnio o 33 zł na m2, a w 9 pozostałych spadły – średnio o 41 zł na m2. Największy (...)

 • Inwestorzy z lekkim optymimem czekają na decyzję Fed

  (...) i EBC, choć w bardzo dużym stopniu oczekiwane, dały mocny impuls rynkom finansowym, zwłaszcza giełdom. Dziś jesteśmy w nieco podobnych uwarunkowaniach - niby można oceniać, że ograniczenie (...)

 • Co oferuje rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce?

  (...) miliona mkw. nowoczesnych powierzchni biurowych, 7,5 miliona mkw. powierzchni logistycznych i magazynowych oraz ponad 9,5 miliona mkw. powierzchni handlowych, a Polski rynek jest coraz bardziej (...)

 • Rozkład czasu pracy a zgoda związków zawodowych

  (...) obowiązuje nowelizacja Kodeksu pracy, na mocy której m.in. może przewidywać różne godziny rozpoczynania pracy w dniach, które zgodnie z tym rozkładem są dla pracowników dniami pracy. W (...)

 • Ceny transferowe: usługi o niskiej wartości dodanej

  (...) uregulowanie kwestii tzw. usług o niskiej wartości dodanej. Zmiana wynika z Komunikatu Komisji Europejskiej w sprawie Wytycznych Wspólnego Forum UE ds. Cen Transferowych w sprawie usług o niskiej (...)

 • Podatek od najmu gdy czynsz w formie niepieniężnej

  (...) pojawić się także w trakcie trwania umowy. W takich sytuacjach często strony ustalają, że remont ten wykona najemca w zamian za co wynajmujący na pewien okres czasu zwolni go z płacenia (...)

 • Podatek dochodowy: dieta zagraniczna dla przedsiębiorcy

  (...) kosztu uzyskania przychodu nie stanowi wartość diet z tytułu podróży służbowych osób prowadzących działalność i osób z nimi współpracujących – w części przekraczającej wysokość (...)

 • Zwrot VAT w budownictwie a posiadacz samoistny nieruchomości

  (...) Wnioskodawca zamieszkuje i jest zameldowanym w budynku mieszkalnym od 1958 r., w którym to po śmierci matki w 1988 r. wraz z żoną przejął opłacanie na rzecz gminy. Widnieje on na nakazie (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne VII 2013

  (...) finanse, prawo” w lipcu na pierwszym miejscu Grup Onet.pl z zasięgiem 21,83 proc. Na miejscu drugim Grupa Money.pl z 18,75 proc. zasięgu, zaś na miejscu trzecim Grupa Wirtualna Polska – Orange (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-VIII 2013

  (...) nowych zasobów mieszkaniowych mieli inwestorzy indywidualni, którzy w okresie styczeń-sierpień 2013 r. wybudowali 53600 miesz-kań, tj. o 5,0% więcej niż przed rokiem. W tej grupie inwestorów (...)

 • Firma windykacyjna Ultimo zastraszała dłużników

  (...) Wrocławia zostało wszczęte w czerwcu 2013 roku po otrzymaniu skargi od konsumenta. Od początku 2012 r. do końca maja 2013 r. spółka wysłała ponad 186 tys. zastraszających listów (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne IX 2013

  (...) pamiętać, że o taki kredyt można wnioskować jeszcze tylko do końca tego roku. W związku z tym, zachęcamy do przeglądania ofert prezentowanych w rankingu. Wydaje się być niemal (...)

 • Volkswagen Golf Sportsvan

  (...) kompaktowego i vana i oferuje więcej przestrzeni dla rodziny, pracy i aktywnego spędzania wolnego czasu. Golf Sportsvan dysponuje między innymi bardzo przestronnym, dającym wiele możliwości (...)

 • Eurodolar – dziś konferencja po posiedzeniu FOMC

  (...) Zelandia) - Saldo rachunku bieżącego (NZD), II kw. (-1,25 mld, prognoza -1,8 mld, poprzednio -0,42 mld), 02:00 (Australia) - Indeks wskaźników wyprzedzających Conference Board, lipiec (0,3% (...)

 • Kurs EUR/USD stabilizuje się w przedziale 1,3335 – 1,3370

  (...) EUR/PLN wzrósł do 4,22, obecnie zniżkuje jednak w kierunku 4,21. Z kolei USD/PLN znajduje się na 3,1530. Dziś oczywiście kluczowym wydarzeniem dla rynków finansowych będzie ogłoszenie (...)

 • Rynki akcji - będzie nerwowo, ale nie dramatycznie

  (...) na naszym rynku pozostaje wyraźnie bez związku z sytuacją na głównych parkietach. Dotyczy to szczególnie wskaźnika największych spółek. Dodatkowo wyniki sesji „ustawiane” są głównie (...)

 • Najlepsi pracodawcy 2013: Global Top 10

  (...) walkę pomiędzy sektorami usług doradczych, bankowości inwestycyjnej oraz dóbr szybkozbywalnych. KPMG – numer dwa w ubiegłorocznym rankingu World’s Most Attractive Employers – spadło o (...)

 • W oczekiwaniu na decyzję FOMC

  (...) należałoby zakończyć dzisiejszy komentarz, gdyż nikt nie wie jaką decyzję podejmie FED, a nie pozostanie ona bez wpływu na praktycznie wszystkie klasy aktywów, wyłączając tak naprawdę (...)

 • Zmiany w OFE okiem Polaków

  (...) weekend przez PBS, deklaruje, że jest członkiem OFE. Konto w Otwartym Funduszu Emerytalnym jest najbardziej powszechne wśród osób w wieku 25-39 lat – 71% Polaków z tej grupy wiekowej (...)

 • Dzień z Rezerwą Federalną

  (...) zmienia przed posiedzeniem FOMC Oczekiwania dotyczące stóp procentowych w dniu wczorajszym nie uległy dużej zmianie, co pokazuje, że nieco niższa inflacja (przypomnijmy headline CPI 1,5% (...)

 • Małe i tanie mieszkania w Krakowie: gdzie ich szukać?

  (...) Krakowie znajdziemy obecnie około 850 nowych, jednopokojowych . Przeciętna cena jednego metra kwadratowego takich wynosi ok. 6612 złotych brutto. Analizując te dane bardziej szczegółowo (...)

 • Offset Druk - Drukarnia oferująca kompleksową obsługę poprzez przygotowanie projektu, druk i dostawę wyrobu. Rzeszów.

  Czytaj więcej: Poligrafia


strony : [ 1 ] . 2
 
18
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2302
CHF 3,4217
USD 3,1689
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.