eGospodarka.pl

 • Kursy walut 02-06.09.13

  (...) ustanowiły również pary złotowe. Kurs EUR/PLN wzrósł pod 4,31, a USD/PLN do 3,2850. Uważamy, że w kolejnych dniach utrzyma się trend spadkowy w notowaniach eurodolara, natomiast złoty (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-2A, poznaj opinie o Agrecol Nawóz do roślin cebulowych czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pleszew.


 • Rynek walutowy 02-06.09.13

  (...) poniedziałek pomimo wielu ciekawych odczytów makro sesja nie dostarczyła nam dużej zmienności kursu. Za powyższy stan rzeczy w głównej mierze odpowiadał brak graczy zza oceanu, którzy (...)

 • Niewielkie zwyżki na GPW

  (...) dotychczasowych spadkach się nie skończy. Największe zwyżki notowały walory tych spółek, które w czwartek najmocniej ucierpiały, można więc mówić jedynie o odreagowaniu, a nie zmianie (...)

 • Cyberprzestępczość - aresztowania VIII 2013

  (...) było zaangażowanych w cyberprzestępczą grupę „Western Express”, która specjalizowała się w kradzieży numerów kart kredytowych. Nazwę „Western Express” wymyślili policjanci ze (...)

 • Ranking funduszy inwestycyjnych VIII 2013

  (...) klimat na polskiej giełdzie znalazł odzwierciedlenie w wynikach akcji polskich. Spośród 49 analizowanych w tej grupie funduszy, tylko jeden zanotował wynik ujemny. Mediana stóp zwrotu (...)

 • Korekta kosztów 2013 a odsetki w wartości środka trwałego

  (...) terminie 30 dni od daty upływu terminu płatności ustalonego przez strony, z tymże w przypadku gdy termin płatności jest dłuższy niż 60 dni – korekta następuje w przypadku nieuregulowania (...)

 • Ryczałt ewidencjonowany: sprzedaż towaru po likwidacji firmy

  (...) 2011 r. przedsiębiorca zlikwidował działalność gospodarczą opodatkowaną . Na dzień likwidacji firmy pozostały mu zarówno , wyposażenie jak i towary handlowe. Część z tych towarów (...)

 • Sprzedaż mieszkania: ulga meldunkowa a rozdzielność majątkowa

  (...) jednym ze źródeł przychodów podlegających opodatkowaniu podatkiem dochodowym jest odpłatne zbycie nieruchomości lub ich części oraz udziału w nieruchomości, jeżeli zbycie nie nastąpiło (...)

 • Dział spadku a podatek dochodowy od sprzedaży nieruchomości

  (...) Wnioskodawca jest jednym z kilku spadkobierców po zmarłym w dniu 24 grudnia 2010 r. jego bracie. W skład masy spadkowej wchodziło m.in. mieszkalnego. W styczniu 2013 r. prawo do tego lokalu sąd (...)

 • Dynamiczny remarketing

  (...) popularna w polskich serwisach, przestała spełniać swoje zadanie i coraz rzadziej wykorzystywana jest przez reklamodawców. Reklama w swoim starym wydaniu traktowała użytkowników internetu jako (...)

 • Jak Fed wpływa na rynek nieruchomości?

  (...) amerykańską rezerwą federalną, to pełne zatrudnienie, stabilność cen i umiarkowany poziom , zapewniający możliwość wzrostu gospodarczego. Choć o rynku nieruchomości nie ma w dokumentach (...)

 • ASUS Transformer Book T300

  (...) smukłą, metaliczną obudowę, która łączy w sobie trwałość z elegancją. 13,3-calowy dotykowy ekran Full HD (1920x1080) gwarantuje wyjątkową ostrość obrazu oraz dzięki technologii IPS (...)

 • Przechowywanie danych w chmurze częściej przez mężczyzn

  (...) proc. kobiet deklaruje regularne tworzenie swoich danych. Mężczyźni wykonują backup częściej niż kobiety – co najmniej raz w tygodniu czyni to 33 proc. respondentów i 25 respondentek (...)

