eGospodarka.pl

 • Wzrosty na GPW

  (...) rozpoczęli w doskonałych nastrojach. Trudno się dziwić, bowiem za wyjątkiem Indii, wskaźniki aktywności w przemyśle okazały się lepsze niż oczekiwano. Optymizm szybko znalazł (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-1, poznaj opinie o Nikon Coolpix L15 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Piekary Śląskie.


 • Kaspersky Lab: szkodliwe programy II kw. 2013

  (...) Na początku czerwca Kaspersky Lab poinformował o odkryciu, które otworzyło zupełnie nowy rozdział w dziedzinie cyberszpiegostwa. Rodzina o nazwie NetTraveler, wykorzystywana w zaawansowanych, (...)

 • Polski rynek korepetycji 2013

  (...) największych i najstarszych serwisów w polskim Internecie, który kojarzy prywatnych nauczycieli z osobami poszukującymi . Obecnie na portalu jest zarejestrowanych 38 tys. osób prowadzących (...)

 • Kurs EUR/PLN poniżej poziomu 4,26

  (...) o czynniku zagrożenia dla rynków ryzykownych walut i aktywów, którym jest właściwie nieunikniony atak Stanów Zjednoczonych na Syrię. Z kolei, pierwsze dni tygodnia powinny przebiegać nieco (...)

 • Oczekiwane wyraźne zwyżki na europejskich rynkach akcji

  (...) dla wszystkich oczywista. Choć Wielka Brytania odmówiła ataku na Syrię, znacznie komplikując sytuację Baracka Obamy, inwestorzy na globalnych rynkach nadal poważnie obawiali się konsekwencji (...)

 • Opel Astra Sedan 1,6 Turbo Executive

  (...) wyjątkowość? Przede wszystkim na atrakcyjnej sylwetce. Przyznam szczerze, że ten wariant nadwoziowy podoba mi się najbardziej. Linia niemieckiego sedana przypomina bowiem popularne ostatnio (...)

 • Europejskie indeksy PMI w centrum uwagi po chwilowym rozwiązaniu kwestii Syrii

  (...) jeżeli odczyty okażą się zbliżone do konsensusów będzie to dobrym sygnałem świadczącym o postępującej poprawie w europejskiej gospodarce. Takie dane powinny przyczynić się do większej (...)

 • Nazwy na paragonach z kas fiskalnych 2013 bez rewolucji?

  (...) głosy, potwierdzone interpretacjami organów podatkowych, że każdy towar, który ma inną cenę, powinien na urządzeniu tym posiadać swoją indywidualną nazwę. I tak: „(…) Przy (...)

 • Zwrot podatku VAT w terminie 25 dni w orzecznictwie sądów

  (...) w deklaracji, w której podatnik występuje o zwrot nadwyżki, wykazana zostanie sprzedaż wynikająca z czynności opodatkowanych podatkiem VAT w Polsce lub czynności podlegających opodatkowaniu (...)

 • Upadłości firm I-VIII 2013

  (...) o 647 przedsiębiorstw wobec 623 w tym samym okresie 2012 rok (wzrost o 4%). Problemy budownictwa, także dostawców hurtowych i producentów) – wśród dziesięciu firm o największym obrocie (...)

 • Podatek od spadków i darowizn rozliczy notariusz

  (...) darowizn jest nabywca własności rzeczy i praw majątkowych. W zapłacie należnego fiskusowi zobowiązania wyręczyć podatnika może jednak płatnik. W przypadku podatku od darowizny dokonanej w (...)

 • Darowizna pieniędzy na konto bez podatku

  (...) Wnioskodawczyni chce zawrzeć ze swoją biologiczną matką (która będzie darczyńcą) środków pieniężnych w formie pisemnej w kwocie 110 000 zł. Darowizna ta zostanie przekazana przelewem (...)

 • Przetargi - raport VII 2013

  (...) danych opracowanych przez serwis , w Biuletynie Zamówień Publicznych pojawiło się 18 tys. 240 ogłoszeń o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, o 6,19 procent więcej (...)

