eGospodarka.pl

 • E-zakupy: po przesyłkę na stację Orlen

  (...) naftowy usługa „Stacja z Paczką” umożliwia klientom indywidualnym oraz firmom nadawanie i odbieranie przesyłek pocztowych o masie do 25 kg na wybranych stacjach na terenie całej Polski (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-12, poznaj opinie o Classen Panele podłogowe Dąb Cavallo - kolekcja Country Style Super czy przeglądaj oferty pracy z miasta Łęczna.


 • KGHM: przedłużona koncesja. O 50 lat

  (...) koncesje wejdą w życie od 1 stycznia 2014 r. KGHM o wznowienie koncesji starał się od 2010 roku, bowiem ważność obecnych pozwoleń na wydobycie w obszarach Rudna, Sieroszowice, Polkowice (...)

 • Debiut nowych indeksów na GPW

  (...) nowych indeksów podjął w sierpniu bieżącego roku, choć prace nad zmianami trwały już znacznie dłużej. Dziś w notowaniach pojawiły się dwa nowe indeksy: WIG30 oraz WIG30TR. Za kilka (...)

 • Jakość obsługi w bankach 2013

  (...) zostało – jego pozycja wynika nie tylko z powodu bardzo aktywnego fanpage'a Inteligo, ale także wysokiej liczby ogólnych pozytywnych ocen. Należy również docenić ten bank za bardzo (...)

 • Zakup mieszkania: zdolność nabywcza Polaków rośnie

  (...) danych Głównego Urzędu Statystycznego w sektorze przedsiębiorstw w sierpniu 2013 r. wyniosło 2687 zł netto. To o 2% więcej niż przed rokiem, kiedy przeciętna pensja wynosiła 2635 zł i o (...)

 • Alfa Romeo MiTo Quadrifoglio Verde

  (...) wyjątkowo subiektywną sprawą, aczkolwiek włoscy designerzy zawsze potrafili trafiać w gusta wyraźnej większości. Nie inaczej jest w tym przypadku. MiTo QV wyróżnia się przednią częścią (...)

 • GPW: kontrakty terminowe na WIG20 z nowym mnożnikiem

  (...) nominalna oraz wartość minimalnej zmiany kursu kontraktu wzrośnie dwukrotnie i wynosić będzie 20 zł. W związku z tym zmiana kursu kontraktu o 1 punkt indeksowy będzie dla inwestora oznaczać (...)

 • Koniunktura przemysłowa IX 2013

  (...) jest we wrześniu nieco bardziej pesymistycznie niż w , ale mniej negatywnie niż w analogicznym miesiącu ubiegłego roku. Oceny bieżącego portfela zamówień i produkcji budowlano-montażowej (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe w podatku VAT: powierzchnia użytkowa

  (...) o VAT mówi, iż stawkę podatku VAT w wysokości 8% stosuje się do dostawy, budowy, remontu, modernizacji, termomodernizacji lub przebudowy obiektów budowlanych lub ich części zaliczonych do (...)

 • Nazwy na paragonach z kas fiskalnych 2013: najpierw upomnienie?

  (...) kas rejestrujących obowiązuje od początku kwietnia 2013 r. Jego §8 ust. 1 pkt 6 mówi, że winien zawierać nazwę towaru lub usługi pozwalającą na jednoznaczną ich identyfikację (...)

 • Podatek od nieruchomości w 2014 r. nieznacznie w górę

  (...) , od środków transportu) zawarty jest w ustawie. Są one co rok aktualizowane w obwieszczeniu Ministra Finansów. Zmiana stawek podatków uzależniona jest od rocznej inflacji, jaka była w (...)

 • Podatek PCC od zagranicznej umowy pożyczki

  (...) Wnioskodawca, spółka prawa handlowego, ma siedzibę w Polsce. Dnia 23 października 2012 r. zawarła środków pieniężnych z osobą prawną mającą siedzibę w Seszelach. Pożyczkodawca (...)