 • Eurodolar – kolejne dno, złoto w dół, słabszy złoty

  (...) Brytania) - Indeks cen nieruchomości Halifax (m/m), sierpień (prognoza 0,7%, poprzednio 0,9%), 09:15 (Szwajcaria) - Produkcja przemysłowa (r/r), II kw. (poprzednio 3,0%), Zamówienia przemysłowe (...)

 • Wakacje 2013: interwencje assistance

  (...) wpływ na wybór kierunków wakacyjnego odpoczynku wśród Polaków. Popularność tej destynacji zdecydowanie spadła w porównaniu z wynikami z ubiegłego roku. Raport Europ Assistance Polska za (...)

 • Umocnienie USD na rynku walutowym

  (...) dolar nieznacznie się osłabił względem jena japońskiego po osiągnięciu przez parę kursu 100 jenów za dolara. W związku z faktem, iż opór ten pokrywał się z 61.8% zniesieniem fali Fibo (...)

 • GPW czeka na koniec wyprzedaży

  (...) warszawskiej giełdzie można porównać z tym, co działo się w czerwcu, gdy rząd przedstawił trzy warianty zmian w OFE. Ówczesną 13-proc. przecenę indeksu największych spółek można (...)

 • Kurs EUR/USD w okolicach poziomu 1,3130

  (...) odbijają w okolice 1,3130. Sprawdził się również scenariusz deprecjacji polskiej waluty, na co oprócz wspomnianych wydarzeń duży wpływ ma ogłoszona w środę reforma emerytalna. Kurs (...)

 • Nowy Peugeot 308

  (...) 308 jest reprezentantem strategicznego segmentu C, który stanowi jedną trzecią sprzedaży samochodów w Europie. Jest to dynamiczny i niesłychanie konkurencyjny rynek, na którym najczęściej (...)

 • Fatalna sesja na GPW

  (...) Mamy już komplet informacji przed jutrzejszymi danymi rządowymi. Wygląda to naprawdę dobrze. Nowe zarejestrowania bezrobotnych (średnia w sierpniu 330 tys.) są najniżej od października 2007 (...)

 • Urlop rodzicielski

  (...) rodzicielski może być pracownikowi udzielony tylko bezpośrednio po wykorzystaniu dodatkowego urlopu macierzyńskiego w pełnym wymiarze (lub po wykorzystaniu dodatkowego urlopu na warunkach urlopu (...)

 • Rynek instrumentów pochodnych VIII 2013

  (...) br. wolumen obrotu kontraktami terminowymi na wyniósł 541,5 tys. kontraktów, co stanowi spadek o 2,8% w stosunku do sierpnia 2012 r. Liczba otwartych pozycji na tym instrumencie na koniec (...)

 • Sektor publiczny a zatrudnienie kobiet

  (...) na problem niewielkiego zróżnicowania kadr menadżerskich w instytucjach sektora publicznego w krajach G20 w raporcie „Worldwide Index of Women as Public Sector Leaders.” Spośród krajów G20, (...)

 • INVISTA S.A. przechodzi na Rynek Główny GPW

  (...) SA (dawniej EURO CONSULTING & MANAGEMENT SA) zostały wprowadzone do obrotu na NewConnect w styczniu 2008 roku. Obligacje Emitenta notowane są na CATALYST. W 2010 roku miały miejsce znaczące (...)

 • Nieruchomości komercyjne: Szczecin przyciąga inwestorów

  (...) sektorze usług oraz polepszające się nastroje inwestorskie w mieście w związku z nową, otwartą polityką władz, sprawiają, iż Szczecin ma olbrzymi potencjał na awans do rangi ważnego (...)

 • Janeta - Działalność w zakresie uboju trzody chlewnej oraz bydła, rozbioru mięs oraz przetwórstwa mięsa, a także sprzedaży półtusz wieprzowych, ćwierci wołowych, mięs i przetworów mięsnych.

  Czytaj więcej: Mięso i przetwory


strony : [ 1 ] . 2
 
6
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2975
CHF 3,4673
USD 3,2732
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.