eGospodarka.pl

 • Podatek PCC a przekazanie nieruchomości spółki wspólnikom

  (...) Przy zakładaniu wspólnicy wnieśli do niej nieruchomość zabudowaną, na którą składały się grunt, dwa budynki magazynowe (hala duża i mała), budynek socjalno-administracyjny, ogrodzenie i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Informacja roczna INF-2, poznaj opinie o Poltino fasolka szparagowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta Piotrków Trybunalski.


 • Polacy a turystyka kulinarna

  (...) badania zrealizowanego na początku września 2013r. przez Citybell Consulting i ARC Rynek i Opinia było poznanie trendów i kierunków, w których zmierza turystyka kulinarna w Polsce, zbadanie (...)

 • Projektory Vivitek D910HD i D912HD

  (...) odpowiednio - 3000 i 3500 ANSI lumenów. Bogaty zestaw opcji połączeń (w tym HDMI, DisplayPort, dwa wejścia VGA) sprawia, że oba mogą wyświetlać obraz z niemal każdego źródła, a (...)

 • Sprzedaż mieszkania - antyporadnik

  (...) pryzmat znacznego wzrostu zainteresowania zakupem mieszkania w okresie wakacyjnym możemy oczekiwać, że jesienne miesiące mogą obfitować w liczne transakcje. Motywacją dla wielu klientów może (...)

 • Zarobki w budownictwie w 2012 roku

  (...) łaskawy. Na 941 przedsiębiorstw, które ogłosiły w nim upadłość 273 prowadziły działalność właśnie w tym sektorze. Duży problem dla firm stanowiły zatory płatnicze i niska zdolność (...)

 • Drobdar - Producent koncentratów spożywczych i przypraw do dań.

  Czytaj więcej: Żywność


strony : [ 1 ]
 
21
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2144
CHF 3,4215
USD 3,1152
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.