eGospodarka.pl

 • WIG20 zwyżkuje o 2,3 procent

  (...) przebił 2270 punktów, zwyżkując o 1,5 proc. Do wczesnych godzin popołudniowych podaży udało się doprowadzić jedynie do nieznacznej korekty, po której wskaźnik znajdował się 1,2-1,3 proc. (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-3, poznaj opinie o Zakład Masarski Szubryt Szynka drobiowa gotowana czy przeglądaj oferty pracy z miasta Złotoryja.


 • Konto bankowe dla dziecka: 13 lat to minimum

  (...) na rynku banków oferuje rachunki dedykowane i młodzieży. Dla rodziców to jeden ze sposobów, aby nauczyć pociechy oszczędzania i zarządzania własnym budżetem, dla banków zaś korzyść (...)

 • Warmia i Mazury szykują się na najazd wikingów

  (...) 9 do 12 września, na zaproszenie władz regionu Warmię i Mazury odwiedzi misja gospodarcza składająca się z 20 przedsiębiorców ze Szwecji i Finlandii oraz 10 dziennikarzy ze skandynawskich (...)

 • Korekta spadków kursu EUR/USD

  (...) waluta. Kurs EUR/PLN znajduje się na poziomie 4,2780, a USD/PLN na 3,2480. Na dziś nie ma zaplanowanych w zasadzie żadnych ważnych wydarzeń rynkowych. Na nastroje największy wpływ powinny (...)

 • Polski Internet a jazda na rowerze

  (...) wygląd Zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają w Internecie informacji na temat i sprzętu. Kobiety dużo częściej skupiają się na estetyce niż na parametrach technicznych. Od pewnego (...)

 • Brak optymizmu na rynkach akcji

  (...) ma zachowanie indeksów w piątek – w Europie zwyżki było co najmniej zauważalne – DAX wzrósł o 0,5 proc., CAC40 o 1,1 proc., a FTSE o 0,2 proc. W dalszym ciągu na wyobraźnię inwestorów (...)

 • Fabryka lodówek Fagor Mastercook we Wrocławiu

  (...) należącej w 51% do Haier, w 49% do Fagor, firmy zainwestują w polską . Docelowo na inwestycję może być przeznaczonych 70 mln EUR. Zakończenie budowy fabryki i uruchomienie produkcji (...)

 • Ordynacja podatkowa 2014: wnikliwe kontrole i postępowania

  (...) może sprawdzić jego kontrahentów, którzy prowadzą własną działalność. Podczas gdy wobec podatnika prowadzone jest lub , organ skarbowy może wezwać kontrahenta do przedstawienia (...)

 • W 2014 r. nadal wyższe stawki VAT. Rodziny tracą tysiąc złotych

  (...) stawki VAT (stawka podstawowa z 22% do 23%, stawka obniżona z 7% do 8% oraz odpowiednio zwiększone zryczałtowane stawki VAT) miały obowiązywać do końca bieżącego roku. Już wiosną tego roku (...)

 • Podatek dochodowy od spłaty przy dziale spadku?

  (...) Ojciec wnioskodawczyni zmarł w 2009 r., a po nim dziedziczyli: wnioskodawczyni, jej brat oraz macocha. W skład spadku wchodził m.in. udział ½ lokalu mieszkalnego i trzech garażach. W lipcu (...)

 • Uwaga rynków finansowych ponownie zwrócona na USA

  (...) bezrobocie w dół Każdy pierwszy piątek miesiąca jest zazwyczaj najbardziej wyczekiwanym dniem przez inwestorów. Wiąże się to z publikacją danych z amerykańskiego rynku pracy, który (...)

 • Polscy internauci a smartfony

  (...) osoby młode (posiadanie takiego deklaruje 63% osób w wieku 15-29lat), mieszkańcy dużych miast (60% wśród mieszkańców miast powyżej 500 tys. mieszkańców) i lepiej zabierające (66% osób o (...)