 • GPW publikuje WIG30 i WIG30TR

  (...) gospodarki oraz dynamiczny rozwój polskiego rynku kapitałowego na przestrzeni ostatnich lat, a poszerzenie grona elity spółek giełdowych będzie istotnym czynnikiem ich dalszego wzrostu i (...)

 • Bank SGB wprowadza usługę Verified by Visa

  (...) zabezpieczenia dla transakcji dokonywanych w internecie, chroniąc dane karty przed wykorzystaniem przez niepowołaną osobę. Dokonując płatności on-line z wykorzystaniem usługi Verified by (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia VIII 2013

  (...) się jeśli chodzi o samą strukturę zainteresowania inwestorów . Najwięcej środków w sierpniu pozyskały, podobnie jak , fundusze rynku pieniężnego (+0,82 mld zł), z czego największa (...)

 • Brytyjczycy czekają na wzrost cen mieszkań

  (...) wzrost PMI dla przemysłu do 51,2 pkt, najwyższego poziomu od 6 miesięcy. W sierpniu miał 50,1 pkt. W Niemczech w usługach nastąpił wzrost wskaźnika do 54,4 pkt z 52,8 pkt w sierpniu, ale w (...)

 • Przelewy natychmiastowe wciąż drogie

  (...) miesiąc przynosi rekord. Nie bez powodu. Przelew natychmiastowy ma niesamowitą zaletę, nie czeka na termin najbliższej sesji przychodzącej i wychodzącej. Realizowany jest w kilkadziesiąt (...)

 • Cash back zyskuje popularność

  (...) polskim rynku od 2006 roku, nie jest jeszcze tak popularna jak na przykład w Wielkiej Brytanii, gdzie według szacunków Brytyjskiej Rady Płatności (Payments Council) ośmiu na dziesięciu (...)

 • EUR/USD – konsolidacja, ropa i złoto w dół

  (...) Święto, 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla przemysłu, wst., wrzesień (51,2, prognoza 50,9, poprzednio 50,1), 08:58 (Francja) - Indeks PMI dla przemysłu (prognoza 50, poprzednio 49,7), Indeks PMI dla (...)

 • Kurs EUR/USD wzrasta do 1,3540

  (...) seria wystąpień członków Rezerwy Federalnej. Uznawani za „jastrzębi” i nie posiadający obecnie prawa do głosu - Lockhart (15:20) i Fisher (19:30) prawdopodobnie wypowiedzą się krytycznie (...)

 • Ubezpieczenie OC - kiedy koniec wojny cenowej?

  (...) nie znajdują póki co odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jeśli faktycznie czeka nas obniżka lub stabilizacja cen obowiązkowych OC, to nie oznacza to, że składka w każdym towarzystwie będzie (...)

 • Koniunktura konsumencka IX 2013

  (...) się oceny przyszłej i obecnej sytuacji ekonomicznej kraju (wzrost odpowiednio o 3,2 i 1,6 p. proc.), natomiast pogorszyły oceny dotyczące dokonywania ważnych zakupów (spadek o 0,4 p. proc.) (...)

 • Komputer stacjonarny ASUS M70

  (...) desktop z urządzeniami z systemem Android, zalogują się do niego i skorzystają z aplikacji, jak również bez użycia kabli utworzą kopię zapasową zapisanych np. na smartfonie zdjęć (...)

 • Polska gospodarka w górę, ale pod wiatr

  (...) drugim kwartale do 0,8 proc., rozbudziły optymizm co do perspektyw dalszego, wyraźnego przyspieszenia w kolejnych kwartałach. Jednak napływające dane mogą nieco ostudzić nastroje. O ile można (...)

 • Wybory w Niemczech i debiut WIG30

  (...) oczekiwaniami, obecna kanclerz Niemiec Angela Merkel odniosła pewne zwycięstwo w wyborach, które odbyły się wczoraj. CDU/CSU osiągnęła 41.5%, czyli 311 głosów w Bundestagu, wynik świetny (...)

 • BTL Polska - Sprzedaż i serwis aparatury medycznej firmy BTL.

  Czytaj więcej: Sprzęt medyczny


strony : [ 1 ] . 2
 
23
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2268
CHF 3,4292
USD 3,1260
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.