eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 35/2013

  (...) 2013 roku o 0,8 proc. r/r, ale jednocześnie inwestycje spadły o 3,8 proc. r/r. Wzrost napędza dziś eksport, ale utrzymanie i wzmocnienie tendencji wzrostowych w gospodarce wymaga pobudzenia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE, poznaj opinie o Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau De Toilette czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kępno.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 35/2013

  (...) strefie euro w lipcu 2013 r. po uwzględnieniu czynników sezonowych wyniosła 12,1 proc. (podobnie jak w poprzednim miesiącu). Przeciętna stopa bezrobocia w 27 krajach UE wyniosła 11,0 proc (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 35/2013

  (...) Brutto USA wzrósł w II kwartale 2013 roku o 2,5 proc. licząc kw/kw. W I kwartale 2013 roku PKB w Stanach Zjednoczonych wzrósł o 1,1 proc. w ujęciu kw/kw. W Japonii spada stopa bezrobocia. Do (...)

 • Usługi transportowe: ustawa o VAT sprzeczna z prawem unijnym

  (...) Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej [Trybunał lub TSUE], który uznał je za niezgodne z regulacjami unijnymi (wyrok z 16 maja 2013 r. w sprawie C-169/12 TNT Worldwide Poland sp. z o.o.) (...)

 • Światła w samochodzie: jak ich używać?

  (...) jest od kilku do kilkunastu rodzajów świateł zewnętrznych. Ich stosowanie reguluje Ustawa Prawo o ruchu drogowym. Mimo istniejących w tym zakresie przepisów korzystanie z nich nie zawsze jest (...)

 • Rynek turystyczny: najnowsze trendy

  (...) Jest to dobry moment na przedstawienie nowych trendów na rynku turystycznym, a także ukazanie nowych preferencji Polaków w tym segmencie. Niniejszy raport powstał na podstawie danych (...)

 • Wyprawka szkolna: gdzie po kredyt gotówkowy?

  (...) trzeba zwrócić uwagę na rzeczywistą stopę procentową (). To nic innego jak realna stopa oprocentowania pożyczki obliczona na podstawie całkowitego kosztu kredytu, tzn. z uwzględnieniem (...)

 • Uczelnie wyższe oblężone

  (...) kandydatów chcących rozpocząć studia odnotował Uniwersytet Łódzki, przeszło 23 tys. - Uniwersytet Wrocławski. Nieco mniej chętnych odnotował Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w (...)

 • Esky - Serwis umożliwia rezerwację biletów lotniczych, hoteli i wynajem samochodów.

  Czytaj więcej: Lotniczy


strony : [ 1 ]
 
1
wrzesień 2013

wrzesień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2654
CHF 3,4632
USD 3,2209
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.