 • Skoda Yeti 1,4 TSI

  (...) 2005 roku, kiedy zaprezentowała w Genewie koncept o tej samej nazwie. Wtedy szokował futurystycznym designem zwracając uwagę wielu zwiedzających. Dziś wpisuje się jednak w motoryzacyjny (...)

 • Eurodolar – odbicie, mocniejszy złoty

  (...) 1.3178 USD, szybko jednak doszło do sporego cofnięcia do poziomu 1.3124 USD. Dopiero po godzinie 15:10 euro ruszyło w górę. Dzienne maksimum wypadło na poziomie 1.3188 USD. Po godzinie 16-tej (...)

 • Zmiany w OFE a III filar

  (...) zaprezentował 4 września, będzie już trzecią w ostatnich dwóch latach poważną zmianą systemu emerytalnego. W 2011 roku parlament zdecydował się przesunąć większą część składki (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości VIII 2013

  (...) niemal nieprzerwanie od początku tego roku, trendzie wzrostowym. Wskaźnik, liczony na bazie transakcji dokonywanych w największych miastach Polski przez klientów Home Broker i Open Finance, w (...)

 • Nie najlepsze dane z rynku pracy w USA przedłużą panowanie niepewności na rynkach

  (...) doniesienia w sprawie Syrii, pierwsze głosowania w kongresie w sprawie ewentualnego ataku spodziewane są na środę, oraz coraz bardziej realny kryzys polityczny we Włoszech. Ostatnie informacje (...)

 • Kredyty mieszkaniowe: bez promocji

  (...) na poszukiwania mieszkań, a banki z promocjami kredytów na , jednak nie w tym razem. Choć klienci nie zawiedli, to banki do ogłaszania specjalnych ofert się nie kwapią. Uznały, że (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 02-06.09.13

  (...) krótkim terminie do 18-go września oczekuję na kontynuację korekcyjnego odbicia. Target szacuję na 1667-1675pkt. W dalszej kilkutygodniowej perspektywie możliwe spadki w rejon czerwcowego dna (...)

 • Wydatki mieszkaniowe największym obciążeniem budżetu

  (...) największą część wydatków konsumpcyjnych w Unii Europejskiej. W roku 2011, nakłady pieniężne obywateli 27 Państw Członkowskich związane z mieszkaniem wyniosły 1700 miliardów euro, co (...)

 • Ochrona zdrowia: należy liczyć koszty pośrednie

  (...) pośrednich w polskim systemie ”, zaprezentowanym na Forum Ekonomicznym w Krynicy doradcy EY wskazują, że koszty bezpośrednie takie jak koszty leków, porad i rehabilitacji związane z leczeniem (...)

 • Oddział spółki: jak go nazwać?

  (...) i odział nosi prostą nazwę składającą się z nazwy spółki i dodatku odział oraz wskazuje miejscowość. Część przedsiębiorców chciałaby jednak nadać oddziałom bardziej fantazyjne (...)

 • Płatności mobilne: oczekiwania Polaków

  (...) o tym, jak polscy konsumenci korzystają z oraz jak w związku z tym zmieniają się ich oczekiwania, jak zarządzają własnymi finansami, zdobywają informacje o produktach i komunikują się z (...)

 • Fundusze Venture Capital i Private Equity cenią Polskę

  (...) w rankingu atrakcyjności dla Funduszy i PE? Tłumaczy Brendan O’Mahony, Partner Zarządzający działem Doradztwa Transakcyjnego EY: - To znaczy, że mamy coraz silniejszą przedsiębiorczość i (...)

 • NetTraveler wraca

  (...) w czerwcu 2013 r. cyberprzestępcy zamknęli wszystkie znane centra kontroli i przenieśli je na nowe serwery w Chinach, Hong Kongu i Tajwanie. Co więcej, jak pokazuje najnowszy incydent, ataki (...)

 • Baupo - Usługi w zakresie robót dachowych. Poznań.

  Czytaj więcej: Konstrukcje i pokrycia dachowe


strony : [ 1 ] . 2
 
9
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2700
CHF 3,4543
USD 3,2357
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.