 • Eurodolar – możliwe odbicie, ropa i złoto w dół

  (...) - Święto Pracy, 01:30 (Australia) - Indeks PMI dla przemysłu, sierpień (46,4, poprzednio 42,0), 03:30 (Australia) - Nowe domy oddane do użytku (m/m), lipiec (10,8%, prognoza 4,1%, poprzednio (...)

 • Kolejny wzost cen mieszkań w Chinach

  (...) ponad 2 lat odnotował w sierpniu wskaźnik PMI, obrazujący aktywność polskiego przemysłu. Wszystkie główne składowe wskaźnika odnotowały wzrost. Zwracała uwagę poprawa w zakresie (...)

 • Kredyty gotówkowe sprzedają się coraz lepiej

  (...) pieniądze na bieżące potrzeby (27 proc.). Aby lepiej i ładniej wyposażyć swoje lokum pieniądze w drugim kwartale tego roku pożyczył niemal co piąty rodak, który zaciągnął kredyt – (...)

 • Banki, dane makroekonomiczne i Syria

  (...) wycofał się przed podjęciem stanowczej i bezpośredniej decyzji w ostatniej chwili. Jeszcze w sobotę wydawało się, iż w poniedziałek będzie już po pierwszej fazie nalotów. Zaskoczeni byli (...)

 • Dostępność kredytów: indeks VIII 2013

  (...) Finance Indeks (IDK), który obrazuje sytuację na rynku kredytów hipotecznych w złotych, spadł wprawdzie w sierpniu o 0,05 pkt (0,04 proc.), ale w ujęciu rok do roku wynik 121,29 pkt to o 5,97 (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 26-30.08.13

  (...) 1626pkt. Po godzinie 20-tej doszło do odbicia. Zamknięcie po 1632pkt. Spadki wywołane zostały głównie poprzez obawy o możliwość interwencji zbrojnej USA w Syrii (bez zgody ONZ). Atak na (...)

 • Ubezpieczenie szkolne często przydatne

  (...) rodziców początek roku szkolnego to czas podejmowania decyzji o zakupie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków () na kolejne 12 miesięcy. Ze statystyk wynika, że zdecydowana (...)

 • Obligacje skarbowe - oferta IX 2013

  (...) oferuje 25 mln . Z czego 10 mln przypada na obligacje dwuletnie, a pozostałe oferowane są w liczbie po 5 mln każdy. Zgodnie z utrzymanym trendem obligacje dwuletnie oprocentowane są na poziomie (...)

 • Co przyniesie deregulacja zawodu pośrednika?

  (...) zawsze bariera dostępu do jednej z najbardziej atrakcyjnych, ale przede wszystkim jak się powszechnie uważa lukratywnych profesji III RP (sic!). Nareszcie też polski rząd zrobił coś (...)

 • Najmniejszy ruch w sieci z opolskiego

  (...) sierpnia 2013 roku wskazują na to, że z opolskiego na strony internetowe wchodziło ponad 1 proc. użytkowników sieci. Z kolei najwięcej surfujących jest w mazowieckim – blisko 26 proc. Drugie (...)

 • Fundusze akcji zagranicznych coraz popularniejsze

  (...) dużym zainteresowaniem darzą poza granicami Polski. Saldo wpłat, czyli różnica między nowymi wpłatami a umorzeniami jednostek, w przypadku zagranicznych oferowanych przez krajowe towarzystwa (...)

 • Polscy internauci a e-mail marketing

  (...) to dla marketerów zajmujących się e-mail marketingiem największy wróg, z którym muszą się mierzyć o zainteresowanie internautów. Interaktywnie.com przepytało na przełomie lipca i sierpnia (...)

 • Webusability.pl - Blog o użytecznośći, dostępności, optymalizacji i standardach sieciowych. Bieżące informacje, porady, komentarze.

  Czytaj więcej: Blogi


strony : [ 1 ] . 2
 
2
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2507
CHF 3,4497
USD 3,2164
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.